www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 18 tra 2024 10:13

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: pomozite.....
PostPostano: 16 lip 2011 21:25 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 29 sij 2011 22:50
Postovi: 11
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
lijepo vas sve pozdravljam. Zapoceti cu i odmah reci o svoja dva sna koja si nikako nemogu protumaciti. Prvi san mi je bio prije nekoliko mjeseci. Usnula sam da sam se nasla u nekoj uskoj ulicici. Sa strane je bila kao nekakva kutija i iznad nje su visili nekakvi privjesci (kukasti), srebrni i sjali su se. Međutim, u snu sam znala da mi je to ostavila bas za mene neka zenska, ali zla... Odmah sam to povezala sa Sotonom. Zatim sam ocajnicki i u strahu trazila sestru da joj to pokazem,i kada sam ju nasla kao da ju nije bas zasmetalo, i iz đepa sam izvadila srebrnu krunicu na kojoj su visjeli ti privjesci, kuke.... krunica je tako privlacna bila i sjala, ali sivo... kao srebro.. onako tamno... Zatim sam pogledala u svoje ruke i vidjela rane kako su se rasirile, (inace mi ruke uzasno pucaju od vode pa cak do sitnih krastica), i bile su otvorene.. tu sam se probudala.


Drugi san je bio jaaakoooo uzasan.... jezim se i sada kada pisem ovo i pomalo me strah... San je poceo vidjevsi doslovno vatru u obliku covjeka koji je lebdio iznad i nesto je govorio ali ja ga nisam mogla razumijeti.... ostavio je nekakav papir i na njemu je nesto pisalo, kao upozorenje... Zatim mi se pas pretvorio u plavu pticu koju sam uzela u ruke i bacila ju i kljun joj se zabio u beton i mislila sam da je mrtva... Zatim sam shvatila u snu da me opsjeda demon... pocela sam se moliti u snu doslovno vristajuci rijeci molitve Sv. Mihaelu arkanđelu, Zdravo Marijo, Omoj Isuse.... Kao mala znala sam moliti molitvu Anelu cuvaru ali sam ju zaboravila. U snu sam se sjetila kako ta molitva ide do kraja, cak sam se u snu sjetila neke cure kojoj jebilo dopusteno napastovanje od Đavla, i da ju je Marija pitala da li zeli jos trpjeti ili da odmah ide u raj. Nakon toga, nasla sam se u nekom vozilu sa sestrom i tatom, i pod mojim nogama je bila svinja, tamnosmeđe boje i odvratno mi je roktala a ja sam joj uzvracala, ali tata i sestra ju nisu vidjeli... Stalno sam u snu molila i iz dubine svoje duse se derala 'U IME ISUSA KRISTA NAREĐUJEM TI DA SE MAKNES SOTONO' i sl... Zatim sam se nasla na nekom potoku i neka djeca su tamo pecala, a ispred njih su bile mrtve ribe ustima primljene za neki komad daske,a repvi su im bili u zraku...te ribe su bile tamnonarancaste, a samo jedna od njih bila je crna... Zatim sampocela izgovarati nekakve krikove... i ponovo sam molila... Nakon toga, pjavili su se nekai ljudi i jedan od njih je kao bio "glavni". Tog "glavnog sam osamarila i njemu se derala u facu na engleskom "I WANT PEACE"... Tu sam se probudila.... Bilo je oko pla dva u noci. Prvo od soka, piljila sam u vrata mozda minutu, a zatim sam tako pocela plakati i moliti Isusa da me spasi i cuva, zatim sam otisla dolje do tate i samo sam plakaka i pocela sam moliti krunicu od Gospe, zatim krunicu Predragocjene Krvi Isusove jos dosta molitava, molila sam do 5 ujtro... bojala sam se zaspati... No, eto, ako itko zna ovo protumaciti... molim vas... unaprijed hvala od srca! Bog vas blagoslovio!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 lip 2011 06:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Draga sestro u Kristu Bog te blagoslovio smajlic28 ...
Ovako ja smatram da nije dobro tumačiti snove, niti njima predavati neku važnost...možda je se netko u prošlosti iz tvoje obiteljske loze ili čak iz tvoje blizine, znači osoba sa kojom se družiš bavio okultnim ili bavi, pa zbog toga ti imaš problema sa snovima, uglavnom ja bi ti predložila da se nebaviš tumačenjem snova.....što to znači....ja sam to sanjala, to mi se desilo, to bi moglo značiti ovo, nama potrebe tumačiti....Nemoj se ničega bojati, ISUS JE KRAJ TEBE, moli ovako 10 puta prije spavanja: Isuse pomozi mi da imam miran san i da se lijepo naspavam, smiluj mi se, neka dođe Tvoj sveti mir u moj život, mir koji daje miran i lijep san, Isuse hvala Ti što si Ti tu, što me čuvaš zajedno sa svojim svetim anđelima, i akanđelima...vjeruj Isus je tu, neboj se...
Jednom je fra Ivo Paviće rekao da mi imamo nemirne snove, i nemožemo spavati u noći, ako smo u stanju teškog i smrtnog grijeha, kojeg nisamo okajali, i ispovjedili...
Da nekad je Bog govorio nekim svetim ljudima kroz snove.........
Ja sam jednom sanjala jedan san, godinu dana,znači jedan te isti san godinu dana,more mi je sve rušilo,a na valu je bila Gospa...nisam predavala važnost tom snu, samo sam sanjala, nakon toga je moj život dobio drugi smjer,izgubila sam sve što sam imala,i morala krenuti iz početka...,da je to došlo od Boga nevjerujem,od zloga,vjerojatno,jer on je želio da izgubim sve ono što sam imala,i doveo me u 3 puta goru situaciju,i 3 puta teže stanje...
Što god da se s tobom dešava neboj se : jer Isus je tu...Božiji blagoslov sestrice, anđeli neka te čuvaju, nedaj se, smajlic28


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 lip 2011 09:52 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 29 sij 2011 22:50
Postovi: 11
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala ti sestrice... Ohrabrila si me, i samo da napomenem, pocela sam to sanjati bas kada sam se dublje obratila, pa sam mislila da me zloduh plasi, jer djeluje na sve moguce nacine. Inace se ne bavim tumacenjem snova, ali sam cula da Duh Sveti moze itekako opominjati cak i kroz snove. Svejedno hvala ti, Bog neka te blagoslovi i neka te cuva!! :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 lip 2011 10:24 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Nema na čemu draga sestrice.... :D Nedaj da te zli zavara, Isus je uz tebe, i jak je u tebi, sotona se tebe boji.....Ti si Isusovo zlato, Njegova prva velika ljubav, Ti si Isusova, kao i tvoja duša, kad bi znala koliko te Isus ljubi plakala bi od radosti... i dolinom smrti da prođeš, Isus te neće napustiti, ni ostaviti, On to nikad neće uraditi, jer u dlanove Njegove te je urezao, i za tebe bi opet umro...
Što se tiče Duha Svetoga, On je ljubav, DUH OGROMNE LJUBAVI, milina, to je duh mira, radosti, nježnosti, jakosti....i svega onoga najboljega, On je džentlmen, nebi nikada nikoga kroz snove uznemirio, natjerao na nespavanje, strah ili plač....ne, kad su snovi nadahnuti od Duha Svetoga, mislim da je to milina za sanjati, i da čovjek tad ima onaj neki posebni osjećaj velike miline i radosti...to je moje mišljenje....
Ako želi da imaš miran san bilo bi ljepo da napraviš neki zavjet u neko svetište, na tu nakanu, ili pak 2-3 zavjeta u isto svetište......Bog daje onima koji ga traže....uživa davajući....
eto!
U svakom slučaju neka te dragi Bog blagoslovi : VELIKU MILIJARDU, BILIJARDI PUTA, ARKANĐELI NEKA TE ČUVAJU.......................ISUS TE VOLI, UVJEK JE NA TVOJ STRANI, I NEPADA MU NAPAMET DA TE OSTAVI, U NJEGOVOM SRCU KUCA TVOJE SRCE....KRŠĆANIN UVJEK MORA BITI OPTIMISTIČAN, BOG JE UZ TEBE, I NEMOŽE TI NITKO NIŠTA....
Btb, opet i opet! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 lip 2011 12:54 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 29 sij 2011 22:50
Postovi: 11
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala ti draga sestrice.... Razmisljat cu tako... Neka te Bog dragi blagoslovi u svim tvojim putovima i kroz cijeli zivot!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 lip 2011 17:40 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 lis 2010 12:44
Postovi: 657
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Ja ću ti protumačit san. Ili se puno moliš pa je Sotona ljut ko pas na tebe i plaši te da staneš ili si popustila u molitvi pa ti Bog pokazuje da će dozvolit Sotoni da te jače zlostavlja u nadi da ćeš pojačat molitvu.

U svakom slučaju - moli se!! :D Vidiš da su ljudi sve zločestiji i luđi, pederi nam marširaju gradom, država ih veliča a po Crkvi se tuče iz svih oružja!! Moli u sebi i stalno ponavljaj "Isuse zaustavi zlo" ili "Isuse spasi nas"! Nema više vremena za bilo šta osaim za molitvu jer će nas mrak progutat! 8)

Ajmooooooo!! :D :D :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 lip 2011 12:08 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 29 sij 2011 22:50
Postovi: 11
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hvala Ante..... :lol: U svakom slucaju, ja nastavljam sa molitvom, a moram priznati da koliko god sam se uplasila, da sam jaca u vjeri :a1250: Blagoslovljen budi od Gospodina!!! :a1430:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 11 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr