www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 22:37

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 70 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 07 pro 2012 15:00 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 03 pro 2012 09:49
Postovi: 5
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvaljen Isus i Marija, braćo moja i sestre!

Otvaram novu temu za sva svjedočanstva vaših života nakon molitve otklinjanja kod Božijeg sluge, našega brata u Kristu, Davora Denca.

Bog dragi blagoslovio naše duše.

Ljubim vas ljubavlju Gospodnjom


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 07 pro 2012 15:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 sij 2010 04:44
Postovi: 199
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala

ja ne odustajeemmm


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 07 pro 2012 15:57 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Nećemo ovu temu začatavati, ali možda da ostane na neki način da vidimo kako će završiti procjena duhovnog stanja Davora Denca?


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 07 pro 2012 17:29 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 pro 2012 21:41
Postovi: 55
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
HAVLJEN ISUS I MARIJA...PRVI PUT PISEM...PUNO PUTA SAM BIO NA OVOJ STR.I CITAO...ZELIM POSVJEDOCIT DA ME GOSPODIN OSLOBODIO KASINA,KLADIONICE,CIGARETA,DROGE,PSOVKE TE SAM 2 MJ.GORIO U NJEGOVOJ LJUBAVI...REDOVITA SV MISA I IMAO SAM KNJIGU POGLED U KRAJEVE SRCA OD RAJKA BUNDALA,MOLITVE SV.BRIGITE...OBRATIO SAM SE PRIJE 2.5GOD...VEC DUGO PROMATRAM DOGADAJE O DAVORU.RECI CU U KRATKO DUH KOJ DJELUJE JE ZAVODNIK I LAZOV.ZAVODI I LAZE PREKO LJUDI KOJI SU OZDRAVILI."ĐAVAO JE SPREMAN IZGUBITI MALO DA BI DOBIO MNOGO."NEKI SVETAC.ZABORAVIO SAM KOJ.."ĐAVAO MOZE BITI SVE SAMO NEMOZE BITI POSLUSAN"ISTO SVETAC...LJUDI KOJI DJELUJU ZA DAVORA ZDENCA NISU SVJESNI ...ĐAVAO JE JAKO RUZAN...SAVRSEN LAZOV...MOJE SVJEDOCANSTVO U VEZI DAVORA.

1.OHOLOST(U TRENUTKU IZLAZKA IZ CRKVE TETA NIVES MI GOVORI DA ME SV.MARIJA SIGURNO JAKO PUNO VOLI...JA GOVORIM DA SV.MARIJA SVAKOG COVJEKA VOLI..MALO SECEMO I ONA ME BRZINSKI GOVORI NESTO U VEZI TOGA ZABORAVIO SAM I PROLAZI TETA IZ CRKVE I KAZE SA SMJESKOM IDEMO A ONA :"NE MI CEMO OSTAT PRICAT"JAKO JE TO BILO CUDNO TEK NAKON PAR MJ. I DOSTA SV.MISA NA TU NAKANA.JAKO OHOLO A ONDA JE SLIJEDILA STRASNA PREVARA I LAZ DA JE DAVORU DOSAO ANĐEO SA NEBA I REKAO MU ILI CES SE BAVITI OVIM ILI TE NECE BITI....TO JE OPOVRGNULA 3MJ POSLJE..DOK SMO SE VOZILI PREMA FRA.SMILJANU.NA PREDAVANJA ZA IZLJEV..TE JE TJEKOM VOZNJE PRICALA PROTIV SVECENIKA "tko je za vas taj nije protiv vas"GLASI ZADNJI DIO EVANDELJA NA KOJE SE ONI OSLANJAJU..

2.SVJEDOCANSTVO DRUGE TETE NA MOLITVENOJ.."DAVOR JE 1000PUTA BOLJI OD RAJKA ZASTO NEMOZE U NASU CRKVU..."TO JE BILO ODMA NAKON PRVOG RAZGOVAORA

3.SV.VJEKOSLAV KOJEMU SU SLALI LJUDE NA ISPOVJED JE ZABRANJIVAO DAVORU(JA SAM SA MALESNICE A SVEC.VJEKOSLAV JE SA MALESNICE...ALI SAM SE ODSELIO U BRESTJE TE TAMO IDEM NA SV.MISU ALI SAM I NA MALESNICI...TE SAM RAZGOVARAO SA NJIM...FRA SMILJKAN. SVEC.ZDRAVKO...STROGA ZABRANA..STROCA PRVO LICEM U LICE TETI NIVES ...PA ONDA NA KRAJU KLANJANJA NA TABORU...

4.JADNA MENI OSOBNO DOBRA BAKA -MOLILA 23.GOD.MOLITVE SVBRIGITE 15.MOL.I 20 GOD REDOVITO POSVECUJE BEZGRESNOM SRCU.KAZE TO JE PROPAST PA STA CE MENI DAVOR "IMAM ZIVOG ISUSA U CRKVI"

5.CUDA KOJA NEBI ZAPISIVO TU...KOJA SU BILA U TOM SLUCAJU..KRVI KRISTOVA POBJEDNICE ZLIH DUVA SPASI NAS...VELIKO CUDO..2.VIDENJE KLUPAK KOJE JE TETA VIDILA U DVORANI PRIJE NEGO SMO DOSLI U NJU A TOCNO TAMO SU OTISLI SVIO KOJI IDU KOD DAVORA ...BILO NA TABORU.....
..NACI OHOLOST NEPOSLUSNOST,BAHATOST,OGOVARTANJE..STRASNA PREKRIVENA PREVARA
....SVE SU NEKAKO JAKI ,,KISELI OSMJEH..NEKAKO BEZ LJUBAVI..BEZ PONIZNOSTI ALI TO SU VECINOM OBRACENICI NOVI KO I JA TE TREBA NEKAKO IZNJETI NEKE CINJENICE U LJUBAVI....ZNAM DA CITAJU TO OVI NOVI KOJI SU DOSLI OD DAVOR I MOLIM IH DA SE MAKNU KAKO JE RECENO SV.ISPOVJED ODREC SE TE SLAVIT GOSPODINA JER JE DAVOR PROGLASEN I ODVOJEN OD CRKVE SLUZBENO DOKUMENTIMA TE SU SVI KOJI MU IDU PROGLASENI KAO SEKTA...SEKTA..MOLIM OPREZ I PONIZNOST JER GOSPODIN ISUS DA HOCE KAZE A I CJELI SVEMIR IZGORI(METAFORA)OD NJEGOVE LJUBAVI..."SAMO LJUBAV OSTAJE".."NI VRATA PAKLENA NECE JE NADVLADATI"

ISPRICAVAM SE NA PRAVOPISU I GRESKAMA

"TKO NE PROVJERAVA DUHOVE NJEMU ĐAVAO MOZE ODGLUMIT SVE TAKAV TADA MOZE ICI U CRKVU NA SV,MISU SVAKI DAN ,NA HODOCASCA ISPOVJEDI A DA MU NEVOLJE NE PRESTAJU NEGO MU BIVA SVE GORE,TO ZLODUH CINI PO LAKOVJERNOM ZAROBLJENIKU LAZE SVJETU KAKO JE CRKVA(ISUS)NEMOCNA ISKORIJENIT ZLO"RAJKO BUNDALO..."BUDITE BUDNI"
"BEZ PONIZNOSTI I DJETINJE JEDNOSTAVNOSTI NE USPJEVA NAM NI JEDAN KORAK NA PUTU NASEG SLUZENJA BOGU"KAD SHVATIMO SVOJU BJEDU PRED NAMA SE OTVARA BOZIJA VELICINA A TO JE NASA PRAVA VELICINA"SV.J.M.ES
BBL SVIMA


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 07 pro 2012 17:31 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 05 pro 2012 13:59
Postovi: 1
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvaljen Isus i Marija!

Ovo je jedno svjedočanstvo kojim nikako ne želim umanjiti važnost svećenika jer Bog ih je stavio na izniman položaj, ali želim ukazati i na velike milosti koje Gospodin daje ljudima i preko laika, na moje iskustvo Davora Denca.
Odgojeni u katoličkim obiteljima, ja i suprug nastavili smo tako i s odgojem naše djece. Redoviti odlasci na misu, redovite ispovjedi, molitva.
Nikada nismo odlazili na kriva mjesta- krivim osobama i stoga moram naglasiti da sam na prve spomene ovog čovjeka bila skeptična. No život osoba u našoj blizini bio je dokaz da su plodovi ove molitve samo još čvršća vjera u Trojedinoga Boga Oca, Sina i Duha Svetoga.
Nakon štoje moja obitelj bila na molitvi otklinjanja, obavila životnu ispovijed , te i dalje nastavila živjeti po 10 Božjih zapovjedi, dobilo smo puno milosti. Postali smo bolji u nastojanju da odbacimo svaki pa i najmanji grijeh i da postanemo Bogu miliji.

Moj suprug je preminuo dva mjeseca nakon molitve.
Potpuno pomiren s Bogom, predao je svoj život i svoju bolest u Njegove ruke.
Zašto kažem pomiren s Bogom? Svaki dan obavljao je svibanjske pobožnosti i primao Tijelo Kristovo na koljenima dok su mu koljena klecala od slabosti ...i to samoinicijativno, a ne na moj nagovor kao prije.
I možda će netko reći što smo mi sad dobili s tom molitvom, a što prije nismo imali?
Dobili smo snagu da prihvatimo volju Božju, da proživljavamo svoju tugu kao tugu, a ne kao tjeskobu i depresiju, da svaki težak dan prepustimo Bogu, da sve napasne i teške misli lako otjeramo i da prigrlimo svoj križ i nosimo ga s ljubavlju.
Mnogima sam pričala o ovoj molitvi i uvjerila se u Božju milost gledajući kako se ljudi koji su kroz život Boga izgubili vraćaju na njegov put, kako postaju bolji, kako im duh ozdravlja , kako se vraćaju crkvi, misama, ispovjedima...kako se mire s Bogom.

Želim i postaviti pitanje koje je meni postavio svećenik na životnoj ispovjedi na pitanje ispravnosti molitve laika?
Rekao je; može li osoba koja koja tjedno pošalje 30-50 ljudi na životnu ispovjed, potiče ih da se mole, da ne izostavljaju nedjeljnu misu, da se redovito ispovjedaju, da čitaju Bibliju, da se odreknu svakog grijeha i žive po 10 Božjih zapovjedi i da kleknu pred Presvetom Hostijom... može li biti od zloga? ???

Nadam se da će mnogi naći odgovor na pitanja i nedoumice vezane uz ovu temu.
Moj život ima svoj teret, ali i Isus je imao svoj križ i to mi je utjeha! Radosna u svojoj tuzi, radosna u Isusu Kristu živim svaki novi dan.

A još jedna velika spoznaja koju sam dobila po ovoj molitvi je Pričest na koljenima.
Puno puta u sobi klečala sam pred raspelom i molila za svoje potrebe.
U sv. Pričesti sam Isus je pred nama i ne stidim se kleknuti jer to je najmanje što ja mogu učiniti za Njega i za sve dobivene milosti!

Fra Smiljana poštivam kao svećenika i ispovjednika, sama sam puno puta bila na duhovnim obnovama i nadam se da će svoje veliko iskustvo usmjeriti tako da posluša ispovjesti i svjedočanstva osoba koje su bile na ovoj molitvi (ali zaista bile i ostale s Bogom) i onda donijeti svoj sud o ovom slučaju. Ne smijemo zaboraviti da ćemo jednom svi morati pogledati u Lice Gospodinovo, sagledati svoj život i odgovarati za svoje postupke.

Neka nas sve blagoslovi dragi Bog i neka nas čuva da sve što činimo bude samo na slavu Božju!


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 07 pro 2012 18:45 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 05 pro 2012 19:49
Postovi: 11
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Braćo i sestre u Isusu Kristu,

ponukana vašim komentarima evo i mene, kapljice u moru života, noseći u srcu samo jednu osobu, Isusa Krista.

Cijeli moj život, od rane mladosti osjećala sam kako sam drugačija ne želeći to biti. Iako u dubini duše dobra, moj put bio je daleko od Boga. Znatiželja me vodila do samouništenja, tjerajući me da probam i vidim sve što se ne smije. Svađa roditelja, nesretna financijska situacija, neprestani nemir, napominjem tjeskoba u duši tjerali su me u bijes od stvarnosti.

Udala sam se misleći kako će moj život biti bolji, no obostrano nezadovoljstvo udaljilo nas je družeći se s neiskrenim, lošim ljudima. Neprestane laži, svađe, predbacivanja, prevare dovele su nas i do skore rastave.
Moj život bio je u najblažem smislu rečeno film u kojem su glavni junaci okruženi i kriminalom, oružjem i čim sve ne. Pomislila bih Zašto???

Zašto se ja ovdje nalazim i zašto se to meni dešava? ZAŠTO VAM TO SVE PIŠEM???

E kad tako dalje više nije moglo, tek onda sam zavapila u pomoć Bogu, koji je cijelo vrijeme bio tu i čekao.
Taj susret s Kristom doživjela sam na Taboru, međutim hodajući na seminare (skoro dvije godine), na susretima mi je bilo predivno, ali kad bih se vratila kući, ponovno tjeskoba, nemir.

Govorim vam to kako bih posvjedočila da je moje oslobođenje bilo također preko ruku laika, ne svećenika.
Da, bila sam u opsjednuću, a polaganjem ruku u ime Isusa Krista, iz mene je progovarao muški glas, bacajući moje tijelo na sve strane. Nakon toga....... odjednom MIR!!!

Mir koji nikada nisam osjetila do tada. Suze. Kakav je to neobičan osjećaj u mojoj duši?
Ležala bih tako danima u tišini, osluškujući hoće li se ponovno vratiti onaj stari nemir.
No.... od tada je prošlo 5 godina.

S našim oslobođenjem, muž i ja dobili smo još dvoje djece i Bog mi je dao najboljeg muža na svijetu.
Tko me uputio u sve to????? OBRAĆENIK LAIK!!! Vjerujem da je meni Bog postavio na put takvog čovjeka.
Jedan je Duh Sveti i on puše gdje želi, kad želi i koliko želi, milosti koje će nam dati ˝ON˝ odlučuje.

Stoga... nemojte suditi ono u što niste sigurni.

MI, VI, ONI???????????? Zar je važno preko koga nas je Isus oslobodio?

Kada primam Tijelo Kristovo, primam ga na koljenima i srce mi želi iskočiti iz grudi od sreće.
Ne sudite mi, to je slobodna volja, dopustite grešnici da klekne i primi Gospodina u svoje srce kako mislim da mu dolikuje.
Vi koji ne ne kleknete, nemojte, niste ni bolji ni lošiji od mene, radite kako vam srce nalaže.

Možete me zvati i sektašem ako želite, pa neka.
I mi takvi štujemo Crkvu, držimo se Božjih zapovijedi, idemo na misu i ispovijedamo se svećenicima od koji su neki predivni i predani Bogu, a neki baš i nisu, no poštujmo ih, oni su tu u ime Boga, molimo i za njih.

Naposlijetku, hvala Vam, ako ste pronašli vremena i ovo pročitali.

Na žalost, ovdje me više nećete naći i neću moći čavrljati sa vama ne zato što ne želim, već zato što sam jedna 24h zauzeta mama koja briše noseve, ukakane guze, kuha juhicu i miksa kašice.

Bog Vas blagoslovio i VAŠE i NAŠE (netko nas je tako podijelio), važno je da u dubini duše znamo da put kojim idemo je upravo onaj koji smo sami odabrali i koji je ZA NAS onaj pravi, put Isusa Krista.


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 07 pro 2012 18:47 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 02 pro 2012 13:51
Postovi: 4
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ljubljena braćo u Kristu, stari i novi forumaši,

zaista ovo što vam sada pišem je u čistoj ljubavi prema Kristu , prema Crkvi i prema svima vama, i poslije ovaga neću ništa više pisati:

Mnogi se pitaju zašto Davor denac nema duhovnika, očito je vrijeme da saznate istinu, ima duhovnika ime mu je Marijan Arhar, egzorcist iz slovenije, i naš najpoznatiji egzorcist na području bivše Jugoslavije. Kada je Davor prvi puta došao do vlč. Arhara na Arharov poziv , tada mu je Marijan Arhar rekao: " sada je moje srce mirno i spokojno jer Bog pred mene stavi slugu na kojeg čekamo mnogo godina" vlč. Marijan Arhar sav u suzama tada je otvorio jednu ladicu i dao Davoru medaljon kojega je za njega čuvao 50 godina, Davor ga je u čudu upitao kako 50 godina , kada je Davor toga časa imao 37 godina, odgovor koji je slijedio bio je slijedeći: u Katoličkoj crkvi , točnije među egzorcistima Katoličke crkve od 1959 g. čeka se na tvoje poslanje, prije nego što si se ti rodio ja sam za tebe znao. Davor je pitao kako je to moguće, i kako zna da je to on, također je nadodao da nije dostojan i da je prije obraćenja bio griješan !?
vlč. Marijan Arhar tada je kazao; da iz Hrvatske treba doći laik koji će biti obraćenik , i da je izabran od Boga a ne od ljudi i tada je nešto pokazao Davoru što nije za javno svjedočenj, nešto čime je Davoru dokazao da je baš on taj. i rekao mu je ti si Apostol Gospodina Isusa Krista:, Davor je kleknuo i rekao samo za jedno molim , a to je da me rađe snađe smrt i svaka muka nego da Slave Tvoje Gospode sebi uzmem ili da te iznevjerim, Ljubavi i Poniznosti sluzi svome daj. Klanjam ti se Gospodine Isuse Kriste što mene bijednika i neznatnog slugu svoga tako milosrdno zamilova!

Od tada je Davor više puta bio kod vlč. Marijana Arhara.

Od mnoštva ljudi što su bili kod Davora svima koji su u teškoj financijskoj situaciji Davor ih nije otpustio prazne već im je dao uvijek novaca. Nekima je i kuće sanirao , ali Bog zna jedini što im je sve dao , a kada im daje novac uvijek kaže da to nije od njega već da on to samo daje u Ime Gospodina Isusa Krista, i Davor za sebe svima kaže da je on nitko i ništa a da je Isus sve. Kada je jednom prilkom jedan čovjek Davoru htio dati novaca nakon što mu je žena prohodala, Davor ga je prekorio i rekao mu da to isti čas spremi jer da bi mu lakše bilo da se nije ni rodio nego kada ikada išta od bilo koga uzeo , i još je kazao da Isus veli "BESPLATNO PRIMISTE , BESPLATNO DAJTE"

Znam samo jedno da je njemu živjeti i umrijeti samo Krist!

Najljepša Hvali svima!


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 07 pro 2012 19:28 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
Davor Denc mi izgleda kao neki šarlatan. :l30:


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 07 pro 2012 19:56 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 20 srp 2009 21:37
Postovi: 1065
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Opet isti ljudi opet ista priča...NEVJEROVATNO.... :b101:


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 07 pro 2012 20:17 
Odsutan
Admin

Pridružen: 27 sij 2006 14:21
Postovi: 1048
Lokacija: Hrvatska, Požega
Podijelio: 17 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Molim da se svi pridržavaju teme i pravila foruma, bez vrijeđanja i zachatavanja


Vrh
 Profil  
 
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 70 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 27 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr