www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 09:07

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 28 kol 2011 21:41 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 15 srp 2010 12:56
Postovi: 6
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi moji prijatelji sve vas od srca pozdravljam Isusovim pozdravom Mir Vama.I ja ću podjeliti sa vama svoje svjedočanstvo što mi je Bog u svojoj milosti učinio.Naime jedne noći prošle godine u Korizmi dođemi glas u snu koji mi govori umrjećeš,bilo je točno 23h probudio sam se i bio me strah ipak mislim se pa svatko ko se rodio i umro je.No nisam mogao zaspati nešto me kopkalo i razmšlja sam o tom snu što to znači i otkud to dolazi.Počeo sam se moliti da mi Bog objavi koji je to Duh i čiji koji je to rekao sa toliko mržnje.Onda sam u snu vidio osobu koja je umrla koja se bavila crnom magijom inače sam je poznavao.No poslje toga sam opet u snu čuo glas koji mi je rekao "Idi pregledati crijeva".Nisam odmah išao ali sam u petom mjesecu otišao na pregled gdje mi je dijagnoziran rak debelog crijeva.Devetog šestog sam završio na operaciji gdje mi je dstranjeno dvadesetpet cm debelog crijeva.Nakon operacije i intezivne na kojoj sam proveo tri dana vratio sam se na odjel.Kad sam se vratio na odjel opet u snu sanjam anđela kako me ljubi.Da bih me sutra dan zvala prijateljica koja je jako produhovljena da mi mora pročitati tekst iz knjige Jemes Manjakla koji citiram"Okružen bolešću,propašću,progonima ili katostrofama duhom ispunjen čovjek s darom vjere ostaće čvrst i nepokolebljiv.Plivat će hrabro protiv struje čekajući ruku Božiju koja djeluje u pravo vrijeme.Uvijek i za sve ustrajno moliti neka bude volja tvoja Bože".I posle operacije nakon mjesec dana pošao sam na kemoterapije,koje su trajale od ponedjeljka do petka.Prve četri sam podnio kakao tako ali kad je došao petak ujutro bilo mi je tako loše da sam bio van sebe .Nazvao sam suprugu koja inače radi u zdravstvu i rekoa da mi je jako loše da nemugu ići na kemoterapije da bi mi rekla da moram ići da će ona zvati na rebro doktora. Ijoš mi je rekla daj se malo odmorim jer sam bio sav u znoju.Legao sam i rekoa Bože evo prihvaćam i smrt i daj da umrem nego da se ovako mučim.U jednom sam trenutku zaspao možda petnaest minuta i sanjam"Vidim na sebi četri Duha tri bijela i jedan crni i dolazi nevidljiva ruka i uzima crni i kažem sam sebi ja sam zdrav".Budim se i odlazim na kemoterapiju i kad sam se vratio uzimam Bibliu i križ te sam kleknu i molio sam se u duhu da mi Bog objavi značenje ovog sna.I poslje molitve otvaram bibliju i doslovno čitam"Vidio sam suze tvoje i molitve braće tvoje smilovao sam ti se sve sam tvoje grijehe raspršio kao tminu i oblake život sam ti produžio,idi i propovjedaj što sam ti učinio u svojoj milost".Još sam išao na dvije kemoterapije i to sa silom i svađom moje supruge koja nije neki vjernik.Ali kad sam došao na kontrolu kod onkologa i kad je tražio papire da vidi dali sam prošao cijeli ciklus od šest kemoterapija vidio je da fale i pita me kad sam bio na zadnjim onda sam mu lagao.Ali mi je rekao da su nalazi svi u redu te da ne moram ići još na zračenje.I danas godinu i nešto nakon operacije svi markeri su sve manji,a ja sve zdravije.Hvala i slava onome koji je sve stvorio i kojem pripada sva vlast,čast i hvala.Bogu Ocu,Bogu sinu Bogu Duhu svetomu!ALELUJA!!!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 kol 2011 22:47 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 srp 2007 15:48
Postovi: 374
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
slava Gospodinu :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 kol 2011 22:54 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 17 stu 2006 11:57
Postovi: 1390
Lokacija: Velika Gorica
Podijelio: 123 zahvala
Zahvaljeno je: 121 zahvala
Slava Isusu! Bog te blagoslovio zbog tvojeg svjedočanstva dragi prijatelju, dobro došao na forum TT :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 kol 2011 23:51 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 lis 2009 13:19
Postovi: 190
Lokacija: Hrvatska, Rijeka
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Velik si, činiš djela velika, nitko nije kao Ti Isuse..

Hvala na ovom svjedočanstvu..
Prijateljica mi je teško bolesna, baš od karcinoma crijeva, tako da me ovo svjedočanstvo jako dojmilo.. Tko god može, neka je se sjeti u molitvi.. Primila je prekjučer i Sakrament bolesničkog pomazanja.. Isuse, ako je volja Tvoja, ozdravi je.. Neka se u svemu vrši volja Očeva..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 kol 2011 08:45 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 15 srp 2010 12:56
Postovi: 6
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Uvjek i usvakom trenutku treba moliti za očevu volju,ali i zamoliti Isuasa da se dotakne naše bolesti jer on je uzeo sve naše bolesti i slabosti.Neka stavi svoju ruku na crijeva i zamoli Isusa da je ozdravi ali sa vjerom i sigurno će biti dobro.Više mi možemo laici nego pismoznanci jer imamo više vjere.Upoznao sam jednu ženu koja je bila tri puta na operacji karcinoma maternice koji se proširio.Krvna slika i jetrene probe su bili loši.Došla je kod mene doma po otpusno pismo jer je ležala na odjelu gdje mi supruga radi.Počeli smo razgovarati o Bogu i vjeri išla je na seminare i vjernik je.Dok sam joj govorio o svom iskustvu vjere i molitve šutila je da bih njezin suprug rekao da tako nešto nije čuo.Onda sam je pitao Sanja mogu li se pomoliti za tebe i stavit ruke na tebe,rekla je zašto ne.Kad sam se u duhu molio plakao sam a i ona samnom.Ali sam joj rekao da će sigurno biti sve u redu samo me čudno pogledala kao sa nevjericom.Ona je otišla na CT koji je pokazao da nema metastza i da se sve skupilo na jednom mjestu.Otišla je na operaciju i sad je ona hvala bogu zdrava.Eto da skratim sve je moguće onima koji vjeruju.Sjetim se fra Jemsa Manjakla koji je svjedočio o svom ozdravljenju kad nije dozvoli da svećenik polaže nanj ruke nego laik.Ne zaboravite da smo svi pozvani na svetost svetac se ne rađa nego postaje.Možda smo mi laici svetiji nego oni koji su svećenici svaka čast izuzecima kojih je jako malo.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr