www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 20 tra 2024 00:30

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Sv Ante
PostPostano: 06 pro 2010 23:50 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 02 pro 2010 23:00
Postovi: 4
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi moji,

Zelim podjeliti svoje svjedocanstvo s vama, nije uvijek lako pricati od nekim stvarima, jer uvijek mislim da ce me
ljudi drugacije svhatiti.. ali uglavnom ovako je bilo prije sada skoro 5godina;
Upoznala sam bila jednu dragu osobu, jednog dragog covjeka, bio je 10tak godina stariji od mene, dosta problema i stvari je imao, uvijek su ga unistavali ljudi jer je bio previse dobar u nekim stvarima,i uvijek sam mu bila potpora, i imala sam dosta razumjevanja prema njegovoj situaciji.. uglavnom bili smo skupa 2godine, . znala sam u sebi da ta osoba nije za mene i da mi crpi u stvari dosta snage.. ali mozda u tom periodu nisam htjela biti sama?,..
Uglavnom jedan se prijatelj zenio, i mi smo isli na svadbu, sutri dan se vracamo, vozimo se niz magistralu , pada kisa, polako se vozi bez neke velike price.
Odjednom je izgubio kontrolu auta, jednostavno se auto okrenulo i pali u provaliju medju stijena i skoro u more.. nisam vise bila svjesna, lupnula sam s glavom , i cula kad su dosli ljudi sa hitne i jedan je covijek rekao "ima li ovdje zivih" tada sam svhatila da se nesto dogodilo.
Dok sam bila u nesvijest mi se samo vrtio neki "Ante" u glavi, sanjala o nekom Anti.. o crkvi gdje sam se u stvari krstila,
i to je trajalo tako dugo.. bilo je cudno..osjecala sam sigurnost, kao da je bio dugi ugodan san, nemogu naci prave rijeci u stvari...
nakon +/-24h se probudim u bolnicu, doktori mi govore kako imam potres mozga, ali jako puno srece ! jer samo 1 ogrebotinu, nista nisam slomila, samo sam bila premorena i jako me bolila glava.. rame.. ali uglavnom moglo je biti tragicno kad sam poslje vidila u kakvom stanju je auto...
Nakon toga me zove mama.. ona je bila tada daleko od mene, i zove me i govori kako je imala predosjecaj.. cudni,, i onda sam joj rekla da sam u bolnicu ali da je ok.. i tada mi padne nesto na pamet, pitam je u kojoj crkvi me je krstila? crkva je SV ANTE , i moja mama je rodjena 13/06 - na Sv Antu...
uglavnom svhatila sam da to nije bila neka bez vezna sreca, da nije nista bez veze... Sv Ante me cuvao, Boze hvala ti ....
Svaki put kad tonem i kad mi se malo zagorci zivot-tada se sjetim tog momenta.. hvala ti Boze , uvijek me vodi.. neka uvijek bude volja Bozja !!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Sv Ante
PostPostano: 07 pro 2010 08:25 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 20 sij 2007 14:02
Postovi: 87
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Kako je on prošao?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Sv Ante
PostPostano: 07 pro 2010 17:46 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 02 pro 2010 23:00
Postovi: 4
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
on je super prosao , nista mu nije bilo !


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 26 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr