www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 20:29

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 103 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 21 kol 2012 12:17 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 vel 2012 11:31
Postovi: 763
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
veritas vincit napisao:
hahhahhaa....

meni je drago biti u toj ludnici!!


hehehe pa naravno :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 kol 2012 12:22 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 lip 2012 13:27
Postovi: 168
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
Martina napisao:
Hvala ti, vv.Pravo si osvjezenje i blagoslov. Pokazujes da još ima nade za ovaj, uglavnom izopaceni svijet. Tocno se vidi tko njime vlada. Ali Bog je najveci i neda na one koji Ga traze. Samo Ga treba traziti... Zelim ti da se vise nikada ne udaljis od Njega. Kada ti ponovno dodju kusnje, a doci ce, nemoj Ga prestti traziti..


Hvala ti na tvojim dobrim željama i savjetu...nova forumašice.. i dobrodošla.. :D Bb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 kol 2012 17:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 svi 2006 12:15
Postovi: 830
Lokacija: Sl. Brod, Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bogu hvala i slava za vaša svjedočanstva! :D To je samo još jedan dokaz Božje neizmjerne Milosti i Ljubavi za nas ljude, koji griješimo jer smo slabi, a on nas uvijek prima nazad ako se pokajemo i prihvatimo Ljubav kojom nam se neprestano nudi.
Hvala vam i dobrodošli na TT! A još više hvala i slava Bogu zbog silnih djela Njegovih!!! :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 pro 2012 22:30 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 lis 2012 18:10
Postovi: 87
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Wooow ostadoh bez riječi :shock: preeedivno svjedočanstvo, pročitala sam u jednom dahu.

Neka te dragi Bog čuva na svakom koraku tvoga života :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 sij 2013 17:44 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 kol 2012 21:39
Postovi: 92
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Huh, razumijem i osječam svaku riječ ovog čovjeka jer je popraćena iskustvom. Ovome se vraćam često da pogledam. Ako se makne tema i borba ovog čovjeka i zamjeni temom "n", lako ju je prepoznati i u drugima.



Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 stu 2013 12:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 lip 2012 13:27
Postovi: 168
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala


Oče moj... HVALA!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 lip 2014 10:17 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 29 svi 2014 08:06
Postovi: 2
Lokacija: srbija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
prelepo svedocanstvo


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 sij 2017 16:43 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 23 sij 2017 15:14
Postovi: 1
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ja sam muški slučaj ovog problema...nekako sam počeo tražit Boga al me nešto vuče nazad nešto prema Bogu...u teškoj sam trenutno depresiji,nemogu niti spavat noću,svakakve misli imam po glavi...24 su mi godine...nisam stupio u nikakav seksualni kontakt sa muškarce,a da sam homoseksualac sam saznao još u 15 godini i jednostavno nešto me vuče prema Bogu...čak sam vidio na internetu da su se neki izlječili od homoseksualizma putem nekih konverznih terapija uz pomoć Boga i da su sad čak i oženjeni...nekako sam totalno nedruštven a pogotovo sad...neznam o čemu pričat s kolegama na poslu,samo šutim...nitko ni ne zna da sam homoseksualac,mada to više ne volim niti govorit...jer više ne osjećam privlačnost prema muškarcima ali ni prema ženama,a to ni prije nisam osječo..jednostavno od nekog stresa sam postao asksualan...gadi mi se i sama pomisao na odnose sa miškarcem...neznam šta da vam kažem osim da sam u depresiji...kako UPOZNAT BOGA...gdje...????...ako ima neki muški slučaj kao ja koji se uspio proslavit u bogu neka mi se obrati u porukama pa i žensi slučaj...neko kaže da živog Isusa mogu upoznat kroz euharistiju,duhovnu obnovu,neznam,izgubljen sam...čak sam mislio iči u Šurovac kod fra Ive Pavića...molim pomoć pogotovo bivših honoseksualaca koji su se pronašli u vjeri ako ih ima ovdje...pa čak ako netko ima u obitelji ili familiji psihijatra ili psihologa pa da pita dali se u hrvatskoj još konverzive terapije koriste...po primjeru knjige ISKORAK IZ HOMOSEKSUALNOSTI...ima na internetu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 lip 2017 20:55 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 15 tra 2017 19:23
Postovi: 9
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
imam 26 godina nikad nisam imao devojku i mislim da su me uvek privlacile devojke ali pre 2 godine sam mozda umislio da sam homoseksualac bio sam i kod psihijatra i pio lekove i nije mi bolje
on mi je rekao da nisam to.i danas imam te misli necu u detalje , nemam reakciju na devojke
nazalost .iz srbije sam
i da reko mi je psihijatar da ce te misli nestati kad nadjem posao ali vise nisam siguran da bi mi bilo
bolje misli me jednostavno lome


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 lip 2017 13:06 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 03 lip 2017 21:14
Postovi: 8
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
marence napisao:
imam 26 godina nikad nisam imao devojku i mislim da su me uvek privlacile devojke ali pre 2 godine sam mozda umislio da sam homoseksualac bio sam i kod psihijatra i pio lekove i nije mi bolje
on mi je rekao da nisam to.i danas imam te misli necu u detalje , nemam reakciju na devojke
nazalost .iz srbije sam
i da reko mi je psihijatar da ce te misli nestati kad nadjem posao ali vise nisam siguran da bi mi bilo
bolje misli me jednostavno lome


Hm, gle, to što nisi do sada imao djevojku ne znači da si homoseksualac. To možda znači da si inhibiran i da se bojiš prići djevojci, upoznati je i ostvariti bilo kakav kontakt. Onda ti je lakše biti aseksualan ili misliti da si homoseksualan jer se onda ne moraš nositi sa tim strahovima - kao, nemam djevojku i to je to. Bilo bi super kad bi našao posao i kad bi se kretao među ljudima, miješanim društvom, kad bi vježbao "socijaliziranje" s mladima tvojih godina. Onda ćeš moći zaključiti da li te privlače djevojke ili ne. No, nekako, mislim da si zaista homoseksualac, ne bi se to pitao, nego bi to jednostavno znao i osjećao u sebi. Nemoj odustati od druženja s djevojkama radi nekakvog straha, posebno radi straha od homoseksualnosti. I zapamti, Isus nikad ne osuđuje, osuđuju ljudi. Ako te ipak strah da si homoseksualac, mislim da bi bilo dobro i da to raščistiš sam sa sobom. Trebamo poznavati sebe da bismo se mogli prihvatiti i da bismo se mogli mijenjati. Pročitaj malo što papa Franjo kaže o homoseksualcima: http://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/p ... o/4473191/
I za kraj, nasmiješi se, jer život je lijep. Biti homoseksualac nije niti zločin niti kraj svijeta! Svaki, ali svaki čovjek ima pravo na Isusovu ljubav i na prihvaćanje.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 103 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 11 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr