www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 01:25

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Lea 26
PostPostano: 17 svi 2010 14:46 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 16 svi 2010 14:25
Postovi: 10
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Prije točno tri godine (23. svibnja 2007.) moj je tata doživio težak moždani udar. Nije micao desnu ruku i bio mu je oduzet govor. U vrlo teškom stanju prevezen je u bolnicu. Šanse za oporavak bile su...minimalne, najblaže rečeno. Moja baka a tatina majka istog se dana počela moliti svetom Leopoldu i svetom Antunu Padovanskom, budući je za života i prije bila uslišana njihovim zagovorima. Ukratko: tata se vec drugi dan javio mobitelom kuci, cetvrti je dan normalno hodao i pricao a šesti dan na svoju je odgovornost pusten kuci iz bolnice POTPUNO ZDRAV! i lijecnik koji ga je pregledavao na sve moguce načine nije moga doći k sebi, te mu je rekao da je medicinski fenomen i da se u njegovoj praksi nitko nikad ovako brzo nije oporavio od moždanog udara. Danas je hvala Bogu, tata zdrav čovjek a bakica se -nakon što je cijelo stoljeće provela na zemlji - s ljepšeg i boljeg mjesta zasigurno sa sv. Leopoldom i sv. Antunom moli za sve nas. Iako ne spadam u osobe koje svakodnevno odlaze u crkvu, niti posjećujem seminare duhovne obnove, na svoj način iskreno vjerujem u Boga i u zagovor sv. Leopolda. Moja je preporuka i poruka svima koji mu se utječu: samo molite, bit ćete uslišani!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 svi 2010 15:38 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 svi 2009 17:24
Postovi: 534
Lokacija: Zadar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Prelijepo je tvoje svjedočanstvo, sestro!! Slava Isusu na ozdravljenju tvoga tate i milostima koje je udijelio preko sv. Leopolda, mog najdrazeg sveca i sv.Ante kojeg isto štujem! I ja imam puno svjedočanstava vezano za sv. Lea i sv.Antu i osjećam snažnu povezanost s njima, posebno sa sv.Leopoldom, on mi je poput prijatelja! :P Čak će mi se drugi sin zvati Antonio Leopold! :D
BTB, sestrice :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 svi 2010 15:53 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 14 pro 2009 13:08
Postovi: 234
Lokacija: cazma
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Slava Isusu i Bog neka blagoslovi naše bakice!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 svi 2010 14:52 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 16 svi 2010 14:25
Postovi: 10
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Da, da, tako je to bilo...U nedjelju će biti tri godine od tog strasnog trenutka, kad smo pomislili da gubimo tatu...Ponavljam - nisam osoba koja svaki dan odlazi u crkvu i svaki dan moli po nekoliko sati, ali cvrsto vjerujem u zagovor sv. Leopolda i sv. Antuna i gdje god mogu, pricam svoje iskustvo.
U blizini moje kuće su čak dvije kapelice svetog Antuna Padovanskog, a za kojih desetak godina - daj Boze - bit ce i kapelica sv. Leopolda Mandica. Bar taku mu mogu zahvaliti!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 svi 2010 14:55 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 16 svi 2010 14:25
Postovi: 10
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
p.s. Zaboravila sam jos nesto: bakica je ostala udovica s dvoje male djece i zavjetovala se sv. Antunu da ce - kad stane na svoje noge - pomagati djecu bez oceva. Eto, Bogu hvala, dvije godine nakon njene smrti postoji Zaklada koja ispunjava njezinu želju:). Htjela bih reci da sam uvjerena kako se sve desava s razlogom: kad je bakica ostala udovica, mislila je da je to kraj svijeta. Kako su godine odmicale, sve je vise shvacala zasto je to tako moralo biti...Bozji se planovi ipak kad tad moraju ostvariti...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 lip 2010 14:51 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 12 stu 2008 10:35
Postovi: 1008
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Bogu hvala! :mrgreen: :mrgreen:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 11 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr