www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 16:03

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 103 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 28 lip 2012 10:24 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 lip 2012 13:27
Postovi: 168
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
Elenora napisao:
ajme koje lijepo svjedočanstvio!!!! SLAVA ISUSUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grlim te:

hvala ti što si to podijelila sa nama i što svjedočiš ISTINU!

ja sam i pretpostavljala da zloduh homoseksualnosti dolazi na emotivne RANE, zagrize i čvrsto drži.. ali ISUS je NAJJAČI!

hvala ti ISUSE!!! SLAVA!!! :grlim te:



Da,Isus je najjači,ne da On na svoje!! ;)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 srp 2012 00:46 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 sij 2011 01:18
Postovi: 55
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
kome trebaju gay parade i prosvjedi za prava, da prostite, pedera kad imamo ovakve čvrste dokaze da postoji lijek za bolest zvanu homoseksualizam, a taj lijek se zove Isus

slava Kristu jer te je izliječio od homoseksualizma i time ti produljio život na zemlji jer bi vjerojatno prije ili poslije oboljela od AIDS-a


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 srp 2012 07:46 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Tek sad sam ovo pročitala!!
HVALA TI, draga naša sestro u Kristu, na ovako divnim riječima, na ovom trudu i ljubavi, hrabrosti i dobroj volji s kojom si tako prekrasno i istinito sve objasnila!!
Zaista se Bog tobom prekrasno poslužio da nam sve objasni i vjerujem da ćeš zauvijek ostati na Njegovom divnom putu i da ćemo svi zajedno jednom piti kavicu tamo gore (pa i mi koji je inače ne pijemo!! :D )!!
Prava si!!! :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 srp 2012 12:39 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Velik je nas Bog.On nas uvijek zove i sretan je zbog povratka jedne ovcice u svoje stado vise nego zbog 100 pravednika.Bogu hvala i slava.Amen. BtB.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 srp 2012 09:54 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 08 tra 2009 13:18
Postovi: 55
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
slažem se naggarom, potvrdila si moje mišljenje o homosekualnosti.

predivno svjedočanstvo te se nadam da će biti pročitano od onih kojima je to najpotrebnije i onima koji nisu homo orijetirani a isto podupiru.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 srp 2012 10:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 vel 2011 19:03
Postovi: 484
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
Bog ne zeli nikoga na nesto tjerat...ako osoba hoce pomoc onda joj Bog moze pomoci bez problema.
Mada Bog pomaze i ako neki ne zele,ipak Bog sve voli i ne zeli da itko propadne.

Hocu reci da je vazna i volja osobe kome je potrebna pomoc.
Ako osoba ima volju to prestati i jos trazi pomoc od Boga pobjeda je garantirana.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 srp 2012 21:53 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 lip 2012 13:27
Postovi: 168
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
ela bredi napisao:
Zaista se Bog tobom prekrasno poslužio da nam sve objasni i vjerujem da ćeš zauvijek ostati na Njegovom divnom putu i da ćemo svi zajedno jednom piti kavicu tamo gore (pa i mi koji je inače ne pijemo!! :D )!!


:) to mi je najveća želja, i jedva čekam neki tulumček gore na nebesima,vjerujem da će Isus počastiti nas i nečim višim od kavice.. :)

sluga napisao:

Hocu reci da je vazna i volja osobe kome je potrebna pomoc.


Važna je volja čovjeka i njegovo predanje Bogu,jer Bog ne može učiniti ništa bez naše volje. Čovjek se jedino i istinski može promjeniti,obratiti Kristu tek kada SAM iskusi Božju Ljubav,Božju blizinu i Božji govor... tek kad shvati koliko je Ljubljen od Boga..
Ne može ga obratiti nikakvi savjeti,razgovori,svjedočenja...već samo BOŽJA LJUBAV,MILOSRĐE,BOŽJA PRISUTNOST..kad nju osjeti,kada Boga prihvati svim srcem svojim..tada dolaze promjene...tada dolazi nov život... :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 srp 2012 00:04 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 sij 2011 01:18
Postovi: 55
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
znači da ovog trenutka uzmemo svako zrno pijeska sa svake plaže ovog svijeta i svakome od njih dodijelimo masu je jedne tisuce kilograma, Isus je toliko snažan da ib ih jednim udarcem mogao sve opet pretvoriti u prah ili pijesak

kako onda sumnjati da može izliječiti homoseksualnost, koliko osoba mora biti poremećena da ne vidi da joj Isus može pomoći?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 srp 2012 00:47 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Flavijan napisao:
znači da ovog trenutka uzmemo svako zrno pijeska sa svake plaže ovog svijeta i svakome od njih dodijelimo masu je jedne tisuce kilograma, Isus je toliko snažan da ib ih jednim udarcem mogao sve opet pretvoriti u prah ili pijesak

kako onda sumnjati da može izliječiti homoseksualnost, koliko osoba mora biti poremećena da ne vidi da joj Isus može pomoći?



osobe...naslijeđuju..sa stabla svojih predaka..

..poremećenost..je posljedica...toga..

..zato ne budi ..ogorčen na biće..

..već samo na njen grijeh..

..jer grijeh...ne pripada izvorno čovjeku...već ocu laži..

..pa se uvijek sažali nad poremećenom osobom..

..jer često ona sama nije kriva..djelomično..ili u potpunosti..
..što je u stanju u kojem se nalazi.. 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 srp 2012 10:14 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 lip 2012 13:27
Postovi: 168
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
..Koristite epitete BOLESTAN,POREMEĆEN naglašavajući da je to vezano samo za homoseksualce, a ne vidite da su SVI LJUDI bolesni,svatko od nas je BOLESTAN jer je GREŠAN..jer je u njemu klica zla..

Svi mi BOLUJEMO, bilo psihički,fizički ili duhovno,.. svaki čovjek boluje od nečaga...svakoga nešto boli,ili će boljeti,svatko ima nekakvu ranu, a homoseksualci oni boluju "OD KRIVE LJUBAVI"...

Ako ćete i za mene reći da sam bolesna,poremećana..neka..i je to je istina, ali da nisam to što sam bila,nikada danas ne bi bila ovo što je od mene Bog napravio,tako da ja sam sretna zbog te svoje bolesti.. :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 103 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr