www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 25 tra 2024 02:00

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 305 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 04 vel 2010 20:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 sij 2010 00:43
Postovi: 113
Lokacija: Rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hvala Sara :)
da nisi ti bila u Le Monde-u 2.9.2009 u 8 i pol navecer i srela dječaka koji traži svjetlost? hehe :)


hej draga ela...
ne znam sta da ti kazem vise osim da ili vjerujes u bajke ili ne vjerujes :)

ako je Marija začela bez muškarca zašto moja priča zvuči bajkovito?
Bog je svemoguć, a moja priča je ipak prebajkovita???
Jel ne želi Bog da nam je život bajka?


a ne mogu se raspravljati kako se zovu moji otac i mati...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 vel 2010 20:20 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Vjerujem u bajke i odrasla sam na njima i zavijek ću vjerovati u njih!

Ma ne, nije tvoja priča prebajkovita, nego je meni još uvijek nejasno što je za tebe ta svjetlost.... I zato mi je priča nejasna...Nejasno mi je što tražiš. Bojim se da ne bi tražio nešto krivo.
Oprez prije svega! :wink:
Bojim se da ne bi tu svjetlost stavio ispred Boga, a ne znam jel za tebe ta svjetlost baš Bog...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 vel 2010 20:39 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 pro 2009 21:43
Postovi: 101
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
(Mihael ulazi u svoj omiljen lokal i prilazi šanku.
Naručuje pivo... Karlovačko, jer je Žuja postala gora i od Pana!
Dok čeka pivo, oko sebe prepoznaje lica i glasove poznatih mu ljudi kako razgovaraju međutim između svih tih lijepih tonova čuje nešto neobično što mu skrene pažnju...
U kutu čuje čavrljanje nekog novog momka zvanog LaMonde i diskretno čuvši o čemu govori (nešto u stilu papadroga, harehare-krišnakrišna) na pamet mu pada Torcidina pjesma: "Sve pijano, drogirano"
Mihael je inače navijač Dinama, ali ova Hajdukova pjesma savršeno dočarava kako Mihael doživljava LaMonda...
Da, Mihael je u svoje vrijeme često pohodio Maksimir i proživljavao najljepše trenutke sa 5 tisuća nabrijanih plavih momaka stacioniranih na sjevernom dijelu Maksimirskog stadiona bodreći svoj najdraži klub. Ali i Mihael se promjenio... Krist mu se smilovao i zamijenio je navijački šal - ali i uzdignutu desnicu i štovanje SS postrojbi sa puno boljim stvarima poput ljubavi, molitve, vjere i križa.
Da, Mihael je novi čovjek, ali negdje duboku u njemu još postoji ono vučje što ga nekada nagoni na krvoločnost. Taman kad je Mihael mislio da se riješio svojeg malog švaba u sebi, LaMondove riječi i one pive od 5 cijelih 4 posto alkohola izbace vuka na površinu kao kad panzerfaust izbacu granatu.
Oči mu se zacakle i iznenada se okreće stolu gdje sjedi LaMonde...)

Trideset i jedna ti je, kažeš...

Looking for light, right?

Otac ti je nebo, a majka ti je zemlja?

Well..

Say hi to your mom!

(..i ode LaMondu glava u sto komada na opće zaprepaštenje ostalih, inače mirnih, gostiju. Dok se čekala policija i hitna pomoć, gosti u nevjerici klimaju glavom prema Mihaelu, a gazda ga upozori da se ne ponaša tako. Mihael pognute glave sliježe ramenima i prozbori nešto glupo i nebitno..
Ali zna gazda da će Mihael sutra nakon par krunica opet biti miran momak stoga mu oprašta ovaj ekces..
Dok je policija ulazila u lokal isukanih pendreka, jedan od gostiju dobacuje: Drugo put naruči Žuju. Barem ti krigla ostane cijela kad nekog lupiš po glavi!)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 vel 2010 20:54 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 16 ruj 2009 21:40
Postovi: 66
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi Le Monde, dear Frenchmen hehe, ljubav izmedu muskarca i zene ( ili opcenito ljubav ) nije samo med i mlijeko, slag na torti ili samo vjecna svjetlost, ljubav je vrlo cesto i patnja, zrtva, ponakad moras koracati i kroz tamu..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 vel 2010 20:55 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Dragi Mihaele...

..znam da imaš dobre namjere i isto takvo srce..i baš zato bolje da nema elementa agresivnosti čak ni u tvojoj mašti!!!! Može??
Pa što će naš LeMonde misliti kakvi su to ovi ovdje?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 vel 2010 21:14 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 pro 2009 21:43
Postovi: 101
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Priča je dijelom u prenesenom značenju.

"Lokal" je ovaj forum.
"Gosti" su članovi foruma.
"Gazda" je administrator.
"Gost koji je na kraju nešto dobacio" je jedan od članova foruma koji bi također rado zapaprio LaMondu, ali je prepristojan da se izjasni kao ja.

Ostalo kužite i sami...

A krigla Žuje je doista tvrđa je od krigle Karlovačke, stoga primjedba "gosta koji je na kraju nešto dobacio" stoji :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 vel 2010 21:17 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Sve razumijemo...samo se nadam da je i kraj u prenesenom značenju.. :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 vel 2010 22:08 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
Sv. Mihael napisao:
(Mihael ulazi u svoj omiljen lokal i prilazi šanku.
Naručuje pivo... Karlovačko, jer je Žuja postala gora i od Pana!
Dok čeka pivo, oko sebe prepoznaje lica i glasove poznatih mu ljudi kako razgovaraju međutim između svih tih lijepih tonova čuje nešto neobično što mu skrene pažnju...
U kutu čuje čavrljanje nekog novog momka zvanog LaMonde i diskretno čuvši o čemu govori (nešto u stilu papadroga, harehare-krišnakrišna) na pamet mu pada Torcidina pjesma: "Sve pijano, drogirano"
Mihael je inače navijač Dinama, ali ova Hajdukova pjesma savršeno dočarava kako Mihael doživljava LaMonda...
Da, Mihael je u svoje vrijeme često pohodio Maksimir i proživljavao najljepše trenutke sa 5 tisuća nabrijanih plavih momaka stacioniranih na sjevernom dijelu Maksimirskog stadiona bodreći svoj najdraži klub. Ali i Mihael se promjenio... Krist mu se smilovao i zamijenio je navijački šal - ali i uzdignutu desnicu i štovanje SS postrojbi sa puno boljim stvarima poput ljubavi, molitve, vjere i križa.
Da, Mihael je novi čovjek, ali negdje duboku u njemu još postoji ono vučje što ga nekada nagoni na krvoločnost. Taman kad je Mihael mislio da se riješio svojeg malog švaba u sebi, LaMondove riječi i one pive od 5 cijelih 4 posto alkohola izbace vuka na površinu kao kad panzerfaust izbacu granatu.
Oči mu se zacakle i iznenada se okreće stolu gdje sjedi LaMonde...)

Trideset i jedna ti je, kažeš...

Looking for light, right?

Otac ti je nebo, a majka ti je zemlja?

Well..

Say hi to your mom!

(..i ode LaMondu glava u sto komada na opće zaprepaštenje ostalih, inače mirnih, gostiju. Dok se čekala policija i hitna pomoć, gosti u nevjerici klimaju glavom prema Mihaelu, a gazda ga upozori da se ne ponaša tako. Mihael pognute glave sliježe ramenima i prozbori nešto glupo i nebitno..
Ali zna gazda da će Mihael sutra nakon par krunica opet biti miran momak stoga mu oprašta ovaj ekces..
Dok je policija ulazila u lokal isukanih pendreka, jedan od gostiju dobacuje: Drugo put naruči Žuju. Barem ti krigla ostane cijela kad nekog lupiš po glavi!)


Drugi put naruči colu. :lol:
.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 vel 2010 22:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 sij 2010 00:43
Postovi: 113
Lokacija: Rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
iry napisao:
Dragi Le Monde, dear Frenchmen hehe, ljubav izmedu muskarca i zene ( ili opcenito ljubav ) nije samo med i mlijeko, slag na torti ili samo vjecna svjetlost, ljubav je vrlo cesto i patnja, zrtva, ponakad moras koracati i kroz tamu..


prolazio sam kroz tamu...
moje srce ipak želi med i mlijeko :)
dopustio sam srcu da me povede i da želim sve više


ela bredi napisao:
Vjerujem u bajke i odrasla sam na njima i zavijek ću vjerovati u njih!

Ma ne, nije tvoja priča prebajkovita, nego je meni još uvijek nejasno što je za tebe ta svjetlost.... I zato mi je priča nejasna...Nejasno mi je što tražiš. Bojim se da ne bi tražio nešto krivo.
Oprez prije svega! :wink:
Bojim se da ne bi tu svjetlost stavio ispred Boga, a ne znam jel za tebe ta svjetlost baš Bog...


Za mene?
Ja ne znam da li ja vidim istu svjetlost kao ti... ali mislim da nisam ništa posebniji od tebe i da vidim i osjećam istu svjetlost kao i ti...
samo zelim da udje u mene :)... doslovno


Sv. Michelle... ti si taj sa bocom u ruci, zar ne?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 vel 2010 00:37 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 16 ruj 2009 21:40
Postovi: 66
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
svi zelimo samo med i mlijeko ali Isus zeli da poneses kriz koji ti je on dao..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 305 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 33 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr