www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 12:45

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 27 svi 2013 10:55 
Odsutan
Admin

Pridružen: 27 sij 2006 14:21
Postovi: 1048
Lokacija: Hrvatska, Požega
Podijelio: 17 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Trebali bi osobu koja bi na dnevnoj ili najviše na tjednoj bazi objavljivala svjedočanstva na početnoj stranici Tebe tražim. Stvar se sastoji od par klikova, dakle samo copy-paste.
Znači, ta osoba bi trebala pronalaziti zanimljiva svjedočanstva na forumu Tebe tražim (dakle, trebala bi ih čitati) i svaki dan ili svakih par dana objaviti svjedočanstvo na početnoj stranici.
Ima li tko zainteresiran, da na ovaj način dostavlja svjedočanstva na vrata potrebitima?
Broj osoba: 1


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 svi 2013 11:45 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
ja sam ovdje od ponedjeljka do petka..vikendom baš i ne..
ako nemaš nikog i ako neće niko evo ja ću..
samo me zanima ono zanimljiva i što ako nema svjedočanstava.. i koliko sam shvatila samo svjedoč. s našeg foruma..
- ako se javi netko dr. ok - prepuštam rado


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 svi 2013 05:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 vel 2006 23:15
Postovi: 709
Podijelio: 3 zahvala
Zahvaljeno je: 6 zahvala
Zaista, svjedočanstva forumaša su temeljac ovog sitea. Imamo ih na raznim mjestima ovdje, u podforumu, izdvojena kao odabrana ... Služe na izgradnju ovog foruma i nadam se kao poticaj mnogima u jačanju vjere... Bili bi zaista lijepo radi ogromne tematike, povremeno, recimo tjedno izdvojiti jedno-dva svjedočanstva na naslovnoj stranici koja je sada integrirana sa forumom. Po mom mišljenju je marija-nada idealan izbor, čestitam na tome i ne ustručavaj se i svoje svjedočanstvo staviti jer vjerujem da će pomoći nekima u teškim životnim situacijama. :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 svi 2013 06:47 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
..sve na Slavu Božju radimo ..e..
:D
ja se nadam Damire da će svjedočanstva pomoći i barem nekog potaknuti.. odnosno Duh Sveti
Amen. Aleluja.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 svi 2013 20:18 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3249
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
damir707 napisao:
Zaista, svjedočanstva forumaša su temeljac ovog sitea. Imamo ih na raznim mjestima ovdje, u podforumu, izdvojena kao odabrana ... Služe na izgradnju ovog foruma i nadam se kao poticaj mnogima u jačanju vjere... Bili bi zaista lijepo radi ogromne tematike, povremeno, recimo tjedno izdvojiti jedno-dva svjedočanstva na naslovnoj stranici koja je sada integrirana sa forumom. Po mom mišljenju je marija-nada idealan izbor, čestitam na tome i ne ustručavaj se i svoje svjedočanstvo staviti jer vjerujem da će pomoći nekima u teškim životnim situacijama. :b112:


Slažem se u potpunosti.Marija-nada samo naprijed. :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 vel 2024 09:55 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
damir707 napisao:
Zaista, svjedočanstva forumaša su temeljac ovog sitea. Imamo ih na raznim mjestima ovdje, u podforumu, izdvojena kao odabrana ... Služe na izgradnju ovog foruma i nadam se kao poticaj mnogima u jačanju vjere... Bili bi zaista lijepo radi ogromne tematike, povremeno, recimo tjedno izdvojiti jedno-dva svjedočanstva na naslovnoj stranici koja je sada integrirana sa forumom. Po mom mišljenju je marija-nada idealan izbor, čestitam na tome i ne ustručavaj se i svoje svjedočanstvo staviti jer vjerujem da će pomoći nekima u teškim životnim situacijama. :b112:

Da, trebamo svjedociti i zivjeti Rijec Bozju...Pocnimo svi od sebe , ja cu napisati poslje, ( sada sam u guzvi) Lp.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr