www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 13:18

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 33 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 29 stu 2011 15:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 lis 2011 08:24
Postovi: 628
Lokacija: Mostar
Podijelio: 137 zahvala
Zahvaljeno je: 64 zahvala
kristina18 napisao:
hvala svima na lijepim rijecima. Inace, odlucila sam prijeci na rimokatolicku vjeru. Nadam se da cu uskoro dobiti odobrenje od biskupa, pa na ispovijed ako Bog da prije Bozica.
BVB


Hvala ti na svjedočanstvu...imamo što iz njega naučiti!! Bit ćeš u mojim molitvama :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:
BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 stu 2011 08:49 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 15 ožu 2011 16:49
Postovi: 1617
Lokacija: severna Bačka
Podijelio: 48 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
I vidimo se na Međugorju, iduće godine......
čekam kod 4 postaje, ima dva križa, a priča o drugom manjem križu je zanimljiva......
BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 stu 2011 12:05 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 ožu 2011 14:29
Postovi: 1350
Lokacija: Istra-Istria
Podijelio: 185 zahvala
Zahvaljeno je: 170 zahvala
cirenac napisao:
I vidimo se na Međugorju, iduće godine......
čekam kod 4 postaje, ima dva križa, a priča o drugom manjem križu je zanimljiva......
BVB


A tko zna možda i mi dođemo na proljeće u Međugorje! :a1250:
Kris sunce oprosti malo na OT :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 stu 2011 15:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 kol 2011 08:23
Postovi: 682
Lokacija: Podravina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Rora napisao:
cirenac napisao:
I vidimo se na Međugorju, iduće godine......
čekam kod 4 postaje, ima dva križa, a priča o drugom manjem križu je zanimljiva......
BVB


A tko zna možda i mi dođemo na proljeće u Međugorje! :a1250:
Kris sunce oprosti malo na OT :wink:


Ma nista sunce! :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 stu 2011 15:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 kol 2011 08:23
Postovi: 682
Lokacija: Podravina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
cirenac napisao:
I vidimo se na Međugorju, iduće godine......
čekam kod 4 postaje, ima dva križa, a priča o drugom manjem križu je zanimljiva......
BVB



Da bar!!! :D
Ti, Rora i ja usput na kavicu (za dragu sestru caj!) !!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 stu 2011 17:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 pro 2009 12:28
Postovi: 111
Lokacija: BIH
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
kakvih sve sudbina ima....svaka cast na prici i iskrenosti kristina18 :a1430:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 stu 2011 20:06 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
kristina18 napisao:
. Inace, odlucila sam prijeci na rimokatolicku vjeru. Nadam se da cu uskoro dobiti odobrenje od biskupa, pa na ispovijed ako Bog da prije Bozica.BVB


Draga Kristina ,hvala ti sto si podjelila svoje svjedocanstvo s nama..Zaista se boris ,kako se vidi cijeli tvoj zivot..Nisam htjela se umjestati odmah,htjela sam pricekati da vidim,da li ces jos nesto napisati...pa,tek onda da napisem i ja...da ne ispadne da provociram..

Sigurno si vec negdje u Zupi potrazila informacije za to,( to bi bio tvoj Zupni ured,gdje zivis)a mozda je vec i sam Zupnik podnio zahtjev kod Biskupije..Ne naovodis nista svoj brak..( ili mi je mozda promaklo?)tvog muza..Vjerojatno zivite samo u civilnom braku..Sta kaze on na to,ili je mozda i on katolik ,onda to svakako olaksava situaciju....tako ce biti lakse ostvariti..
Takodjer nisam zapazila da si navela da je vase dijete krsteno..Ne zelim s ovim reci nista lose,nego da se dobro pripremis ...i da i tvoja obitelj bude ukljucena u to...Oprosti mi ,ako je vec krstena..
Ti si vjerojatno primila Sakramenat Krstenja u Evangelistickoj crkvi...Ako dobijs odobrenje ,onda ces morati poci na jedan ( mali vjeronauk-pripravu)da bi prvo primila i ostale Sakramente..na Sakramenat pomirenja i sv.pricesti.
S ovim te zelim samo potaci,da se raspitas za sve...
Molit cu se za tebe da sve prodje dobro. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 stu 2011 20:49 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 srp 2009 11:29
Postovi: 476
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Moje skromno znanje mi govori da se u Evangeličkoj crkvi vjeruje u Pretvorbu i također se prima pričest (ali samo na Uskrs i Božić). Ostaje pitanje krizme ali negdje oko 12.god. imaju tzv.konfirmaciju kojom primaju sve sakramente(koliko sam shvatila). Ispovijed im je gupna,kako bi se reklo :) Svećenik nabraja,a svatko za sebe se kaje.

Uglavnom, nisam sigurna za ovo gore ali sigurna sam da nakon šta dobiješ papir od biskupa(koliko sam shvatila poslala si), odlaziš svećeniku u župu u kojoj ćeš biti sa dva svjedoka na kratak obred (mole se neke molitve a između ostalog ti moliš Vjerovanje).
To je moje iskustvo sa frendicom.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 pro 2011 08:44 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 kol 2011 08:23
Postovi: 682
Lokacija: Podravina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
rebeka napisao:
kristina18 napisao:
. Inace, odlucila sam prijeci na rimokatolicku vjeru. Nadam se da cu uskoro dobiti odobrenje od biskupa, pa na ispovijed ako Bog da prije Bozica.BVB


Draga Kristina ,hvala ti sto si podjelila svoje svjedocanstvo s nama..Zaista se boris ,kako se vidi cijeli tvoj zivot..Nisam htjela se umjestati odmah,htjela sam pricekati da vidim,da li ces jos nesto napisati...pa,tek onda da napisem i ja...da ne ispadne da provociram..

Sigurno si vec negdje u Zupi potrazila informacije za to,( to bi bio tvoj Zupni ured,gdje zivis)a mozda je vec i sam Zupnik podnio zahtjev kod Biskupije..Ne naovodis nista svoj brak..( ili mi je mozda promaklo?)tvog muza..Vjerojatno zivite samo u civilnom braku..Sta kaze on na to,ili je mozda i on katolik ,onda to svakako olaksava situaciju....tako ce biti lakse ostvariti..
Takodjer nisam zapazila da si navela da je vase dijete krsteno..Ne zelim s ovim reci nista lose,nego da se dobro pripremis ...i da i tvoja obitelj bude ukljucena u to...Oprosti mi ,ako je vec krstena..
Ti si vjerojatno primila Sakramenat Krstenja u Evangelistickoj crkvi...Ako dobijs odobrenje ,onda ces morati poci na jedan ( mali vjeronauk-pripravu)da bi prvo primila i ostale Sakramente..na Sakramenat pomirenja i sv.pricesti.
S ovim te zelim samo potaci,da se raspitas za sve...
Molit cu se za tebe da sve prodje dobro. :grlim te:


ne zivimo u civilnom braku. Vjencani smo u katolickoj crkvi, samo smo morali podnjet drugacije papire jer se nas brak vodi pod MJESANI BRAK. Kcer je krstena u rimokatolickoj crkvi. Ja imam krstenje i krizmu. Morat cu jedino proc kroz sakrament pricesti. Zupnik je poslao molbu koju sam napisala u Varazdinsku biskupiju, jos cekamo na odgovor. Zupnik veli da nebi trebalo biti problema i da cemo uskoro sve rijestit. Drago mi je da si pitala. Nisam se sjetila napisati vam sve. BTB :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 pro 2011 08:46 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 kol 2011 08:23
Postovi: 682
Lokacija: Podravina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Dorothea napisao:
Moje skromno znanje mi govori da se u Evangeličkoj crkvi vjeruje u Pretvorbu i također se prima pričest (ali samo na Uskrs i Božić). Ostaje pitanje krizme ali negdje oko 12.god. imaju tzv.konfirmaciju kojom primaju sve sakramente(koliko sam shvatila). Ispovijed im je gupna,kako bi se reklo :) Svećenik nabraja,a svatko za sebe se kaje.

Uglavnom, nisam sigurna za ovo gore ali sigurna sam da nakon šta dobiješ papir od biskupa(koliko sam shvatila poslala si), odlaziš svećeniku u župu u kojoj ćeš biti sa dva svjedoka na kratak obred (mole se neke molitve a između ostalog ti moliš Vjerovanje).
To je moje iskustvo sa frendicom.


Euharistija se prima svake prve nedjelje u mjesecu i obavezno za blagdane. Ispovijed je grupna, svako za sebe. U euharistiji se prima i hostija i vini SVI VJERNICI. Konfirmacija ti je krizma. Prima se ovisno o broju clanova za taj sakrament. Netko sa 12,11,13god...itd BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 33 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 9 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr