www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 23 tra 2024 13:56

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 09 ruj 2012 10:16 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 28 svi 2012 13:50
Postovi: 70
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pred nekoliko godina sam kupila knjižicu s molitvama svetim anđelima i u njoj ima nekoliko svjedočanstava o raznim događajima kad su pritekli ljudima u pomoć.Uvijek sa sobom u torbici nosim krunicu i jedan od molitvenika i knjižica sa molitvama.To jutro sam sjedila na stanici i čekala vlak.Išla sam doma iz noćne i već sam ujutro molila za blagoslov ali sam ipak išla još malo moliti i krenem u torbicu uzeti molitvenik i za oko mi zapne ta knjižica o anđelima.Ko svaka žena u torbici je bilo svačeg pa sam zaboravila da je ta knjižica unutra.Izvadila sam je i počela čitati iz početka i moliti .Neka svjedočanstva su bila stvarno jaka i razmišljala sam kako nam je lijepo što uvijek imamo njihovu zaštitu i kako ne smijemo zaboraviti moliti ih.Često sam znala moliti svojeg anđela čuvara da mi pomogne razjasniti neke situacije i često se znalo desiti da mi je odgovor došao u snu (kad je um najotvoreniji) i bila je rješena ili sam barem znala kuda krenuti.Razmišljala sam cijelim putem u vlaku o njima i ponovno zatražila blagoslov za taj dan i još sam napomenula anđelu čuvaru mojeg supruga nek ga danas drži pod kontrolom da ne bude mrzovoljan cijeli dan :D .Kad me suprug pokupio na stanici i krenuli smo prema domu (bio je dobre volje :D ) došli smo na veliko raskršće i čekali smo zeleno svijetlo.Kad se upalilo zeleno svijetlo krenuli smo i čekali da prođu pješaci i najednom se iz smjera gdje je bilo upaljeno crveno svijetlo pojavio auto i krenuo ravno na nas tj, na naš auto.Zakočila sam se od straha i samo zažmirila.... Taj vozač je naglo zakočio i skrenuo i nažalost udario je u drugi auto a od nas je stao nekih 20-tak centimetara ...Sam vozač je rekao da je auto najednom stao ko ukopan ko da je netko stajao između njegovog i našeg auta u tom malenom prostoru...Stajali su znam da jesu...Naši anđeli čuvari i hvala im na tome ...Hvala dragome Bogu koji nam ih je poslao .


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 ruj 2012 19:18 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 kol 2011 12:59
Postovi: 525
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 15 zahvala
MAGDALENA-GORDANA napisao:
.Sam vozač je rekao da je auto najednom stao ko ukopan ko da je netko stajao između njegovog i našeg auta u tom malenom prostoru...Stajali su znam da jesu...Naši anđeli čuvari i hvala im na tome ...Hvala dragome Bogu koji nam ih je poslao .


lijepo svjedočanstvo :wink:
fascinantan mi je ovaj vozačev opis, vjerojatno mu nije palo na pamet da su to anđeli čuvari!!
inače, i meni je anđeo čuvar totalno "otkriće" otkad sam pročitala onu knjigu "sve o anđelima". Prije toga im se nisam uopće molila, jedino kao dijete i to vrlo rijetko anđele čuvaru..
Kako sam isto tako bila u fazi pisanja diplomskog kad nešto ne bih mogla razumjeti pomolila sam se njemu jer baš u toj knjizi piše da imaju ogromno znanje i da nam mogu pomoći. Bogu hvala uvjerila sam se :b112:
Kad samo promislim kako je to prekrasan Božji dar, i još nam je svakom dao da imamo svog jednog jedinstvenog koji nas nikada ne ostavlja :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 ruj 2012 22:44 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 17 stu 2006 11:57
Postovi: 1390
Lokacija: Velika Gorica
Podijelio: 123 zahvala
Zahvaljeno je: 121 zahvala
Uh, naježih se, baš lijepo svjedočanstvo, Bogu hvala što nam je svima tako milostiv i dobar!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 ruj 2012 01:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 sij 2007 09:44
Postovi: 661
Podijelio: 75 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
ljepo svjedocanstvo


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 pro 2012 13:37 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 lis 2012 18:10
Postovi: 87
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala dragom Bogu što nam je poslao anđele da nas čuvaju i paze svakog dana, svake sekunde. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 18 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr