www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 20 tra 2024 12:25

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 305 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 31  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 05 vel 2010 14:41 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 16 ruj 2009 21:40
Postovi: 66
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi LeMonde, nekako me tvoje reakcije podsjecaju na jednog bivseg forumasa( Nepozvani)...
A sto se svijetljenja tice, i ja kad stavim jedan posebni make- up isto svijetlim..
Ne branim ti da trazis onu djevojku, ali ako ti bog posalje neku drugu djevojku, nadam se da ces je prepoznati kao takvu..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 vel 2010 14:43 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 vel 2009 18:47
Postovi: 323
Lokacija: Zadar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
pomolit ću se za tebe....
svi mi trebamo ljubav jer smo od Ljubavi...
možda si se ti samo drukčije izrazio....
I ne prljaj nikad više dušu svoju nazivajući sebe imenom Zloga...
Uistinu ti od srca dobro želim..
I Ljubav ti želim...ona će te spasiti..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 vel 2010 14:46 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 sij 2010 00:43
Postovi: 113
Lokacija: Rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
anapaula napisao:
a zašto je ovdje čekaš??
misliš da se skrila na tt-u?? :lol: :lol:


ovdje je čekam šta češ :)

eto rekao ti je hrvren zasto sam dosao ovdje... jer je Isus u vama


Isus je u svakom čovjeku... ne samo u onome tko prihvati rimokatoličku vjeru... svaki čovjek ima srce koje kuca samo od sebe kao perpetu mobile... kuca i kuca i kuca... odakle ta energija... to je život... to je Isus... to je energija koja se ne može uništiti... može samo promjeniti oblik!

izadjimo iz okvira i obrazaca zapisanih u knjizi... ne moze se tekstom prenjeti ono sto je Isus govorio... osim toga prošlo je 2000 godina odonda a rečeno je: "Još vam mnogo toga želim pričati, ali ne biste me sada shvatili."

u početku bijaše riječ...

Ja želim da ja i moja žena svjetlimo kao Isus što je svjetlio dok je hodao zemljom!


iry napisao:
Dragi LeMonde, nekako me tvoje reakcije podsjecaju na jednog bivseg forumasa( Nepozvani)...
A sto se svijetljenja tice, i ja kad stavim jedan posebni make- up isto svijetlim..
Ne branim ti da trazis onu djevojku, ali ako ti Bog posalje neku drugu djevojku, nadam se da ces je prepoznati kao takvu..


da, no moja djevojka ne stavlja make up jer svijetli bez njega...

znam ja da sam nepozvan ne brini... no ne smeta me... ja je trazim i prolazim kroz trnje di god prodjem nažalost.


Zadnja izmjena: LeMonde; 05 vel 2010 14:54; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 vel 2010 14:51 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 vel 2009 18:47
Postovi: 323
Lokacija: Zadar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Aj mi molim te objasni....
Želiš pronači ženu...s kojom ćeš biti jedno...živjeti s njom kršćanskim životom i svijetliti svjetlom Kristovim...?
To je predivno....
Ili ti želiš BITI :shock: Isus?
Ne razumim te...a baš bi volila...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 vel 2010 14:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2009 00:08
Postovi: 732
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
LeMonde napisao:
anapaula napisao:
a zašto je ovdje čekaš??
misliš da se skrila na tt-u?? :lol: :lol:


ovdje je čekam šta češ :)

eto rekao ti je hrvren zasto sam dosao ovdje... jer je Isus u vama

baš mi je drago ako je tako :lol:

LeMonde napisao:
Isus je u svakom čovjeku... ne samo u onome tko prihvati rimokatoličku vjeru...


to i kaže naša vjera :lol:

by the way i ja sam se sjetila nepozvanoga :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 vel 2010 14:55 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 stu 2009 11:49
Postovi: 511
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
LeMonde napisao:
kume, tvoja je vjera u knjizi... moja je u srcu...

mene ne zanima da li je netko vjernik rimokatoličke ili pravoslavne vjere... ili muslimanske...

mene i tebe, i pravoslavce i muslimane vodi isti Isus... samo ti češ s njima u Rat jer ga oni zovu drugim imenom...

tebi treba svečenik da čuješ šta ti Bog govori, ja ga čujem bez svečenika...

i nisam savršen...
da sam savršen sad bih bio uz tu ženu koju sam tražio, zar ne? i naša bi srca svjetlila!

a sad... ti čekaj smrt da bi upoznao Boga... ja ga želim upoznati sada... i želim svjetliti baš onako kako je Isus svjetlio dok je hodao po zemlji...

eto baš tako... ja sam Lucifer jer želim svjetliti kao Isus!

a ti mi možeš reci da necu nikad uspjeti to... ali ja i dalje želim!


1. Ne sjećam se kad smo postali kumovi.
2. Bitno je koje si vjere - činjenica da je to bitno ne utječe na moju želju za ekumenizmom i definitivno u meni ne budi želju za ratom.
Ali bitno je baš kao pokazatelj u kojem si zastranjenu - već je milijun puta raspravljano na temu kako i sve druge vjere, sekte... imaju Bibliju - mi imamo i svećenike koji su zaduženi za to da mi ne zastranimo u svojima tumačenjima Biblije.
3. Čujem ja i bez svećenika, ali svećenik je onaj kojemu se trebam obratiti u nedoumici kada ja nisam siguran što je ispravno, a što ne.
4. Ne nisi savršen, nisam niti ja - nije nitko osim Boga - tome težimo, postati SLIČAN Njemu - svjesni smo da se to nikada neće dogoditi jer ćemo uvijek padati noseći teret grešne ljudskosti, ali to nas nikada neće spriječiti da ipak težimo tome da postanemo slični našem Bogu Ocu, Isusu Kristu... - jednom rječju - Trojedinom Bogu.
A nečija savršenost/nesavršenost apsolutno nema veze s činjenicom da niste zajedno jer smo ustvrdili - nitko od nas nikada neće niti postati savršen. Ljubav niti ne funkcionira tako i nemam pojma odakle ti takvi filmovi??? Još jedan dokaz apsolutne nebrige za riječi Crkve - zavjet na vjenčanju glasi - U DOBRU I ZLU - dakle i kada padaš i kada si loš i kada boli i kada je teško - dakle u svakom trenutku manifestacije naše nesavršenosti.
5. Odakle ti pretpostavka da mislim da te smrt vodi spoznaji Boga??? Pa Bog je živ u svakom mom trenu, u svakoj stvari oko mene. Nisam slijep da ne vidim Boga. Bog mi daje sve i vodi moj život - kako onda misliš da ne spoznajem Boga??? Svaki dan ga vidim oko sebe, svjestan sam svake stvari koju je stvorio, svake teškoće koju mi daje da imam mogućnost učiniti nešto dobro, svake lijepe stvari koju mi daje u životu...

I na kraju si se jasno očitovao - sam se nazivaš Luciferom. Njegovo ime nije svjetlost, nego svjetlonoša. Svjetlost je izgubio kad je odbacio Boga i želio sam postati Bogom. Vidim, na dobrom si putu. Očito još jedna osoba koja je od danas u mojim molitvama ;)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 vel 2010 14:56 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 16 ruj 2009 21:40
Postovi: 66
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Citat LeMonde:Znaš, vjerujem da je put svjetla da pronadjem ženu koju tražim cjeli život... a mislim da si i ti nekoga čekala, sanjala si o njemu, željela da dodje da te spasi... to je za mene svjetlost! Potraga za pravom ljubavi. Jer onda ce mi srce i duša biti puni radosti!

Šta je problem?
To što želim[/quote]




Dragi LeMonde moram ti reci istinu: NEMOJ OCEKIVATI DA CE TE NEKA ZENA SPASITI , opcenito ,ne pouzdaj se u ljude jer su samo ljudi


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 vel 2010 15:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 sij 2010 00:43
Postovi: 113
Lokacija: Rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ane2707 napisao:
Aj mi molim te objasni....
Želiš pronači ženu...s kojom ćeš biti jedno...živjeti s njom kršćanskim životom i svijetliti svjetlom Kristovim...?
To je predivno....
Ili ti želiš BITI :shock: Isus?
Ne razumim te...a baš bi volila...


Zar živjeti krščanskim životom ne znači svjetliti kao Isus?
Ne mogu biti Isus, ja sam Dječak sa Snovima i mogu vam pričati o ljubavi izmedju muškarca i žene... o ljubavi koja svjetli kao što je Isus svijetlio dok je hodao po zemlji...

tko želi slušati čut će... tko ne želi ne treba... i tako dalje :)

nema smisla da mi itko govori da sam na krivom putu... jer ako jesam sam cu platiti za to glavom...

ja sam na putu ostvarenja svojih snova... a sanjam o Ljubavi... velikoj i veličanstvenoj ljubavi koja se doslovno sa Neba spušta na Zemlju.

O energiji koja ce svjetliti...

Nekako je do mene došao kamen sa Isusovog groba... preko 2 osobe od kojih mi je jedna prijateljica iz Beograda! Donjela mi ga je i rekla je, evo, ovo je za tebe!

Zar se vi svi ne molite za spasenje?

Pa dolazi Ljubav... prava i zdrava... dolazi sa Neba na Zemlju da osvjetla vaša srca, da donese spas... ne morate mi vjerovati, ali ona dolazi...

Šta im krivo u tome šta govorim?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 vel 2010 15:05 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
iry napisao:
Dragi LeMonde, nekako me tvoje reakcije podsjecaju na jednog bivseg forumasa( Nepozvani)...

anapaula napisao:
by the way i ja sam se sjetila nepozvanoga :wink:

Amadeus. :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 vel 2010 15:07 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 sij 2010 00:43
Postovi: 113
Lokacija: Rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
iry napisao:
Dragi LeMonde moram ti reci istinu: NEMOJ OCEKIVATI DA CE TE NEKA ZENA SPASITI , opcenito ,ne pouzdaj se u ljude jer su samo ljudi


e u tom grmu leži zec...
ona je mene već spasila samo jednim pogledom... ja sam vec vidio bijele ravnice zvane Raj, a još sam živ...

ti nemoj očekivati da će te tvoj, baš tvoj muškarac spasiti... ne moraš ako nečeš

ljudi nisu samo ljudi... ljudi su stvoreni na sliku i priliku Boga...

dakle?

jesmo li samo ljudi, ili smo stvoreni na sliku i priliku Boga?

odgovor je jedan...

Što sam ja Lucifer jer želim ženu koju je Bog stvorio za mene, a mene stvorio za nju...
Kada dodje ljubav prava nestati ce patnja i sumnja iz ljudskih srca i unutra ce ostati mir!


Dalje...

Isus reče: "Ako vjeruješ, i brdo će se pomaknuti"
'
ima li jos primjedbi?
ili mogu konačno čekati u miru božjem da ona dodje?


Zadnja izmjena: LeMonde; 05 vel 2010 15:14; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 305 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 31  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr