www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 20 tra 2024 00:56

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 70 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Poruka
PostPostano: 08 pro 2012 19:39 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 01 pro 2012 20:47
Postovi: 8
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
"O,Prebožanstvena Krvi,koja izbijaš iz žila počovječenog Boga,siđi kao rosa otkupljenja na okaljanju zemlju i na duše koje grijeh čini slične gubavcima .
Evo,ja Te sabirem,Krvi mog Isusa,i izlijevam te na Crkvu,na svijet,na griješnike,na Čistilište.
Pomozi, ojačaj,očisti ,zapali ,prožmi i oplodi,o najbožanstveniji Soku Života.
O,neka indiferentnost i grijeh ne postavljaju zapreka Tvojem protjecanju.
Naprotiv,radi malog broja onih koji Te ljube,i radi neizmjernog broja onih umiru bez Tebe,požuri i prospi na sve ovu najbožanstveniju kišu da bi k Tebi došli s pouzdanjem za života,da bim po Tebi bilo oprošteno na smrti,s Tobom da dođu u Slavu Tvoga Kraljevstva.
Tako budi".


PREDRAGOCJENA KRVI ISUSA KRISTA, SPASI NAS I CIJELI SVIJET.
PREDRAGOCJENA KRVI ISUSA KRISTA, SPASI NAS I CIJELI SVIJET.
PREDRAGOCJENA KRVI ISUSA KRISTA, SPASI NAS I CIJELI SVIJET.


Kapljica


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 08 pro 2012 20:09 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 01 pro 2012 20:47
Postovi: 8
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Dragi forumaši koji dijelite radost zbog naših svjedočanstava, imam jednu radosnu vijest za sve - a to je - da svaka naša tema o našim svjedočanstvima postiže po tisuću pregleda unutar samo 24 sata i već je sa ovom novom, kao i dvije zatvorene, već bilo preko 5 tisuća pregleda.

Ono što me zaista veseli je upravo to da sam, vraćajući se kući sa klanjanja, čuo u crkvi da pola grada sa radošću i ushićenjem prepričava naša svjedočanstva.

Također, čuo sam se sa svojom braćom u Slavoniji i Dalmaciji i situacija je identična!

Izgleda da u ovo milosno vrijeme Došašća naš Gospodin, Gospodar, Kralj i Svevladar djeluje više i jače nego što smo mogli i sanjati.
Fascinantan je upravo taj silan broj pregleda, još više usmene predaje po svim crkvama u Hrvatskoj koji se širi neslućenim razmjerima.

Zaista, zaista, 99% ljudi je oduševljeno sa datim svjedočanstvima. I nemojte se brinuti zbog ovih što pišu protiv, jer je to zanemariv postotak. Siguran sam, čak i manje od 1%.

Nitko nikada protiv Istine nije mogao, pa neće ni sada!

Pa tko je veći od GOSPODINA ISUSA KRISTA!

Hvaljen budi Gospodine, slavljen, čašćen, kao i sva djela Tvoja!
Presretni, sluga Tvoj Apostolus.
Ljubim vas ljubavlju Kristovom


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 08 pro 2012 20:14 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
Apostolus napisao:
Ono što me zaista veseli je upravo to da sam, vraćajući se kući sa klanjanja, čuo u crkvi da pola grada sa radošću i ushićenjem prepričava naša svjedočanstva.

Također, čuo sam se sa svojom braćom u Slavoniji i Dalmaciji i situacija je identična!


Lol. Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 08 pro 2012 20:17 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Bez obzira kako bilo,ovdje nesto ne mirise i ne pase...?????????
Pitam se samo da li je djavao danas tako "snalazljiv" da drugih stotinu ne mogu primjetiti.. :a1250: sta nije uredu...sa nasom vjerom. :q4: i svjedocenjem?????


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 08 pro 2012 20:19 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Ovo je neka zajebancija, to su se garnat dogovorili s nekog drugog foruma, pa nas zezaju.
Aj admine molim te provjeri IP adrese! Počinju biti smješni!

Citat:
Dragi forumaši koji dijelite radost zbog naših svjedočanstava, imam jednu radosnu vijest za sve - a to je - da svaka naša tema o našim svjedočanstvima postiže po tisuću pregleda unutar samo 24 sata i već je sa ovom novom, kao i dvije zatvorene, već bilo preko 5 tisuća pregleda.

Ono što me zaista veseli je upravo to da sam, vraćajući se kući sa klanjanja, čuo u crkvi da pola grada sa radošću i ushićenjem prepričava naša svjedočanstva.

Također, čuo sam se sa svojom braćom u Slavoniji i Dalmaciji i situacija je identična!

:b101: :b101: :b101: :b101: :b101: :b112:
Samo nemojte izvršiti kolektivno suicid!! :shock:


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 08 pro 2012 20:21 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Ajmo oklade, ja ulažem 50kn da je to maslo H.Pintarića!!


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 08 pro 2012 20:25 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 lis 2009 13:19
Postovi: 190
Lokacija: Hrvatska, Rijeka
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
jedna mama napisao:

P.S. 20-tak ljudi čeka na odobrenje za ulazak na Forum, ali odobrenja nema, i nitko novi se više nemože prijaviti. Sve su to ljudi sa svjedočanstvima, zna li netko od poštovanih forumaša da li je to neko tehničko pitanje ili nešto drugo???m sev

P.P.S. Baš mi je super ovaj forum, povlačim sve kaj sam rekla, da neću više pisati!


Kako znaš da baš 20-ak ljudi čeka odobrenje za ulazak na Tebe Tražim? Zar je baš 20 štovatelja laika Davora Denca došlo u isti čas na ideju da se registriraju na forum i napišu svoja svjedočanstva?


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 08 pro 2012 20:34 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 05 pro 2012 19:49
Postovi: 11
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Samuel napisao:
Ovo je neka zajebancija, to su se garnat dogovorili s nekog drugog foruma, pa nas zezaju.
Aj admine molim te provjeri IP adrese! Počinju biti smješni!

Citat:
Dragi forumaši koji dijelite radost zbog naših svjedočanstava, imam jednu radosnu vijest za sve - a to je - da svaka naša tema o našim svjedočanstvima postiže po tisuću pregleda unutar samo 24 sata i već je sa ovom novom, kao i dvije zatvorene, već bilo preko 5 tisuća pregleda.

Ono što me zaista veseli je upravo to da sam, vraćajući se kući sa klanjanja, čuo u crkvi da pola grada sa radošću i ushićenjem prepričava naša svjedočanstva.

Također, čuo sam se sa svojom braćom u Slavoniji i Dalmaciji i situacija je identična!

:b101: :b101: :b101: :b101: :b101: :b112:
Samo nemojte izvršiti kolektivno suicid!! :shock:


Samuele , slažem , i ja bih željela da konačno Admin provjeri IP adrese, da napokon utvrdimo da li je sve to D.D.
A i opet se slažem da je itekako moguće da je sve dogovoreno na nekome drugome forumu.


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 08 pro 2012 20:40 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 05 pro 2012 19:49
Postovi: 11
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
vincenta napisao:
jedna mama napisao:

P.S. 20-tak ljudi čeka na odobrenje za ulazak na Forum, ali odobrenja nema, i nitko novi se više nemože prijaviti. Sve su to ljudi sa svjedočanstvima, zna li netko od poštovanih forumaša da li je to neko tehničko pitanje ili nešto drugo???m sev

P.P.S. Baš mi je super ovaj forum, povlačim sve kaj sam rekla, da neću više pisati!


Kako znaš da baš 20-ak ljudi čeka odobrenje za ulazak na Tebe Tražim? Zar je baš 20 štovatelja laika Davora Denca došlo u isti čas na ideju da se registriraju na forum i napišu svoja svjedočanstva?


Poštovana Vincenta,

nisam sigurna da li je 20, 15 ili 30 , ali čula sam da ih je oko toliko, i da nitko nemože više dobit odobrenje za ulaz.
Puno je nas oslobođenih , i sa nekima se i čujem i stvarno mnogi žele napisati svoje svjedočanstvo, ali nemogu se prijaviti.

Ima takvih punooo punooo više ali ne znam tko sve zna za ovaj forum. Pitaj Admina, koliko ih hoće prijavu i zašto ne mogu ući , gdje je zapelo Admin sigurno zna, pitaj ga pa ćeš vidjet da ti govorim istinu, i samo istinu, ta informavija se može provjeriti.


Vrh
 Profil  
 
PostPostano: 08 pro 2012 20:42 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 17 stu 2006 11:57
Postovi: 1390
Lokacija: Velika Gorica
Podijelio: 123 zahvala
Zahvaljeno je: 121 zahvala
Zaključavam ovu temu, ovo je prevršilo svaku mjeru dobrog ukusa. Suvišno je išta komentirati, pametnome je dosta!


Vrh
 Profil  
 
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 70 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 23 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr