www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 21:52

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 03 pro 2014 14:13 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 stu 2014 16:19
Postovi: 40
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
Odrasla sam u tradicionalnoj katoličkoj obitelji,odmalena sam odlazila u crkvu,molila svaku večer.Oduvijek sam bila romantičarka i kad bi voljela,voljela bih svim srcem i svom dušom.Imala sam puno veza i vezica,bilo je puno prolivenih suza. :twisted: Molila sam Boga da mi podari dobrog dečka,dobrog muža i upoznala sam njega,svog sadašnjeg muža.Još dok smo hodali ostala sam trudna.Vjenčali smo se,voljela sam ga jako,a sad ga voli još i jače,zapravo svakim danom ga volim sve jače.Njegovi me nikad nisu voljeli,dapače mrzili su me.Zaljubljena,otišla sam živjeti kod njega i njegovih.Ljudi su se držali za glavu i pitali se što mi je da idem tamo jer tamo vlada nasilje,alkohol,psovka.Nisam vjerovala jer su se činili fini,a to im i je finta:drže se fini,dobri,a ustvari....Brak mi je bio gotovo pa savršen,puno ljudi je bilo zavidno zbog toga,muž i ja smo se odlično slagali.Medicinske sam struke i radila sam po staračkim domovima,a oduvijek sam htjela otvoriti nešto svoje,htjela sam biti netko i nešto.To mi je sad totalno bezveze.Zapostavljala sam misu,Boga....Vjerovala da imam bioenergiju(koja glupača!),na faksu se upoznala sa jogom,promovirala shiatsu i slične alternativne budalaštine!Uglavnom,muž je naslijedio darovnim ugovorom jednu kuću i na njegov nagovor odlučila sam tamo otvoriti svoju firmu i svoj salon.Naravno,svekrva mu je kuću darovala.I digla ja 2 kredita,počela raditi i zapošljavati i kad bi ja radila ima zarade,kad netko drugi nema zarade.Meni je sve to otpočetka smrdilo.I sumnjala sam da novci nestaju.A uzimali ih svekar i svekrva jer je to NJIHOVO.NJIHOVA KUĆA,NJIHOVO SVE.Jer kćer im ide na faks,pa to treba isfinancirat.Uglavnom cijela kriminalna radnja!Prestrašno!Propadala sam,i psihički i fizički,i jedan dan me nazove muž i napadne da su došli doma kamatari,da sam posudila novce,uglavnom,svekrva i svekar sve izmislili.Šok.E tu mi je pukao živac i odoh.Mislila sam da će muž za mnom,ali velika varka.Napunili su mu glavu svime i svačime. :twisted: :( :cry: :cry: Otišla sam kod svojih,događale su mi se jako čudne stvari po noći,bila sam pod utjecajem raznoraznih uroka a najviše uroka gospođe svekrve.I ne znam kako,ali jednostavno mi se vratila vjera jedan dan.Počela sam moliti,moliti,moliti,otkrila sam fra Ivu Pavića,fra Kožula i NAPOKON sam pronašla mir koji sam tražila godinama.Nemam nijednog jedinog prijatelja,nemam novaca,nemam muža(još uvijek vjeruje svojim roditeljima a ne meni),ali imam Boga i to je nešto neprocjenjivo!Uživam u molitvi,uživam u miru i uopće mi nisu važne materijalne stvari,i više mi nije stalo do karijere,najbitnija mi je moja obitelj.Hvala Ti,moj dragi Bože na svemu! :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 pro 2014 23:23 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2013 23:37
Postovi: 308
Podijelio: 25 zahvala
Zahvaljeno je: 50 zahvala
BTB :a1250: :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 pro 2014 07:01 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
bozjaprinceza7 napisao:
ali imam Boga i to je nešto neprocjenjivo!Uživam u molitvi,uživam u miru i uopće mi nisu važne materijalne stvari,i više mi nije stalo do karijere,najbitnija mi je moja obitelj.Hvala Ti,moj dragi Bože na svemu! :a1250:


:D :b112: da ..treba to trpiti.. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 pro 2014 12:42 
Odsutan
Moderator
Moderator

Pridružen: 09 lis 2013 19:27
Postovi: 828
Lokacija: Požeška biskupija
Podijelio: 358 zahvala
Zahvaljeno je: 292 zahvala
:b112: :)
Hvala Bogu na tvom obraćenju,
a dalje ustraj i ne daj se. :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 vel 2015 11:51 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 15 lis 2013 16:30
Postovi: 7
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Svjedočanstvo,,
možete li zamisliti koliko milosti dobije griješnik koji je obraćen,, šta bi se tek dalo onom tko jeste pravedan,,,
Ja sam največa griješnica i bezvrijedan crv u očima Gospodina,,po svemu takva dao mi je velike milost opraštanja i ljubavi,,obratio me da vidim da on jeste moj put i jedina istina.
Rekao je : POŠTUJ ZAKONE MOJU I KUČU SVOJU SAGRADIT ČU U SRCU TVOME,,mada se puno puta desi da nesvjesno sagriješimo,,on nas i dalje ljubi bezuvjetno,,o preljepa Božanska LJubavi.
Dao mi je mnoge darove od govora molitve u jezicima do poruka koje znam dobiti za potrebite,,od svih darova najljepši je onaj po kom
sam ja ljubljena i po kom ja mogu ljubiti.
O Isuse moj Srce puno milosti i ljubavi da mi je samo jednu sekundu biti dostojna ljubiti te čisto i potpuno.
Molite se za griješnike u obitelji,svijetu i okolini jer su okrenuli lica svoja od sina Božjeg.
Ljubite ga poradi njega sama.
Poštujte zakone njegove jer če te baštiniti dobra u Kraljevstvu Božjem.
I kažem vam na kraju Maranatha!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 vel 2015 18:08 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 15 lis 2013 16:30
Postovi: 7
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Novi,,,
javi mi se na privatan mail Paola29@net.hr,,uglavnom poruke dobivam na duhovnim obnovama fra Ive Pavića,,može se desiti i poruke za vrijeme Nedjeljnih misa....svakom je Bog dao dar na svoj način,,niti je tvoj bolji od mog niti je moj bolji od tvog,Gospodin zna šta je najbolje za nas i na koji način če se proslaviti kroz nas. Čekam te na mail-u ništa se neboj ,,pouzdaj se u Gospodina,,bit če sve OK!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 vel 2015 18:23 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
paola30 napisao:
Novi,,,
javi mi se na privatan mail Paola29@net.hr,,uglavnom poruke dobivam na duhovnim obnovama fra Ive Pavića,,može se desiti i poruke za vrijeme Nedjeljnih misa....svakom je Bog dao dar na svoj način,,niti je tvoj bolji od mog niti je moj bolji od tvog,Gospodin zna šta je najbolje za nas i na koji način če se proslaviti kroz nas. Čekam te na mail-u ništa se neboj ,,pouzdaj se u Gospodina,,bit če sve OK!


..imaš li katkad osim poruka i direktan poziv :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 vel 2015 18:39 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 15 lis 2013 16:30
Postovi: 7
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Neka te Gospodin obasja licem svojim,,nemam ništa osim li onog što mi on Bog moj sve moje uzhtjede dati,,meni koja nisam dostojna.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 vel 2015 18:45 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
paola30 napisao:
Neka te Gospodin obasja licem svojim,,nemam ništa osim li onog što mi on Bog moj sve moje uzhtjede dati,,meni koja nisam dostojna.


..pa dostojna si... :b112:

..pa i Savle je postao Pavle.. :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 vel 2015 19:15 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 15 lis 2013 16:30
Postovi: 7
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Nisam,,jer smo griješni po svojoj naravi,,jedino što možemo jeste da se pouzdamo u Gospodina da što manje griješimo.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 9 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr