www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 23:22

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 10 kol 2010 18:52 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 lip 2009 08:09
Postovi: 13
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Sinoć sam izmolio krunicu Arkanđelu Mihaelu. Nakon toga legao sam u krevet i nisam mogao zaspati. Nastavio sam razmišljati i zamislio svoju dušu pored Marije. Rekao sam joj kao dijete mami. Mama, ti si me pozvala da idem Tvom Sinu i da ga slijedim. Hvala ti što me zagovaraš pred Isusom i što si mi izmolila jako puno zadovoljstva i uspjeha u životu. Ti si Marijo moćna i pred tobom Đavao biva poražen, ali mene hoće zgrabiti. Tad je Marija pozvala Isusa i rekla, evo dijete, reci Mom Sinu što te muči. Tad je moja duša bila u prisutnosti i Majke Marije i Gospodina Isusa. Rekao sam mu: Isuse, Ti si Gospodin- Gospodar moj. Radi sa mnom što hoćeš, samo nemoj molim te, da mi Đavao zaslijepi vid, kako ne bih mogao vidjeti kako bi trebao živjeti kako Ti želiš. Tad su mi se oči otvorile i vidio sam da sam prevaren. I Đavla kako se uplašio što idem sve dalje i dalje, njegove zle bijesne, ali preplašene oči. Tad je sišao Arkanđeo Mihael koji ga je čvrsto držao dok je on režao. A Isus i Marija su mi rekli: otvori svoje srce i reci Nam. Ja sam postao sav jadan i počeo se jadati da sam prevaren. Oči su mi se otvorile. Rekao sam: on me je prijevarom zamaglio oči da sam si umislio da sam jako pametan i postao sam umišljen da su mi ljudi neprijatelji. Marijo, Isuse dajte da budem blag i ponizan. I napadao me gdje sam slab, a to je moja seksualnost i postao sam nemiran i nervozan jer mi je falila lažna želja za nečim. Isuse i Marijo dajte da želim samo čistoću duše i biti svet i dobar prema Vama i svojim bližnjima. Nastavio sam se žaliti da me Đavao smirivao lažnom okrepom i zamaglio mi vid dimom. I tad su mi Isus i Marija dopustili da shvatim. Na dan svoje smrti toliko bih se posramio zbog svojih djela da sam tako nastavio cijeli život činiti. I na taj dan bi došao i Isus i Đavao i pitali kome želim ići. A Đavao bi lažju rekao da me on vodio kroz život i da onda odem u njegovo prebivalište gdje ću nastaviti živjeti isto. A ja bi se toliko posramio da se ne bih možda snašao. Eto to mi je htjeo namjestiti. Ali zato su došli Isus i Marija sinoć da me upozore. Tad sam molio za zaštitu, a Oni su mi dali blagoslov i rekli: možeš se ti i sam oduprijeti Đavlu, a imaš ti i svog osobnog anđela čuvara koji ti pomaže. Stavio sam znak križa na sebe. Tad je Arkanđeo Mihael otišao, a đavlove bijesne i pokvarene oči su ostale daleko u mraku i strah ga je bilo bribližiti mi se. A svojim Spasiteljima sam rekao: Laku noć Isuse. Laku noć Marijo. I Oni su se okrenuli i otišli. Tad sam rekao hvala Bože što si Svojom Voljom večeras priredio ovaj događaj i hvala Duhu Svetom što me nadahnuo i vodio moje misli. A tad sam se sjetio da moja supruga tamo u kuhinji još radi kolače, a prošla je ponoć i mislio sam se dići, dijete mi je bezbrižno spavalo u kinderbetu. A ja sam ipak nastavio spavati jer bi sutradan bio umoran na poslu. Kao da je i to bila volja Božja. I danas uz fine kolače pričam supruzi što mi se sinoć dogodilo. Bog vas blagoslovio braćo i sestre. I oduprite se Đavlu jer on je Diabolo- onaj koji razdvaja i otac laži. Blagoslovili vas Marija i Isus i štitio Arkanđeo Mihael.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 kol 2010 11:36 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 15 srp 2010 09:53
Postovi: 3
Lokacija: samobor
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
BTB!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 kol 2010 12:34 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 lip 2009 08:09
Postovi: 13
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala i tebe!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 kol 2010 12:58 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 lip 2009 08:09
Postovi: 13
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
smajlic28 :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 26 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr