www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 24 tra 2024 19:43

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: Moja ispovijest
PostPostano: 12 vel 2011 20:04 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 21 stu 2010 02:21
Postovi: 22
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Žao mi je što nisam na ovom forumu dugo bio. Naime, valjda ćete shvatiti i razloge zbog kojih nisam mogao biti prisutan.
Sve je počelo prije otprilike dva mjeseca. Zbog situacija u mom životu vjera mi je pala pa sam čak neko vrijeme bio odsutan i sa Svete Mise. Bio sam odlučio da ću promijeniti svoj život pa mi je najlakše bilo promijeniti svoju okolinu. Upoznao sam nove prijatelje i mislio sam da mi je to ono što mi najviše treba u životu. Svi moji stari frendovi i ostatak obitelji što mi je ostao su mi govorili kako to nije društvo za mene. Već sam od prije znao da oni ne vjeruju u Boga s obzirom na to da ih nisam vidio nikada u Crkvi, ali na to nisam htio gledati negativno već to prihvaćati kao njihova stajališta. Iskreno nikad nismo ni pokrenuli tu temu u nijednom razgovoru. Super smo se sprijateljili i momci su fakat bili OK.
Božić 2010-e nisam ni proslavio baš zbog toga što sam bio ljut na sebe, svijet, obitelj i iskreno nisam sebe vidio u nikakvom "Božjem planu". Osjećao sam se odbačen. Novu Godinu smo proslavili ja, M., I. i B.. Slavili smo u jednom stanu. Tada sam prvi put i saznao o njihovom problemu sa drogama. Nisam se previše zabrinuo oko toga jer je ipak bila nova godina i smatrao sam da neće to ponoviti opet. Iskreno, shvatio sam i da flertuju sa mlađim curama koje su očito oni zaveli baš kao i mene na način da su cure mislile da smo svi "cool" i "u trendu".
Par dana nakon toga su me pozvali da dođem na B.-ov rođendan. To je ispalo jako loše jer su mi momci u moju čašu ubacili nešto. Ostatak večeri sam proveo ležeći ispod stolice. Djelova večeri se mutno sjećam, ali sljedeće jutro sam vidio ovu frendicu koja mi je u prolazu rekla nešto prosto iz čega sam zaključio da se tu odvijao blud. Ni to mi nije smetalo jer sam već bio odlučio promijeniti svoj život pa tako i stajališta.
Vikend nakon toga prvi put sam samovoljno probao drogu. Mislio sam za sebe da mi nitko ne može ništa. Već sljedeći dan sam prešao živjeti iz svog stana u našu zajedničku garažu.
Droga me vukla dalje od Boga i stvarnosti što je bilo točno što sam mislio da mi treba. M. je često znao obitavati sa mnom u garaži, to mi nije bilo ništa čudno. Jednog dana dok smo bili pod transom droge M. me pokušao poljubiti. Odbio sam ga, ali je on nakon toga počeo širiti laži o meni pred I. i B.. Par dana nakon toga došli su sva trojica i zavezali su me u garaži.
U garaži bez grijanja ostavili su me da ležim gol i zavezan 16 sati. Rekli su mi da će me odvezati samo ako napravim I. osobnu uslugu. Ovaj dio priče stvarno ne bih htio pričati jer znam da ne bi bilo u redu od mene da prepričavam malo predegutantne detalje, a iskreno ne mogu baš ni reći da sam to potpuno prebolio.
Čak ni to me nije uvjerilo da bih se trebao prestati družiti sa njima. Nastavili smo se družiti kao i uobičajeno. Momci su iz dana u dan postajali sve gori. Imali smo čak i ovu jednu našu igru koju smo zvali "nevjernik" gdje bi nas troje uhvatilo jednoga i svatko od nas bi našeg "nevjernika" počeo gušiti sa ostacima konzumirane droge. Moram priznati da ime nevjernik potpuno pristaje toj našoj "igri".
V. jedna mlađa cura iz ekipe mi se stvarno sviđala. Već od početka smo se sviđali jedno drugome, a poslije smo se čak družili malo više. Cijelo vrijeme smo provodili skupa,a u zadnje vrijeme me ona počela nagovarati na blud. Izmišljao sam opravdanja iz dana u dan, al jednog petka kad je bio red na mene da budem "nevjernik" ona me uhvatila dok sam se oporavljao na podu i iskoristila.
Tu sam shvatio da je stvar izmakla kontroli i tada sam se napokon odmaknuo od tog zla.
Već sljedećeg dana sam se vratio u Crkvu, ali me društvo baš i ne prihvaća s obzirom kakav sam bio.
Došao sam ovdje da vas pitam kako dalje. Molim vas da mi date kakav savjet. Hvala.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 vel 2011 20:42 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
Slika

Lol. :b101:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 vel 2011 23:42 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 srp 2009 11:29
Postovi: 476
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Kak ti se dalo sve to pisati? valjda nemaš pametnijeg...i korisnijeg...posla... :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 vel 2011 14:04 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 ruj 2010 16:09
Postovi: 68
Lokacija: bih
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Meni nije važno da li si ti to izmislio ili ne meni je najbitnije da tražiš pomoć i ja ću je rado pružiti. Malo sam u stisci s vremenom ali bih ti predložila da pronađeš knjižicu od Tomislava Ivančića zove se "Pođi za mnom" to je jedna mala knjižica koja bi ti mogla pružiti odgovore an tvoaj pitanja. I ne zaboravi SUTRA JE NOVI DAN I SVE ĆE BITI DOBRO.NE BOJ SE BIT ĆE DOBRO. Ako zista želiš pomoć javi se na pp rado ću ti pomoći koliko mogu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 vel 2011 17:38 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
savao napisao:
.
Došao sam ovdje da vas pitam kako dalje. Molim vas da mi date kakav savjet. Hvala.


..PODVUCI CRTU...RECI DOSTA..Čuvaj se lošeg društva..
..ISPOVIJEDI SE , PRIČESTI..
..I KRENI ISPOČETKA..
..PROŠLOSTI SE NE PRISJEĆAJ...osim kao "lošeg nauka"
..a za okolinu ne brini...kad se ti stabliziraš..i oni će.. 8)

..Teško je biti Kristov i ići njegovim putem..
..ali drugog puta NEMA...jer drugi putevi..NE VODE U RAJ..

..samo u propast..

..zato ..koliko god puta da padneš u životu..
..uvijek...se vrati na Kristov put..
.."JEDINO SAM Ja ; put , istina i život "
..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 vel 2011 17:41 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Dorothea napisao:
Kak ti se dalo sve to pisati? valjda nemaš pametnijeg...i korisnijeg...posla... :wink:


..ima li pametnije i korisnijeg posla od spašavanja duše..???.
..komentar ti je ..za :a1163:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 vel 2011 22:24 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 srp 2009 11:29
Postovi: 476
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
paa, moja ženska :lol: intuicija mi kaže da je ovo izmišljeno...ne zbog sadržaja,nego načina pisanja...uglavnom... :D
ako sam u krivu..savao,ispričavam se..! :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 vel 2011 09:22 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 lis 2010 12:44
Postovi: 657
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
ma ispovjest je očito lažna, napisano da se sprda s ljudima, ali svaka čast vama koji ste nasjeli, imate čisto srce, mi koji imamo malo putra na glavi, brzo prepoznamo ove lažnjake i glupane... :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 vel 2011 10:25 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Dorothea napisao:
paa, moja ženska :lol: intuicija mi kaže da je ovo izmišljeno...ne zbog sadržaja,nego načina pisanja...uglavnom... :D
ako sam u krivu..savao,ispričavam se..! :wink:



..znaš ono...o pravdi.
...bolje da je 100 krivih na slobodi ..
..nego jedan pravednik u zatvoru... 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 vel 2011 08:02 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 ruj 2010 16:09
Postovi: 68
Lokacija: bih
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
naggar napisao:
Dorothea napisao:
paa, moja ženska :lol: intuicija mi kaže da je ovo izmišljeno...ne zbog sadržaja,nego načina pisanja...uglavnom... :D
ako sam u krivu..savao,ispričavam se..! :wink:



..znaš ono...o pravdi.
...bolje da je 100 krivih na slobodi ..
..nego jedan pravednik u zatvoru... 8)



Potpuno se slažem radiej ispadnem magarac nego da propustim pomoći nekome ,a i taj netko ukoliko želi namagarčiti čovjeka treba i te kako pomoć, više od onoga tko ju traži, jer samo traženje pomoći je pola posla, a ovaj drugi još nije svjestan koliko i da upće treba pomoć, pa je s toga teži bolesnik od onoga tko priznaje i vapi za pomoći.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 21 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr