www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 13:47

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 159 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 16 ruj 2016 13:08 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
lalelu napisao:
Citam ljude brzo. Iskustvo. Prije bismo jos takvima davale sansu za pice. I uvijek je bilo, tip koji se prijateljica zanima je pravi, lijecnicnik, ekonomist. .. za mene nezaposlen, gradjevinski radnik itd. Ne zna sloziti recenicu. Dok ja popijem casu soka on popije tri piva I po pusi deset cigara


Ako ti je za vjerovati , znači iskustvo je u pitanju?... recimo iskusna si...da li si ovo oko hodanja, imanje dečkiju isto iskusna?
Ili si imala jako malo muškaraca? Totalno povučena , nisi zalazila u trajne ili površne veze ( jer nisi nikada nabasala na onog pravog)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 13:13 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
lalelu napisao:
Nisam ja mamac za takve ja ne pusim, ne pijem a ne daj Boze da se drogiram. Odem u ajomo reci restoran s brazilskom kuhinjom. U restoranu ima muskaraca. Od koji je 20 Solo. 15 od tih Solo su normalni 5 ne spada u tu kategoriju. Meni ce konobarici definitivno donijeti broj od jednog od te petorice. Dok ce prijateljica dobiti broj telefona jednog od tih 15 normalnih. A ja u tom trenu tko nisam nista izazovnije obucena od nje. Na jednoj I drugoj traperice I lijepa bluza. U cemu je onda razlika?
Bog nju nije kaznio izgledom, mene jest.


Ja sada više ne izlazim pa neznam...ovo boldano gore mi je skroz novo, nepoznato!
Znači , danas se izađe u restoran, kafić ...malo sjediš s kolegicom i konobari(-ice) ti donose nečiji broj??
Je li to stvarno tako?

Je li muškarci šalju svoj broj moba samo zgodnim ženama ( atraktivnim) ili se tako upucavaju i manje zgodnim?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 13:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Stvar ti ovako izgleda I tl ti ljudima ne mozes objasniti. Obrazovan muskarac ima cesto ne uvijek I dobra primanja. On gleda da je zena lijepa ne obrazovana.
Tako da za manje lijepe zene ostanu bis koristi muskarci. U slucaju da je zena glupa uzme takvog pa se cudi sto on nije normalan. Pametna zena takvog ne ce jer zna da je budala.

Tako nam ostaje na trzistu slobodnih hrpa obrazovani zena I hrpa niskorisnih muskaraca.

Tko je tomu kriv? Ja? Ne nego Bog koji mi je dao pamet a ne ljepotu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 13:30 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Hrvoje Hrki napisao:
lalelu napisao:
Nisam ja mamac za takve ja ne pusim, ne pijem a ne daj Boze da se drogiram. Odem u ajomo reci restoran s brazilskom kuhinjom. U restoranu ima muskaraca. Od koji je 20 Solo. 15 od tih Solo su normalni 5 ne spada u tu kategoriju. Meni ce konobarici definitivno donijeti broj od jednog od te petorice. Dok ce prijateljica dobiti broj telefona jednog od tih 15 normalnih. A ja u tom trenu tko nisam nista izazovnije obucena od nje. Na jednoj I drugoj traperice I lijepa bluza. U cemu je onda razlika?
Bog nju nije kaznio izgledom, mene jest.


Ja sada više ne izlazim pa neznam...ovo boldano gore mi je skroz novo, nepoznato!
Znači , danas se izađe u restoran, kafić ...malo sjediš s kolegicom i konobari(-ice) ti donose nečiji broj??
Je li to stvarno tako?

Je li muškarci šalju svoj broj moba samo zgodnim ženama ( atraktivnim) ili se tako upucavaju i manje zgodnim?


U Njemackoj cesto tako. Neki su malo I direktno pa te pozove na pice ili ples - naravno ako si zgodna onda dobri muskarci. Ako si ruzna onda budaletine.

Buduci da ne mozemo nista za svoj izgled jer ga nam je Bog dao tko je onda kriv za sve?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 13:34 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
lalelu napisao:
Stvar ti ovako izgleda I tl ti ljudima ne mozes objasniti. Obrazovan muskarac ima cesto ne uvijek I dobra primanja. On gleda da je zena lijepa ne obrazovana.
Tako da za manje lijepe zene ostanu bis koristi muskarci. U slucaju da je zena glupa uzme takvog pa se cudi sto on nije normalan. Pametna zena takvog ne ce jer zna da je budala.

Tako nam ostaje na trzistu slobodnih hrpa obrazovani zena I hrpa niskorisnih muskaraca.

Tko je tomu kriv? Ja? Ne nego Bog koji mi je dao pamet a ne ljepotu.


Koliko vidim iz ovoga posta ti dijeliš muškarce na bogate ( koji imaju dobra primanja) i niškoristi muškarce (budaletine).

Znači tvoj glavni kriterij da li je muškarac dobar/poželjan je da li je BOGAT!
Pa šta onda očekuješ od takvih???...da će prije primjetiti tebe negoli Klaudiu Šifer koja sjedi pored tebe?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 13:36 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Hrvoje Hrki napisao:
lalelu napisao:
Citam ljude brzo. Iskustvo. Prije bismo jos takvima davale sansu za pice. I uvijek je bilo, tip koji se prijateljica zanima je pravi, lijecnicnik, ekonomist. .. za mene nezaposlen, gradjevinski radnik itd. Ne zna sloziti recenicu. Dok ja popijem casu soka on popije tri piva I po pusi deset cigara


Ako ti je za vjerovati , znači iskustvo je u pitanju?... recimo iskusna si...da li si ovo oko hodanja, imanje dečkiju isto iskusna?
Ili si imala jako malo muškaraca? Totalno povučena , nisi zalazila u trajne ili površne veze ( jer nisi nikada nabasala na onog pravog)


Ja sam dosad bila u dvije krace veze. Bilo bi dosadilo cekati fakultetskih obrazovanu osobu pa dala sansu vozacu autobusa I radniku s gradjevine. Nismo bili ista valna duzina. Eto ja sam cak pokusala, nije funkcioniralo. Ali Bog mi nikad nije dao nekog normalnog. NIKAD


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 13:39 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 lip 2015 17:27
Postovi: 100
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 49 zahvala
lalelu napisao:
Stvar ti ovako izgleda I tl ti ljudima ne mozes objasniti. Obrazovan muskarac ima cesto ne uvijek I dobra primanja. On gleda da je zena lijepa ne obrazovana.

Drugim rijecima, ti si otkrila da je kod muskih atraktivna sposobnost zaradjivanja, a kod zenskih ljepota. A dobro jutro. I onda nad tim places. Ocemo plakat i nad tim da je nebo plavo, a trava zelena? Ili nad jos nekom ocitom zivotnom cinjenicom?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 13:43 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Hrvoje Hrki napisao:
lalelu napisao:
Stvar ti ovako izgleda I tl ti ljudima ne mozes objasniti. Obrazovan muskarac ima cesto ne uvijek I dobra primanja. On gleda da je zena lijepa ne obrazovana.
Tako da za manje lijepe zene ostanu bis koristi muskarci. U slucaju da je zena glupa uzme takvog pa se cudi sto on nije normalan. Pametna zena takvog ne ce jer zna da je budala.

Tako nam ostaje na trzistu slobodnih hrpa obrazovani zena I hrpa niskorisnih muskaraca.

Tko je tomu kriv? Ja? Ne nego Bog koji mi je dao pamet a ne ljepotu.


Koliko vidim iz ovoga posta ti dijeliš muškarce na bogate ( koji imaju dobra primanja) i niškoristi muškarce (budaletine).

Znači tvoj glavni kriterij da li je muškarac dobar/poželjan je da li je BOGAT!
Pa šta onda očekuješ od takvih???...da će prije primjetiti tebe negoli Klaudiu Šifer koja sjedi pored tebe?



Ne ocekujem da je muskarac obrazovan. Za mene je siromasan filozofe opcije ali NIJE opcija bogatstvom diler.

No pretezno je tako da uz obrazovanje idu dobra primanja ( ne nuzno bogatstvo)pa ti onda odaberu glupu tuku dugih nogu (one koje je Bog nagradio) a nas ne vide (nas koje je Bog kaznio).

Nama je ostavio ljencuge kojima je cilj u zivotu ispijati pivo za pivo I visiti po cijele dane u kladionici. A mi pametne takve ne cemo jer znamo da si samo Probleme navlacimo s takvim.

I sve s svodi na: Bog je kriv


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 13:44 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Mashna napisao:
lalelu napisao:
Stvar ti ovako izgleda I tl ti ljudima ne mozes objasniti. Obrazovan muskarac ima cesto ne uvijek I dobra primanja. On gleda da je zena lijepa ne obrazovana.

Drugim rijecima, ti si otkrila da je kod muskih atraktivna sposobnost zaradjivanja, a kod zenskih ljepota. A dobro jutro. I onda nad tim places. Ocemo plakat i nad tim da je nebo plavo, a trava zelena? Ili nad jos nekom ocitom zivotnom cinjenicom?



To ja znam vec 20 godina. I tko je tomu kriv? Bog
Sadist. Da mi je dao izgled, bila bi u sretno vezi.
Ovako me je kaznio izgledom I zbog toga nisam u sretno vezi nego u patnji. Eto to je taj Bog.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 13:47 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
lalelu napisao:
Hrvoje Hrki napisao:
lalelu napisao:
Citam ljude brzo. Iskustvo. Prije bismo jos takvima davale sansu za pice. I uvijek je bilo, tip koji se prijateljica zanima je pravi, lijecnicnik, ekonomist. .. za mene nezaposlen, gradjevinski radnik itd. Ne zna sloziti recenicu. Dok ja popijem casu soka on popije tri piva I po pusi deset cigara


Ako ti je za vjerovati , znači iskustvo je u pitanju?... recimo iskusna si...da li si ovo oko hodanja, imanje dečkiju isto iskusna?
Ili si imala jako malo muškaraca? Totalno povučena , nisi zalazila u trajne ili površne veze ( jer nisi nikada nabasala na onog pravog)


Ja sam dosad bila u dvije krace veze. Bilo bi dosadilo cekati fakultetskih obrazovanu osobu pa dala sansu vozacu autobusa I radniku s gradjevine. Nismo bili ista valna duzina. Eto ja sam cak pokusala, nije funkcioniralo. Ali Bog mi nikad nije dao nekog normalnog. NIKAD


Mislim da si u velikoj zabludi...ti direktno tvrdiš da su svi manje obrazovani budaletine , i da su nenormalni??!
Pa u hrvatskoj imaš masu jako dobrih neobrazovanih ljudi, ljudi sa sela isl...ja sam čak skloniji, ako bih morao generalizirati , reći da su neobrazovani ljudi bliže vjeri , bliže milosrđu , negoli bogati ( obrazovani) ljudi koje ti stalno ističeš kao jako poželjne
U hrvatskoj se jako puno rastaju i obrazovani i bogati ljudi....to nije nikakvo jamstvo dobre i duge veze - braka!
Bogati su definitivno liberalniji, pokvareniji i agnostičniji od ostatka populacije!

Tebi je očito glavni kriterij biti dobro situiran...to što će te bogati direktor varati cijeli život sa drugima ti je manje važno?...i ti bi takvog bogataša tolerirala i njegove afere, samo radi toga jer ti omogužava dobru obleku, dobar nakit i cipele i dobra putovanja po svijetu?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 159 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 12 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr