www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 18 tra 2024 19:38

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 29 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 13 sij 2014 23:08 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 sij 2014 12:19
Postovi: 42
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Kartuzijanac napisao:
A gle ja nisam dosao ovdje da trazim pomoc i savjete od nikoga... krivo si shvatila... ne zelim savjete, dosao sam se s mirom pozdraviti zato jer sam covjek, nisam smece da nestanem odavde bez rijeci pozdrava razumijes?
U dubini duse znam to ali vise Ga jednostavno ne zelim... zasto bi ja postivao nekoga tko mene ne postuje? nema smisla jeli tako?
Ti kazes potrebno je vrijeme? Ma kakvo vrijeme vise ako imas volje ajde mi objasni molim te?
Pa ja imam 27 godina posao nemam a nemam vise niti volje za radom, vec mjesecima ne mogu spavati nego samo od 6 ujutro kadzaspem izmucen od nesanice pa spavam do 2-3 popodne, cure? toliko sam razlomljen i etto ajderekoh sebi mozda Bog dadne priliku, barem priliku i sta se dogodi mjesec dana dopisivanja, zavaravanja, lazne nade? Ne hvala....
U svemu tome koja je realnost da mi bude bolje i ako bude kada s 40 godina? hvala ali sposoban sam sa naci posao od 3000 kuna i prezivljavati s nekim bezveznim pored sebe....to mogu i sam bez Boga i slaveci ga sto mi je dao posao od 3000 kuna i eto nekoga tek toliko za zivot...
Razumije me pogusavs li shvatiti?
Mislim kad vec ulazis u raspravu...


ok,kad tad ces shvatiti sto smo ti nastojali reci,a ti se nisi potrudio shvatiti..ali naravno,najlakse je tako :) Pozdrav :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2014 23:23 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Emanuelas napisao:
Kartuzijanac napisao:
A gle ja nisam dosao ovdje da trazim pomoc i savjete od nikoga... krivo si shvatila... ne zelim savjete, dosao sam se s mirom pozdraviti zato jer sam covjek, nisam smece da nestanem odavde bez rijeci pozdrava razumijes?
U dubini duse znam to ali vise Ga jednostavno ne zelim... zasto bi ja postivao nekoga tko mene ne postuje? nema smisla jeli tako?
Ti kazes potrebno je vrijeme? Ma kakvo vrijeme vise ako imas volje ajde mi objasni molim te?
Pa ja imam 27 godina posao nemam a nemam vise niti volje za radom, vec mjesecima ne mogu spavati nego samo od 6 ujutro kadzaspem izmucen od nesanice pa spavam do 2-3 popodne, cure? toliko sam razlomljen i etto ajderekoh sebi mozda Bog dadne priliku, barem priliku i sta se dogodi mjesec dana dopisivanja, zavaravanja, lazne nade? Ne hvala....
U svemu tome koja je realnost da mi bude bolje i ako bude kada s 40 godina? hvala ali sposoban sam sa naci posao od 3000 kuna i prezivljavati s nekim bezveznim pored sebe....to mogu i sam bez Boga i slaveci ga sto mi je dao posao od 3000 kuna i eto nekoga tek toliko za zivot...
Razumije me pogusavs li shvatiti?
Mislim kad vec ulazis u raspravu...


ok,kad tad ces shvatiti sto smo ti nastojali reci,a ti se nisi potrudio shvatiti..ali naravno,najlakse je tako :) Pozdrav :grlim te:


Shvacam ja sve to ali meni je toga stvarno ali stvarno ovaj puta dosta!!
Mogu biti dobar covjek i bez svega toga... ne treba mi lazna nada pored ovakkvog zivota stvarno mi ne treba!!
A znas sto je najlakse najlakse je stajati i govoriti i tjesiti onog tko je bicevan, a taj bicevani samo on zna za te boli i patnje... eto to je najlakse...
Nikoga ja ne osudujem niti nista...
Samo sam se dosao oprostiti od vas i reci vam da usmjerite molitve za nekog drugog....
Ja mogu zivjeti i bez toga, milijun milijarde drugih primjera potvrduje da se moze vrhunski zivjeti bez toga svega, naprotiv jos i bolje.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2014 23:28 
Odsutan
Moderator
Moderator

Pridružen: 09 lis 2013 19:27
Postovi: 828
Lokacija: Požeška biskupija
Podijelio: 358 zahvala
Zahvaljeno je: 292 zahvala
Kartuzijanac napisao:
Pozdrav svima...
Evo zelio bih od srca zahvaliti svim ljudima koji su mi dali savjete, ovdje i u pm...
I svi koji ste molili za mene i nakane prikazivali.
Od srca vam hvala... :grlim te:
Eto ja ovdje vise ne namjeravam dolaziti... a sto se tice mog puta, pa mislim da imate pravo znati...
Nakon svega... spetljao sam se s jednom djevojkom, dopisivali smo se skoro mjesec dana i ja sam mislio da je to, to... jer davala je i vise nego jasne znakove... na kraju me docekao hladan tus ponovo... ona ne zeli s nikim bar 3-4 godine...
Eto pa to je za mene bio jos jedan udarac i dokaz da i nisam tako Bogu mio...
Zato odlucio sam se maknuti od Crkve i Boga... i nastaviti sam barem trenirajuci...
Mozda naletim jos koji puta da se javim....
Volim vas sve i hvala vam :grlim te:


Pozdrav i tebi Kartuzijanac. :)
Život te očito šamara,ali ne daj da te slomi.
Već sam ti prije rekla da si jak i to i dalje mislim i vjerujem da ćeš uspjeti kad tad.
A znaš da te Otac uvijek čeka raširenih ruku,čak i ako mu okreneš leđa.
BTB :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2014 23:30 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2013 12:42
Postovi: 290
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Kartuzijanac napisao:
Ja mogu zivjeti i bez toga, milijun milijarde drugih primjera potvrduje da se moze vrhunski zivjeti bez toga svega, naprotiv jos i bolje.


Ma nemoj.. Sjaj svijeta.. Znaš tko to nudi?
Mi živimo za onaj život.. Tako da "bez toga" ne možeš živjeti u vječnom životu.. Ne možeš! Vrhunski živjeti. Ej.. Naš Bog kad se utjelovio u Isusu je mogao živjeti vrhunski život. Ali je umro za nas. I to kako umro! Pa pričaj o vrhunskom životu, ako ga ne želiš u vječnosti....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2014 23:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2013 12:42
Postovi: 290
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Da, molimo u ljubavi..

brzi_Heinz napisao:
još jedna tema velikog i slavnog forumaša otvorena - za ništa. :roll:
ponizno molim :a1250: uredništvo da zaključa ovu temu

brzi_Heinz napisao:
marim za takve baš kao i Cartman...

To bi rekao i Isusu?
"Što god uciniste jednom od ove moje najmanje brace, meni uciniste!" (Mt 25, 40)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 sij 2014 00:03 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Kartuzijanac napisao:
Emanuelas napisao:
Kartuzijanac napisao:
A gle ja nisam dosao ovdje da trazim pomoc i savjete od nikoga... krivo si shvatila... ne zelim savjete, dosao sam se s mirom pozdraviti zato jer sam covjek, nisam smece da nestanem odavde bez rijeci pozdrava razumijes?
U dubini duse znam to ali vise Ga jednostavno ne zelim... zasto bi ja postivao nekoga tko mene ne postuje? nema smisla jeli tako?
Ti kazes potrebno je vrijeme? Ma kakvo vrijeme vise ako imas volje ajde mi objasni molim te?
Pa ja imam 27 godina posao nemam a nemam vise niti volje za radom, vec mjesecima ne mogu spavati nego samo od 6 ujutro kadzaspem izmucen od nesanice pa spavam do 2-3 popodne, cure? toliko sam razlomljen i etto ajderekoh sebi mozda Bog dadne priliku, barem priliku i sta se dogodi mjesec dana dopisivanja, zavaravanja, lazne nade? Ne hvala....
U svemu tome koja je realnost da mi bude bolje i ako bude kada s 40 godina? hvala ali sposoban sam sa naci posao od 3000 kuna i prezivljavati s nekim bezveznim pored sebe....to mogu i sam bez Boga i slaveci ga sto mi je dao posao od 3000 kuna i eto nekoga tek toliko za zivot...
Razumije me pogusavs li shvatiti?
Mislim kad vec ulazis u raspravu...


ok,kad tad ces shvatiti sto smo ti nastojali reci,a ti se nisi potrudio shvatiti..ali naravno,najlakse je tako :) Pozdrav :grlim te:


Shvacam ja sve to ali meni je toga stvarno ali stvarno ovaj puta dosta!!
Mogu biti dobar covjek i bez svega toga... ne treba mi lazna nada pored ovakkvog zivota stvarno mi ne treba!!
A znas sto je najlakse najlakse je stajati i govoriti i tjesiti onog tko je bicevan, a taj bicevani samo on zna za te boli i patnje... eto to je najlakse...
Nikoga ja ne osudujem niti nista...
Samo sam se dosao oprostiti od vas i reci vam da usmjerite molitve za nekog drugog....
Ja mogu zivjeti i bez toga, milijun milijarde drugih primjera potvrduje da se moze vrhunski zivjeti bez toga svega, naprotiv jos i bolje.


..ajd ..pa ko da se netko stvarno molio za tebe..to je više bilo iz kurtoazije..
..više vjerujemo da si jak..i da ćeš se snaći..
..i da nećeš propasti iz INATA..jer si TVRDOGLAVA BIČINA... :D

..i da ćeš ostati KRISTOLIKI IZ INATA... :D

..i pokazati demonima..da ti ne mogu ništa..i uz pomoć Krista..potjerati ih do zaljeva svinja.. :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 sij 2014 00:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 srp 2013 20:03
Postovi: 518
Lokacija: Panzergruppe 2
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Božja ovčica napisao:
To bi rekao i Isusu?

Isusu bih rekao: "Molim te dodaj onaj bič kojim si tukao one niškoristi u hramu svoga Oca!" 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 sij 2014 00:29 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
brzi_Heinz napisao:
Božja ovčica napisao:
To bi rekao i Isusu?

Isusu bih rekao: "Molim te dodaj onaj bič kojim si tukao one niškoristi u hramu svoga Oca!" 8)


..brzi Fric..daj već jednom skini tu masku za čišćenje..skeptičkih jama.. :a1490:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 sij 2014 00:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 srp 2013 20:03
Postovi: 518
Lokacija: Panzergruppe 2
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
naggar napisao:
..brzi Fric..daj već jednom skini tu masku za čišćenje..skeptičkih jama.. :a1490:

budem kada ti kažeš da nisu tri božanske osobnosti već tri božanske osobe :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 sij 2014 00:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2013 12:42
Postovi: 290
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
brzi_Heinz napisao:
Božja ovčica napisao:
To bi rekao i Isusu?

Isusu bih rekao: "Molim te dodaj onaj bič kojim si tukao one niškoristi u hramu svoga Oca!" 8)


:twisted: :twisted: :twisted:
Ne misliš to stvarno, jel?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 29 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 13 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr