www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 09:56

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 17 lip 2012 13:40 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 15 ožu 2012 15:44
Postovi: 14
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ja se ponovno javljam poslije nekog vremena. Još uvijek se nisam skroz prepustio Bogu, dosta grijesim, dosta ga i zaboravim, ali pokušavam biti bolji. Inaće jako volim gledat videa raznih svjedočanstava, nekih dokumentarnih emisija o Bogu itd. I danas dok sam molio onu čudotvornu molitvu na Youtubu,vidim sa strane neki video traje 1 sat o Gospinim ukazanjima u svim gradovima od Međugorja na dalje. I u tom dokum. filmu objašnjava kako bi sve to moglo biti velika prevara tj. djelo sotone.Iako sam ja uvijek bio 100 posto siguran da je sve oko ukazanja točno, nakon ovoga postajem skeptik. Stavit cu video ovdje pa tko može pogledat 1sat vremena neka ga prokomentira, kazem vrlo je dobar al eto...
http://www.youtube.com/watch?v=-YuSnd2G ... re=related


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 lip 2012 17:39 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Del Potro napisao:
Ja se ponovno javljam poslije nekog vremena. Još uvijek se nisam skroz prepustio Bogu, dosta grijesim, dosta ga i zaboravim, ali pokušavam biti bolji. Inaće jako volim gledat videa raznih svjedočanstava, nekih dokumentarnih emisija o Bogu itd. I danas dok sam molio onu čudotvornu molitvu na Youtubu,vidim sa strane neki video traje 1 sat o Gospinim ukazanjima u svim gradovima od Međugorja na dalje. I u tom dokum. filmu objašnjava kako bi sve to moglo biti velika prevara tj. djelo sotone.Iako sam ja uvijek bio 100 posto siguran da je sve oko ukazanja točno, nakon ovoga postajem skeptik. Stavit cu video ovdje pa tko može pogledat 1sat vremena neka ga prokomentira, kazem vrlo je dobar al eto...
http://www.youtube.com/watch?v=-YuSnd2G ... re=related

Još uvjek se nisi prepustio Bogu, dosta griješiš i dosta Ga i zaboravljaš.
Onda osobno mislim da ti je najbolje da se ostaviš svih ukazanja koja još nisu priznata od Crkve, a imaš ih koja su ipak priznata i dovoljna su ti ako su ti već potrebna, ali ne bi ti to trebalo nešt posebno.
A od svjedočanstava neka ti je dovoljno za početak samo Pavlovo!
U Crkvi imaš sve sakramente i sve što ti je potrebno za rast u vjeri, i kojekakvih objava i ukazanja se ostavi.
Bio sam u Međugorju, koje još nije priznato, ali navezan nisam, je da je tamo lijepo, i ako je kojim slučajem laž, onda vjerujem da je Đavao doista Božji majmun, ako nije onda Bogu hvala. Usvakom slučaju na vjeru ništa ne utjeće, ali da se događa neđto, to je sigurno.
Mani se tih stvari, i sladunjavosti. Uzmi Bbiliju i budi postojan u molitvi, tada doista će tvoja vjera biti zrela i znati ćeš što gledati a što skloniti sa strane. Ovako si samo više zbunjen i velika zbrka ti je u glavi sa milion pitanja, a to ti vjeruj nikako nije potrebno! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 lip 2012 18:19 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 15 ožu 2012 15:44
Postovi: 14
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Samuele hvala na odgovoru,

Mislim da me možda nisi dobro razumio, znači zbog ovog videa sam skeptičan prema ukazanjima,a ne prema postojanju Boga. Znači ja vjerujem u Boga samo bih htio to osnažiti još više. Ovdje sam htio naglasiti ta ukazanja u koje sam sad pomalo sumnjičav, iako sam i sam 100 put bio u Međugorju i bilo je predivno


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 lip 2012 18:36 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Del Potro napisao:
Samuele hvala na odgovoru,

Mislim da me možda nisi dobro razumio, znači zbog ovog videa sam skeptičan prema ukazanjima,a ne prema postojanju Boga. Znači ja vjerujem u Boga samo bih htio to osnažiti još više. Ovdje sam htio naglasiti ta ukazanja u koje sam sad pomalo sumnjičav, iako sam i sam 100 put bio u Međugorju i bilo je predivno

A šta će ti ukazanja!!??


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 lip 2012 19:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 sij 2012 19:56
Postovi: 110
Lokacija: Rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
...ajde da sada sve ne čitam i ne gledam filmić:

i sama sumlja, je vjrera da On postoji. I ako mu se barem malo moliš i to je dobar početak i znak da Mu vjeruješ.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 16 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr