www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 21:13

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 92 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Poruka
PostPostano: 02 kol 2016 11:21 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
tužni napisao:
Anita,novi sam ovdje i nemogu pročitati sve postove,pogledao sam prvi,panika me hvata,dali si sve to ijednome svećeniku ispovjedila ili ti neka sila govori da o tome moraš šutjeti,da je to normalno? Nezaboravi da je svećenik samo veza između tebe i Boga?.Moja je žena slično doživljavla,duga priča,sad je potpuno zarobljena od zloga,ima prisilne misli,radi prisilne stvari,bježi od crkve ,čuvam je 24 sata na dan... .Sve ovo možeš naći u tekstu od dr.Tomislava Ivančića...Možda sam u krivu ali otvori oči,anđeo svjetla može biti skriveni....mene opeklo,nemoj da i tebe,sve provjeravaj detaljno...sjeti se u Bibliji gdje se spominje kako apostoli nisu vjerovali da je Isus uskrsnuo,htjeli su ga dotaknuti da se uvjere,ako si sumljičava nije grijeh(bar mislim),naivnost je gora....
BB

Ako možeš malo detaljnije napisat problem sa ženom?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 kol 2016 11:46 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 kol 2016 09:41
Postovi: 12
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
strpi se...
Anita promisli?dali ti nosiš lančić sa svojom slikom oko svoga vrata?,Stavi se u poziciju zla,šta bi ti stavila oko svog vrata da privučeš nekoga naivnoga? Lete li ti misli dok se moliš? Lete li ti misli u crkvi dok si na misi,gledaš li ima li oko tebe budući princ tvoj? Rekao mi je jedan stari svećenik da zlo ili nas plaši ili nam "lacka"(uzdiže,podiže,hvali nas,i sl).Prepoznaješ li se ovdje igdje?Sve je na tebi,nemože niko razmišljati za tebe,ulicu kad prelaziš gledaš lijevo-desno,smjeh-plač,dan-noć,pogledaj dobro sve....
pozzz i BB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 92 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr