www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 07:48

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 29 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 13 sij 2014 21:56 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Pozdrav svima...
Evo zelio bih od srca zahvaliti svim ljudima koji su mi dali savjete, ovdje i u pm...
I svi koji ste molili za mene i nakane prikazivali.
Od srca vam hvala... :grlim te:
Eto ja ovdje vise ne namjeravam dolaziti... a sto se tice mog puta, pa mislim da imate pravo znati...
Nakon svega... spetljao sam se s jednom djevojkom, dopisivali smo se skoro mjesec dana i ja sam mislio da je to, to... jer davala je i vise nego jasne znakove... na kraju me docekao hladan tus ponovo... ona ne zeli s nikim bar 3-4 godine...
Eto pa to je za mene bio jos jedan udarac i dokaz da i nisam tako Bogu mio...
Zato odlucio sam se maknuti od Crkve i Boga... i nastaviti sam barem trenirajuci...
Mozda naletim jos koji puta da se javim....
Volim vas sve i hvala vam :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2014 22:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 srp 2013 20:03
Postovi: 518
Lokacija: Panzergruppe 2
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
još jedna tema velikog i slavnog forumaša otvorena - za ništa. :roll:
ponizno molim :a1250: uredništvo da zaključa ovu temu


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2014 22:31 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 srp 2013 20:03
Postovi: 518
Lokacija: Panzergruppe 2
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Gita napisao:
brzi_Heinz napisao:
još jedna tema velikog i slavnog forumaša otvorena - za ništa. :roll:
ponizno molim :a1250: uredništvo da zaključa ovu temu


:a1407:

nemoš baš tako, hajnc!

marim za takve baš kao i Cartman...

:roll:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2014 22:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Gita napisao:
brzi_Heinz napisao:
još jedna tema velikog i slavnog forumaša otvorena - za ništa. :roll:
ponizno molim :a1250: uredništvo da zaključa ovu temu


:a1407:

nemoš baš tako, hajnc!


Kartuzijanac napisao:
Nakon svega... spetljao sam se s jednom djevojkom, dopisivali smo se skoro mjesec dana i ja sam mislio da je to, to... jer davala je i vise nego jasne znakove... na kraju me docekao hladan tus ponovo... ona ne zeli s nikim bar 3-4 godine...
Eto pa to je za mene bio jos jedan udarac i dokaz da i nisam tako Bogu mio...
Zato odlucio sam se maknuti od Crkve i Boga... i nastaviti sam barem trenirajuci...

To je dovoljan razlog da odbaciš Boga i Crkvu?


Nisam mislio raspravljati ali ajd vec kad mi je zadnja noc ovdje :wink:
Pa jeste razlog je i vise nego dovoljan jer shvatio sam da mi vrijeme ide a ja stojim na mjestu i gubim ne vrijeme vec energiju na odlazenje na Mise, Ispovjedi ( tu jos doslovno sam sebe tlacim suzdrzavajuci se ).
Dalje nadam se necemu jer eto lakse mi je onda... istina je da je covjeku lakse i covjek lakse podnosi zivot. To sam shvatio.
I ne dogada se nista pozitivno, samo negativno...
I jednostavno izgubio sam vise volju, ovako bar znam da se nicemu ne nadam i gotovo onako se nadam i trosnem jace nego sam trosnuo prije...
Eto ne bih vas vise gnjavio...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2014 22:49 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Gita napisao:
Kartuzijanac napisao:
Nisam mislio raspravljati ali ajd vec kad mi je zadnja noc ovdje :wink:
Pa jeste razlog je i vise nego dovoljan jer shvatio sam da mi vrijeme ide a ja stojim na mjestu i gubim ne vrijeme vec energiju na odlazenje na Mise, Ispovjedi ( tu jos doslovno sam sebe tlacim suzdrzavajuci se ).

i ti, i ja, i svi mi ovdje znamo da ćeš se kad tad vratit jer nema drugog puta. Bog s tobom!

Onda rade biram bez puta...
I Bog nije s menom sigurno :b112:
Neka bude s tobom :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2014 22:50 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 sij 2014 12:19
Postovi: 42
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Citala sam tvoju situaciju,i prethodne postove od drugih koji su ti davali savjete,nemam vise sta nadodati,ali te imam upitati : Zasto tako odustajes? Zasto imas potrebu uvijek iznova i iznova traziti nove savjete od istih ljudi koji su ti se vec dosad dovoljno potrudili od srca pomoci,i zasto imas potrebu ovdje pisati da odustajes od Boga i slicno? Vjerojatno ne znas smisleni odgovor,ali je odgovor- Zato jer ni sam ne vjerujes u ovo sto si napisao. U dubini duse znas da Bog od tebe nije odustao niti se okrenuo od tebe,nego se ti nisi potrudio dovoljno da ga nađes. Mozda mislis da je vjera i poboznost ako si dan,dva,mjesec ili malo vise "pobozan",molis,odes ponekad na misu i slicno..Da barem jest tako,ali nazalost nije. "Molitva je poput stranog jezika! Ako želimo govoriti i razumjeti neki strani jezik – to se ne događa preko noći. Potrebno je određeno vrijeme ustrajne vježbe kako bismo progovorili i razumjeli neki strani jezik. Isto tako, potrebno je i stalno obnavljati i koristiti se stranim jezikom kako se on ne bi zaboravio. Slično je i s molitvom. Naša molitva u početku može biti vrlo kratka i jednostavna, a s vremenom ona će „rasti i produbljivati se“.
ako pesimisticno gledamo na svijet oko sebe ,necemo nikad Boga spoznati..Nemoj misliti da znas sto je za tebe najbolje,i da bi bio sretan sa bivsom ili ovom sadasnjom djevojkom.Jesi li ikad razmislio da te mozda Bog sacuvao na vrijeme od vece zalosti? Nikome nije idealno,cak ni onima kojima bi sa strane netko zavidio,nemoj se ukopavati dalje u svoju jamu,nego okreni pogled prema Nebu,prema sebi i svom zdravom tijelu,i shvati sto sve mozes uciniti ako se samo na vrijeme pravilno prestrojis. A jedno je pravilno prestrojavanje- samo Bog. Prije si pisao da si bio poceo moliti molitve sv.Brigite,preporucujem ih opet..Da samo znas koje su milosti tih molitava,tim molitvama prepisujem sto moja mala sestra nije umrla nakon sto su joj doktori dali 3 % sanse da ce prezivjeti.. Vidis kakve teze slucajeve Bog okrece na dobro,a da bi tebi leda okrenuo.. Potrebno je samo malo vjere,ustraj u tome,a mi cemo ti biti potpora :) :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2014 22:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 srp 2013 20:03
Postovi: 518
Lokacija: Panzergruppe 2
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
izdajicama je Bog odredio 10. krug pakla

...a 11. je za narkodilere.
Zbogom!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2014 23:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
A gle ja nisam dosao ovdje da trazim pomoc i savjete od nikoga... krivo si shvatila... ne zelim savjete, dosao sam se s mirom pozdraviti zato jer sam covjek, nisam smece da nestanem odavde bez rijeci pozdrava razumijes?
U dubini duse znam to ali vise Ga jednostavno ne zelim... zasto bi ja postivao nekoga tko mene ne postuje? nema smisla jeli tako?
Ti kazes potrebno je vrijeme? Ma kakvo vrijeme vise ako imas volje ajde mi objasni molim te?
Pa ja imam 27 godina posao nemam a nemam vise niti volje za radom, vec mjesecima ne mogu spavati nego samo od 6 ujutro kadzaspem izmucen od nesanice pa spavam do 2-3 popodne, cure? toliko sam razlomljen i etto ajderekoh sebi mozda Bog dadne priliku, barem priliku i sta se dogodi mjesec dana dopisivanja, zavaravanja, lazne nade? Ne hvala....
U svemu tome koja je realnost da mi bude bolje i ako bude kada s 40 godina? hvala ali sposoban sam sa naci posao od 3000 kuna i prezivljavati s nekim bezveznim pored sebe....to mogu i sam bez Boga i slaveci ga sto mi je dao posao od 3000 kuna i eto nekoga tek toliko za zivot...
Razumije me pogusavs li shvatiti?
Mislim kad vec ulazis u raspravu...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2014 23:01 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 sij 2014 13:14
Postovi: 52
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Emanuelas napisao:
Citala sam tvoju situaciju,i prethodne postove od drugih koji su ti davali savjete,nemam vise sta nadodati,ali te imam upitati : Zasto tako odustajes? Zasto imas potrebu uvijek iznova i iznova traziti nove savjete od istih ljudi koji su ti se vec dosad dovoljno potrudili od srca pomoci,i zasto imas potrebu ovdje pisati da odustajes od Boga i slicno? Vjerojatno ne znas smisleni odgovor,ali je odgovor- Zato jer ni sam ne vjerujes u ovo sto si napisao. U dubini duse znas da Bog od tebe nije odustao niti se okrenuo od tebe,nego se ti nisi potrudio dovoljno da ga nađes. Mozda mislis da je vjera i poboznost ako si dan,dva,mjesec ili malo vise "pobozan",molis,odes ponekad na misu i slicno..Da barem jest tako,ali nazalost nije. "Molitva je poput stranog jezika! Ako želimo govoriti i razumjeti neki strani jezik – to se ne događa preko noći. Potrebno je određeno vrijeme ustrajne vježbe kako bismo progovorili i razumjeli neki strani jezik. Isto tako, potrebno je i stalno obnavljati i koristiti se stranim jezikom kako se on ne bi zaboravio. Slično je i s molitvom. Naša molitva u početku može biti vrlo kratka i jednostavna, a s vremenom ona će „rasti i produbljivati se“.
ako pesimisticno gledamo na svijet oko sebe ,necemo nikad Boga spoznati..Nemoj misliti da znas sto je za tebe najbolje,i da bi bio sretan sa bivsom ili ovom sadasnjom djevojkom.Jesi li ikad razmislio da te mozda Bog sacuvao na vrijeme od vece zalosti? Nikome nije idealno,cak ni onima kojima bi sa strane netko zavidio,nemoj se ukopavati dalje u svoju jamu,nego okreni pogled prema Nebu,prema sebi i svom zdravom tijelu,i shvati sto sve mozes uciniti ako se samo na vrijeme pravilno prestrojis. A jedno je pravilno prestrojavanje- samo Bog. Prije si pisao da si bio poceo moliti molitve sv.Brigite,preporucujem ih opet..Da samo znas koje su milosti tih molitava,tim molitvama prepisujem sto moja mala sestra nije umrla nakon sto su joj doktori dali 3 % sanse da ce prezivjeti.. Vidis kakve teze slucajeve Bog okrece na dobro,a da bi tebi leda okrenuo.. Potrebno je samo malo vjere,ustraj u tome,a mi cemo ti biti potpora :) :grlim te:


:b112: :b112: :b112: :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2014 23:06 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 15 ožu 2011 16:49
Postovi: 1617
Lokacija: severna Bačka
Podijelio: 48 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
http://www.youtube.com/watch?v=cotS7g_J ... ure=relmfu


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 29 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 9 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr