www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 23 tra 2024 11:12

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 159 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 16  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 16 ruj 2016 11:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
I ako Bog nije sadist prema meni, sto mi barem jednom u zivotu ne ne da nekog normalnog?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 11:39 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
lalelu napisao:
Hrvoje Hrki napisao:
lalelu napisao:
Ne ja bjezim od takvih ali Bog me voli s takvim maltretirati. Za ljubim li se ja u normalnog (kao trenutno), Bog napravi da takvog ja ne zanimam.


Mašna ti je dobro napisala ranije...Bog nije sadist i nije zločest da ti to On radi
To si sama radiš!
Sama ulaziš u kontakt sa takvim frajerima , pa se onda kaješ?
Da j me samo podsjeti koliko ti imaš godina...35 , 24 ili manje?
Ništa strašno možda...


Citam li ti sto ja pisem? Ja takve NE zelim. Ali Bog mi uvijek takve stavlja na put. Ja s takvima NE ulazi u vezu. Ali Bog me s takvima progoni.

Ja se zaljubila u dobrog decka iz susjedstva aktivnog obrazovanog. Takav me ne zeli. A poslije toga mi Bog stavi tri gluoana na put s
nezavrsenom osnovnom ili samo zavrsenom osnovnom I oni mi idu onda na zivce.


Ne stavlja ti Bog na put takve... ti sama biraš svoje puteve...ti sama izlaziš u kafiće ili diskaće koje hoćeš...ti sama se osmjehneš ili priđeš xy , ili ne odbiješ xy muškarca

tvoja početna postavka kako ti je vrhunska logičarka Mashna ranije rekla je pogrešna: ne dovodi Bog tebi takve ( NIJE BOG ZAO DA TE MUČI!) nego ti si sama mamac za takve


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 11:48 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
lalelu napisao:
I ako Bog nije sadist prema meni, sto mi barem jednom u zivotu ne ne da nekog normalnog?


Koliko imaš godina..već sam te pitao , ne bez veze? Da vidim koliko to godina čekaš p.n.b.konju?
U kojem roku ( reci po tebi maksim. broj godina) ti Bog treba dati nekog normalnog??


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 12:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Nisam ja mamac za takve ja ne pusim, ne pijem a ne daj Boze da se drogiram. Odem u ajomo reci restoran s brazilskom kuhinjom. U restoranu ima muskaraca. Od koji je 20 Solo. 15 od tih Solo su normalni 5 ne spada u tu kategoriju. Meni ce konobarici definitivno donijeti broj od jednog od te petorice. Dok ce prijateljica dobiti broj telefona jednog od tih 15 normalnih. A ja u tom trenu tko nisam nista izazovnije obucena od nje. Na jednoj I drugoj traperice I lijepa bluza. U cemu je onda razlika?
Bog nju nije kaznio izgledom, mene jest.


Zadnja izmjena: lalelu; 16 ruj 2016 12:06; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 12:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Hrvoje Hrki napisao:
lalelu napisao:
I ako Bog nije sadist prema meni, sto mi barem jednom u zivotu ne ne da nekog normalnog?


Koliko imaš godina..već sam te pitao , ne bez veze? Da vidim koliko to godina čekaš p.n.b.konju?
U kojem roku ( reci po tebi maksim. broj godina) ti Bog treba dati nekog normalnog??



Bog mi je davno trebao dati nekog normalnog no to se nije dogodilo


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 12:17 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 lip 2015 17:27
Postovi: 100
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 49 zahvala
Hrvoje Hrki napisao:
Vidim da si došla do zaključka da je Bog dobar i da nije sadist!

Pozdrav Hrki, long time no see. Drago mi te vidit, al zao mi sta ti moram reci da je tvoja logika sveudilj sepava i tesko da ces ti ikad ispravno skuzit do kojih ja zakljucaka jesam dosla, a do kojih nisam. No, nemam namjeru ovdje se upustati u neke rasprave i sl. Tebe bih zamolila ako je moguce da ne otkrivas vise informacija o meni, ko sam, di sam pisala, di pisem i koje su mi bile zanimljive teme. I bila bih ti jako zahvalna kad bi uslisio tu moju molbu. Vec ovo sto si dosad rekao je previse. Najbolje zapravo da nista ne pises ni meni ni o meni, jer ko sto rekoh - ionako nemam namjeru upustati se u neke duze prepiske.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 12:19 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
lalelu napisao:
Hrvoje Hrki napisao:
lalelu napisao:
I ako Bog nije sadist prema meni, sto mi barem jednom u zivotu ne ne da nekog normalnog?


Koliko imaš godina..već sam te pitao , ne bez veze? Da vidim koliko to godina čekaš p.n.b.konju?
U kojem roku ( reci po tebi maksim. broj godina) ti Bog treba dati nekog normalnog??



Bog mi je davno trebao dati nekog normalnog no to se nije dogodilo


Mislim da si već ranije spominjala godine...zašto meni ne kažeš koliko ih imaš? KOLIKO IMAŠ GODINA :b112:
Onda mjerodavnije mogu dati odgovore na tvoja pitanja
Nije isto da li odgovaram klinki od 16 g, djevojci od 25 ili ženi od 40 godina :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 12:22 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Preko 30 manje od 40


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 12:26 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
lalelu napisao:
Nisam ja mamac za takve ja ne pusim, ne pijem a ne daj Boze da se drogiram. Odem u ajomo reci restoran s brazilskom kuhinjom. U restoranu ima muskaraca. Od koji je 20 Solo. 15 od tih Solo su normalni 5 ne spada u tu kategoriju. Meni ce konobarici definitivno donijeti broj od jednog od te petorice. Dok ce prijateljica dobiti broj telefona jednog od tih 15 normalnih. A ja u tom trenu tko nisam nista izazovnije obucena od nje. Na jednoj I drugoj traperice I lijepa bluza. U cemu je onda razlika?
Bog nju nije kaznio izgledom, mene jest.


Koji je tvoj način skužavanja na prvi pogled od 20 muškaraca u restoranu, ili kafiću , kojih 15 je normalnih a kojih 5 je nenormalnih?
Kako ti odmah skužiš koji su normalni a koji ne...barem "normalni" po tvojoj definiciji( vjerujem da se tada u braz. restoranu ne odvija tuča, drogiranje isl)
U stvari , koji je po tebi normalan muškarac?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 12:34 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Citam ljude brzo. Iskustvo. Prije bismo jos takvima davale sansu za pice. I uvijek je bilo, tip koji se prijateljica zanima je pravi, lijecnicnik, ekonomist. .. za mene nezaposlen, gradjevinski radnik itd. Ne zna sloziti recenicu. Dok ja popijem casu soka on popije tri piva I po pusi deset cigara


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 159 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 16  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 13 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr