www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 23:24

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 06 svi 2013 19:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 sij 2007 09:44
Postovi: 661
Podijelio: 75 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
Jucer bila krizma u nasoj zupi. Ja sam se radovala bliskom susretu sa Duhom Svetim. Sve mi se plakalo od radosti kad su krizmanici primali znak kriza uljem od nadbiskupa. Ljepota ziva. A nadbiskup odrzo divnu propovjed objasnjavao Vjerovanje dio po dio.Osjetih veliku radost za vrijeme pricesti da ne mogu opisati, i neku puninu i ljubav i sve to zajedno. Ma ne bi ja izasla iz crkve nikako koliko mi je bilo ljepo. A vani ljepo vrijeme da ne moze biti ljepse, suncano, dobro zatoplilo, svi se obukli ljetnje, a samo proslu sedmicu smo nosili tople jakne. Narod se obukao svecano, pa nemores ih prepoznati, oni nasi djevojcurci nekako nisu djeca vise neko preljepe mlade dame. Ma ne znam sto vam vise dodati. I tako odemo da to proslavimo i dobrim obrokom. Domacini organizrali sve kao da je svadba, svijeta puno negdje oko 80 ljudi i svi se medusobno znaju manje vise. Zbijaju ljudi sale jednim s drugima, razpolozenje na nivou da ne moze biti bolje. A mene drzi jos ushicenje iz Crkve ma cini mi se ja ne hodam nego nekako lebdim. Mi nekako nismo imali srece sa parkingom pa vrt tamo pa vrt vamo jedva nadosmo mjesto. Sve u svemu dosli medu zadnjima, narod zauzeo stolove. Ja onako sjedoh do moje kcer, kad ona ti meni da odem negdje drugdje sjesti jer ona tu sjedi sa svojim prijateljicama. Ja pogledam malo bolje, nema starijeg od celjadeta od 20 godina. Mozda je i u pravu, pogledat cu ja gdje se mogu uvaliti . Sjednem ti ja tako do gospode S. obradova se ona kad me vidje. Znamo se mi od prije, ali bas I nismo prijateljice. Pitam ja kako su joj djevojcice i sta ima novog kod nje, tek toliko da zapocnem neki neobvezni razgovor kad ona poce svoju pricu. Kako eto svi mi izgovorimo toliki i toliki broj lazi u toku dana, te je to pomnozila sa brojem dana u godini. I ispade podobar broj lazi, te konacni zakljucak da smo svi mi lazovi. Mislim se ja sto li to ona meni govori, pa slusam dalje sta ce reci. A ona eto kako ne vjeruje u 10 Bozijih Zapovjedi jer je to cista laz i izmisljotina. A ja onako naivno, pa to su ti osnove ponasanja za sve nema tu bas nesto da sad vjerujes ili ne. E tad je ona osula kao mitraljezom su svoju filozofiju te kako je Biblija izmisljotina, napisana od svecenika da zavedu narod, te kako ona vjeruje u Energiju. Bog ti je gospodo S. Osoba i od njega izlazi snaga to ti je ta energija o kojoj ti pricas. Upala gospoda S. u visok nivo energetskog polja za svadanje, navila se nista vise ne slusa samo galami na mene, izbecila oci ja mislila ubit ce me pogledom. Govorim ja, ali ona ne slusa uopce i jos vristi na mene, kao nemoj ti mene ubjedivati, te sta ti znas. Vidim ja sitvacija poprimila nezeljene razmjere, kazem ja necu vise uopce da razgovaram sa njom o toj temi. Stade ona na neko vrijeme. U meduvremenu je serviran rucan, jedem ja a sva se tresem, ne gledam nju i a vjerojatno niti ona mene. Kasnije nam se pridruzi jos jedna moja prijateljica, zapoce ona nesto sasvim drugo da prica ali gospoda S. opet u isto temu. Mislim se ja kako mi je samo bilo ljepo dok nisam sjela kod nje. Cinilo mi se lebdim na oblacima. Premjestim se ja kasnije na drugo mjesto i sve s mislim sto li je ona dosla na ovaj proslavu Duha Svetoga kad tako mislim, sto ce ona ovdje. Kazu mi ljudi kasnije da je bila na ljecenju zbog mentanog oboljenja.
Jutros sam tek skontala, sta bi moglo biti. Jednostavno i ona je bila pozvana od Duha Svetoga, i ona je Bozje Dijete, I vjerojatno u vecoj potrebi Bozije blizine nego ja. Ko zna sta je to na nju navalilo. Mozda sam trebala reci: “U Ime Isusova naredujem ti zli duse da na ostavis to Bozije stvorenje i pustis je da raste u Duhu” ili bilo sto slicno. Ili jednostavno moliti Boga za nju i njoj slicne. Danas razmisljam malo smirenije jucer me bas izbaci iz takta. Ali jako dobro u cijelo prici je sto me prisustvo Duha nije napustilo cijeli dan juce uspurkos "incidentu". Predvecer smo moja kcerka i ja izasla malo prosetati da se dobro iskoriti ovako ljep dan. Idem ja tako sa njom, te je blagosljivam, te zato sto mi ju je Bog dao te zato sto je ljepa i dobra (ovo je ralativno). Blagoslivljam ja tako sve tolika radost u meni cini mi se da bi i svako mrava blagoslivljala, a moja kcerka gleda mene pa kaze: "Boze blagoslovi cipele moje mame, da negdje ne padne i ne slomi nos." :a1490: :a1490: :a1490: Ja nisam nista drugo mogla nego da padnem od smjeha, toliko sam se smijala da mi se cinilo da nemogu vise disati ali nisam mogla se zaustaviti.

Eto tako je protakao moj bliski susret sa Duhom Svetim

I sve vas koji citate blagosljivam Ljubavlju Boga nasega, da vam podari sve sto vam treba a najvise mir u dusi. Ljubi vas sve sestra u Kristu Veki.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 svi 2013 09:55 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Peltrasius napisao:
Lijepo i istinito svjedocanstvo draga veki.
To s blagoslivljanjem drugih osoba je pohvalno.
svaka cast.
Lako nas ljudi izbace iz takta, ali moramo to uzeti kao kusnju.
Pozdrav u daleku kanadu..tamo imam 4 strica i tetu.
BTB

Bog te blagoslovio Peltrasius :)

Veki..BTB :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 svi 2013 11:25 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
veki napisao:
. A ja onako naivno, pa to su ti osnove ponasanja za sve nema tu bas nesto da sad vjerujes ili ne. E tad je ona osula kao mitraljezom su svoju filozofiju te kako je Biblija izmisljotina, napisana od svecenika da zavedu narod, te kako ona vjeruje u Energiju. Bog ti je gospodo S. Osoba i od njega izlazi snaga to ti je ta energija o kojoj ti pricas. Upala gospoda S. u visok nivo energetskog polja za svadanje, navila se nista vise ne slusa samo galami na mene, izbecila oci ja mislila ubit ce me pogledom.



..da je Bog ..energija...bio bi i stvorenje... :D

..poput te gospođe ..koja je puna energija...
. a opet ..tako ..prazna... 8)

..energije u materijalnom svijetu su samo dio spektra...u očitovanju materiju.. 8)

...Sila Božja , pod prilikama D.Svetog .. vlada energijom ali joj se samo posuđuje..
...jer ne može opstati u energetskoj prolaznosti.. 8)

..ono što se može navezati uz energije i prikazati ih..."Božjim dahom"
..su sile demona...jer će njihov kraj biti u prolaznosti..
.a agonija u vječnosti... 8)

..pa ne ulazite u Opsjenu..." kraljevstva energija"
..jer vam prijeti opasnost...da jednog dana...podijelite njihovu sudbinu ..u konačnosti...

..jer ..kad stvorenje napusti Boga...dobrovoljnim pristankom...
..ono gubi "Silu Božjeg daha, što napaja jedra njegovog postojanja u Slavi "

..bez toga....ono što ostane....izgara u vječnom ognju..oganj u ljudskim dušama , zavedenih demonskim prevarama..

..jer nema Životvorca više..a Životvorac..nije energija..

..u Nebeskom Kraljevstvu .nema energija..zato je kraljevstvo Vječno..



..ivanovo..otkrivenje..

I Pokaza mi rijeku vode života, bistru kao kristal, koja je izlazila od prijestolja Božjega Janjetova.

2 Nasred ulice njegove i s obje strane rijeke drvo života, koje rada dvanaest plodova, dajući svakoga mjeseca svoj plod; i lišće od drveta lijek je narodima,

3 I više neće biti nikakva prokletstva. I prijestolje Božje i Janjetovo bit će u njemu, i sluge njegove klanjat će mu se.

4 I gledat će lice njegovo, i ime njegovo bit će na čelima njihovim.

5 I noći više neće biti, i neće trebati svijetla od svjetiljke, ni od svijetla sunčanoga, jer će ih obasjavati Gospod Bog, i kraljevat će u vijeke vjekova.



..vidiš ..nema više energije od svjetiljke..niti svjetla od sunca..
..jer su sva sunca uminula..i sve zvijezde..
..i sve materijalno...


...a sve obasjava Gospod Bog...bez energija. :D

..to ti reci svima..koji kažu da je Bog energija... 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 27 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr