www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 20:56

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 92 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 18 srp 2015 20:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 06 lis 2014 20:21
Postovi: 216
Lokacija: zd
Podijelio: 166 zahvala
Zahvaljeno je: 101 zahvala
Pozz Anita,
prije svega neka te Bog blagoslovi i cuva nasa Majka :a1250:
pozz i tebi dujam i svim forumasima,bvb
Koliko sam vidio nitko te ne osudjuje ovdje,mozda te ne razumimo al ne osudjujemo.
Ovako,ja mislim da ti pod hitno trebas dobrog duhovnika,koji ce te voditi i pricati sa tobom.Obavezno odmah pocni zivit sakramentano,ici na ispovjed i pricestiti se svaki dan ako ikako mozes.
Jako mi je zao sto nisi imala i nemas prijatelja,to zvuci strasno,zasto je to tako neznam ali je uzas.Mozda imas psihickih problema,mozda si zlostavljana ili zapostavljana te se nisi razvila kao osoba i karakter ali stcarno nije lijepa prica,nazalost.Ali Bog vidi sve i daje ti snage,voli te svim srcem i uziva sto si s njim :b112:
Ja sam imao tesko djetinjstvo ali sam uvijek imao i jos imam prijatelje,tu me Bog nagradio,nemozes sve sam i trebamo jedni druge :b112:
Molit cu za tebe a ti molim te odmah idi na ispovjed i zivi sakramentalno,a dobar duhovnik ce ti dat savjete snove i sve sto ti se dogadja


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 srp 2015 20:55 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
novi1 napisao:
Pozz Anita,
prije svega neka te Bog blagoslovi i cuva nasa Majka :a1250:
pozz i tebi dujam i svim forumasima,bvb
Koliko sam vidio nitko te ne osudjuje ovdje,mozda te ne razumimo al ne osudjujemo.
Ovako,ja mislim da ti pod hitno trebas dobrog duhovnika,koji ce te voditi i pricati sa tobom.Obavezno odmah pocni zivit sakramentano,ici na ispovjed i pricestiti se svaki dan ako ikako mozes.
Jako mi je zao sto nisi imala i nemas prijatelja,to zvuci strasno,zasto je to tako neznam ali je uzas.Mozda imas psihickih problema,mozda si zlostavljana ili zapostavljana te se nisi razvila kao osoba i karakter ali stcarno nije lijepa prica,nazalost.Ali Bog vidi sve i daje ti snage,voli te svim srcem i uziva sto si s njim :b112:
Ja sam imao tesko djetinjstvo ali sam uvijek imao i jos imam prijatelje,tu me Bog nagradio,nemozes sve sam i trebamo jedni druge :b112:
Molit cu za tebe a ti molim te odmah idi na ispovjed i zivi sakramentalno,a dobar duhovnik ce ti dat savjete snove i sve sto ti se dogadja


wowwwww...btb..

Ugl Novi1 želi reci da kreneš s hagioterapijom..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 srp 2015 21:00 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
dujam napisao:
click - clack - (pawn), faith is down.

Johnny, opet širiš neistine o anđelima, i pljuješ na muslimane, sve sam vidio.
SAN, ljubavi, kak si mi ti?
Anita, kaj znaš o anđelima, i ti johnny? Nikad mi nie palo na pamet prakticirat to...

Dobro došla na forum. Ita ti je glavna na forumu, stavrno dobra osoba, i ak trebaš nešto samo je pitaj. Johnny voli raspravljat puno, ali čovjek ima premalo samopouzdanja. Vidim da fran26 još nisi upoznala, a i ne znam hoces li ga upoznat, jer on je kao milost bozija, dode i ode nenadano. Nitko ubiti nezna o čemu se tu radi. S vremena na vrijeme, i on prizna da ni ne zna što je niti što radi, te zašto baš radi to što radi. SAN je moja zaručnica, iako ima momka, tako da smo u nekoj poligamiji. Novi1 je legenda (pozz novi1), i traži curu koliko sam skužio (khm khm). Također imaš i korinik iza imena naggar, koji želi bit drvodjela, ali je u biti rocker, i piše poezije koje sadrže elemente fizike, metafizike i evanđelja. Sve je pisano u metaforama, i jako ga je teško razumit, i čak mislim da u nekim mjestima ni on ne razumi sam sebe. Zatim imaš PeruKvužicu, koja se fura, ma bolje da ne počnem.. Uostalom, i Pia je tu, koja mi je ok, iako se u nekim točkama razilazimo. I pred samom kraju, imaš tipove koji samo postaju da se moli za njih, njihove kcerke, necakinje, i mačke, u molitvenoj grupi, ali problem je da nitko ne zna tko u biti moli u toj molitvenoj grupi, tj tko moli za nakane koje oni stave. Zatim imaš i Kartuzijanca.. On je neko polu-bice, mitskih osobina. Ove ostal nisam dovoljno dobro upoznao, ali t ti je to.. I na kraju "ja".


Bitno da si sebe stavio na zadnje mjesto, ponizno i galantno, nema šta.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 srp 2015 21:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Duje dragi uznemirio me jedan muskarac....najradje bi mu cvoku opalila.Drago mi je duje da si ziv da se nisi utopio putujuci morima I oceanima, na kruzerima, ili cemu vec......
Ja isto nisam nikad imala prijateljice, samo neprijateljice......zapravo najcesce prijateljice nisam primjecivala, one su mi bile nevazne, pa nisam htjela previse sa njima druzenja, a neprijateljice sam smtrala ekstra prijateljicama, bile su mi
bitne, vazne, zato sam I dobila batina od njih....
Draga anita233 bas to neko nekog voli posebno, ljudi koji te vole su tvoji roditelji, bake, djedovi, brat, sestra, mozda netko od tetaka, striceva, ujaka, poneki rodak, rodica, al ne svi...ostalo bas te neko voli, I bas to neko nekog voli....
nekazem da te mrze, nego nisu Isus Krist da te vole I ljube kao On....
Btb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 srp 2015 21:21 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
johnny 5 napisao:

Bitno da si sebe stavio na zadnje mjesto, ponizno i galantno, nema šta.


E moj Johnny, ja sam se predstavio onakav kakav jesam, ne lažem ništa. Stavio sam se lažno - skromno na zadnje mjesto, jer sam lažov i varalica. :b101:

SAN, nemoj mi to radit, molin te... :a1430:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 srp 2015 21:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Duje lipi moj prodala bi te, dala bi I tebe I Cristiana Ronalda da mogu vratit vrime....
nije dobro sammnom petljati


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 srp 2015 21:34 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Duje dragi sto ce ti starica kao ja....ti trebas mladahnu djevojcicu koja te nebi minjala za cio svit...ita, perokvrzica pa I anita233 primjecujes li ti zene za sebe.....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 srp 2015 21:37 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
SAN napisao:
Duje dragi sto ce ti starica kao ja....ti trebas mladahnu djevojcicu koja te nebi minjala za cio svit...ita, perokvrzica pa I anita233 primjecujes li ti zene za sebe.....

ma budalo jedna, pa iskoristit cu ja tebe, ne tresi se ti za mene :D :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 srp 2015 21:46 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Hahaha....
Duje dragi samo pamet fali, bolje ti je iskoristit ove tri mladahne itu, perukvrzicu I anitu233......tri andela....jedan duje.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 srp 2015 21:50 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
SAN napisao:
Hahaha....
Duje dragi samo pamet fali, bolje ti je iskoristit ove tri mladahne itu, perukvrzicu I anitu233......tri andela....jedan duje.

Eto, orgije organiziraš po forumu. Mislim da je ovo stvarno nisko! Kakvim ti smatraš te cure?!?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 92 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 10 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr