www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 24 tra 2024 23:31

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 159 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 05 kol 2016 18:40 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 lip 2015 17:27
Postovi: 100
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 49 zahvala
dujam napisao:
Pa govorim ti ženo. Nemrem sad reć "je ženit cu te". Mislin, to bi bilo krajnje neozbiljno. Tribali bi se upoznat bolje. Mislin, ti sad mene priko foruma pitaš "bili me ženia?". Pa normalno da ne bi ženia nekoga koga ne znan, tj. zato i služe date-ovi, da se upoznamo, pa cemo onda vidit jel odgovaramo jedno drugom. :)

Eee, sad bi ti igrao igru fifti-fifti. :-) Kao, dođi, pa ćeš vidit, fifti-fifti da bi ti se moglo svidit. :zubo: E da, kako da ne. :p Stvar je da ja znam da nije fifti-fifti, nego je sto naprama nula da od toga nema ništa ozbiljno, a što je jedino šta mene interesira, pa neću ići probavati. A znam sto posto da tu nema ništa, jer je 99% da ti ne bi htio ništa sa mnom, a ni za ovaj jedan posto ne treba brinit, jer je s druge strane 100% da ja ne bih htjela ništa s tobom, sve da ti i hoćeš. Sve da toliko mlađi lik želi biti sa mnom, ja ne želim biti s toliko mlađim likom. Tako da to zaključuje tu priču. Sorry frende. :zubo:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 kol 2016 18:43 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Obrazovanje he visoki kriterij? Ajmo ponoviti moze biti I srednja ali obrazovan. Ali tip koji ne zna najosnovnije stvari koji je uvjeren da je Shakespeare britansko pivo ne dolazi u obzir. Ima dosta I zena koji tako misle pa neka njima bude par.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 kol 2016 18:46 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
lalelu napisao:
Obrazovanje he visoki kriterij? Ajmo ponoviti moze biti I srednja ali obrazovan. Ali tip koji ne zna najosnovnije stvari koji je uvjeren da je Shakespeare britansko pivo ne dolazi u obzir. Ima dosta I zena koji tako misle pa neka njima bude par.


Daj odi u teretanu, budi mačka ipo, pa mi se javi. Može?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 kol 2016 18:47 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Mashna napisao:
dujam napisao:
Pa govorim ti ženo. Nemrem sad reć "je ženit cu te". Mislin, to bi bilo krajnje neozbiljno. Tribali bi se upoznat bolje. Mislin, ti sad mene priko foruma pitaš "bili me ženia?". Pa normalno da ne bi ženia nekoga koga ne znan, tj. zato i služe date-ovi, da se upoznamo, pa cemo onda vidit jel odgovaramo jedno drugom. :)

Eee, sad bi ti igrao igru fifti-fifti. :-) Kao, dođi, pa ćeš vidit, fifti-fifti da bi ti se moglo svidit. :zubo: E da, kako da ne. :p Stvar je da ja znam da nije fifti-fifti, nego je sto naprama nula da od toga nema ništa ozbiljno, a što je jedino šta mene interesira, pa neću ići probavati. A znam sto posto da tu nema ništa, jer je 99% da ti ne bi htio ništa sa mnom, a ni za ovaj jedan posto ne treba brinit, jer je s druge strane 100% da ja ne bih htjela ništa s tobom, sve da ti i hoćeš. Sve da toliko mlađi lik želi biti sa mnom, ja ne želim biti s toliko mlađim likom. Tako da to zaključuje tu priču. Sorry frende. :zubo:



E sad, kad ti sve znaš, eto ti. Ti sve znaš šta bi ja tia, i kako bi tia. Eto na. A ništa, "frendice" :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 kol 2016 19:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 lip 2015 17:27
Postovi: 100
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 49 zahvala
lalelu napisao:
Obrazovanje he visoki kriterij?

Majko mila, i sad će se ona naći pljucati po ljudima bez diplome da su glupi. :rolleyes: Jel ti stvarno imaš taj fakultet? Ma koji je to, molim te, kojeg si ti sa tolikom bistrinom uspila završit? :rolleyes:

Ma daj, ženo, zbroji dva i dva!!! Tebi su po godinama par muškarci u dobi 38-40 godina, a u toj generaciji je fakultet završavalo onako odokativno 15% generacije. I sad, ako je tebi kriterij da lik ima fakultet, a jest, to znači da si u jednom potezu suzila sebi izbor na samo 15% muškaraca! I onda se ti iščuđavaš nad tim da je to visok kriterij! Pa ja ću se upucat!! I onda se ona našla pljucati po inteligenciji ljudi koji imaju samo srednju, a ja sam uvjerena da bi ovoliko znao izračunati čak i onaj lik koji misli da je Shakespeare marka piva, no bitno je da ti znaš ko je Gundulić, a to što ne znaš povezat dva i dva nema veze, nisi ti gglupa jer ti imaš diplomu. :rolleyes:

A pogledaj sad tek ovu višu matematiku - imanje fakulteta je jako poželjna osobina kod muškarca, jer to većinom znači da ima bolji posao i dobro zarađuje, a što je ženama atraktivno. S druge strane imanje fakulteta nije ni približno jednako poželjna osobina kod žena, muškarcima je u prosjeku puno bitnije da žena ima dobre sise. To onda dalje znači da ne samo da si sebi jako suzila izbor, nego da i u tom malom bazenu puno više tražiš nego što nudiš, tebi je fakultet kod muškoga jako važan, dok prosječan muški ne mari za tvoj fakultet, njemu bi više značile dobre sise koje ti nemaš. To tvoj kriterij čini samo još i višim. Ali ti nisi dovoljno inteligentna da to skužiš, jer si se uhvatila tog svog fakulteta ko pijan plota. Briga muške za tvoj fakultet!!!

lalelu napisao:
Ajmo ponoviti moze biti I srednja ali obrazovan.

Pa srednja škola je obrazovanje, ne? Šta ti to može značit 'srednja, ALI obrazovan'? Može značiti jedino - lupetam gluposti i u biti ne odustajem od kriterija da lik ima faks.

lalelu napisao:
Ali tip koji ne zna najosnovnije stvari koji je uvjeren da je Shakespeare britansko pivo ne dolazi u obzir. Ima dosta I zena koji tako misle pa neka njima bude par.

E, te žene možda imaju dobre sise, pa će one biti par onom momku s fakultetom, kojeg nije briga za tvoj fakultet nego traži dobre sise, a ti ćeš ostati bez ikog jer si umišljena da vrijediš više nego što vrijediš zbog tog bezveznog faksa.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 kol 2016 19:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 lip 2015 17:27
Postovi: 100
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 49 zahvala
dujam napisao:
E sad, kad ti sve znaš, eto ti. Ti sve znaš šta bi ja tia, i kako bi tia. Eto na. A ništa, "frendice" :)

Eto, vidiš, i to ti je već iskustvo, tako ti to bude sa starijim iskusnim tetama - znaju dobro šta same hoće, znaju dobro kako muški funkcioniraju, teško ih je zamantati. :-) Što je još jedan razlog zašto se starijim tetama teško udat. Da sam ja sad neka naivna mladica, možda bi me i navukao na taj date, a ja bi onda tebe svojim oblinama (khm da... :zubo:) i nesvjesno zamantala da se ne moš obuzdat i čuvat, a onda bi na svijet došao mali dujmić pa bi me morao ženiti. :zubo: I eto još jednoga iz mase tipičnih brakova. :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 kol 2016 19:42 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Srednja skola npr prodavac I srednja Elektriker nije isto...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 kol 2016 19:42 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Mashna napisao:
lalelu napisao:
Obrazovanje he visoki kriterij?

Majko mila, i sad će se ona naći pljucati po ljudima bez diplome da su glupi. :rolleyes: Jel ti stvarno imaš taj fakultet? Ma koji je to, molim te, kojeg si ti sa tolikom bistrinom uspila završit? :rolleyes:

Ma daj, ženo, zbroji dva i dva!!! Tebi su po godinama par muškarci u dobi 38-40 godina, a u toj generaciji je fakultet završavalo onako odokativno 15% generacije. I sad, ako je tebi kriterij da lik ima fakultet, a jest, to znači da si u jednom potezu suzila sebi izbor na samo 15% muškaraca! I onda se ti iščuđavaš nad tim da je to visok kriterij! Pa ja ću se upucat!! I onda se ona našla pljucati po inteligenciji ljudi koji imaju samo srednju, a ja sam uvjerena da bi ovoliko znao izračunati čak i onaj lik koji misli da je Shakespeare marka piva, no bitno je da ti znaš ko je Gundulić, a to što ne znaš povezat dva i dva nema veze, nisi ti gglupa jer ti imaš diplomu. :rolleyes:

A pogledaj sad tek ovu višu matematiku - imanje fakulteta je jako poželjna osobina kod muškarca, jer to većinom znači da ima bolji posao i dobro zarađuje, a što je ženama atraktivno. S druge strane imanje fakulteta nije ni približno jednako poželjna osobina kod žena, muškarcima je u prosjeku puno bitnije da žena ima dobre sise. To onda dalje znači da ne samo da si sebi jako suzila izbor, nego da i u tom malom bazenu puno više tražiš nego što nudiš, tebi je fakultet kod muškoga jako važan, dok prosječan muški ne mari za tvoj fakultet, njemu bi više značile dobre sise koje ti nemaš. To tvoj kriterij čini samo još i višim. Ali ti nisi dovoljno inteligentna da to skužiš, jer si se uhvatila tog svog fakulteta ko pijan plota. Briga muške za tvoj fakultet!!!

lalelu napisao:
Ajmo ponoviti moze biti I srednja ali obrazovan.

Pa srednja škola je obrazovanje, ne? Šta ti to može značit 'srednja, ALI obrazovan'? Može značiti jedino - lupetam gluposti i u biti ne odustajem od kriterija da lik ima faks.

lalelu napisao:
Ali tip koji ne zna najosnovnije stvari koji je uvjeren da je Shakespeare britansko pivo ne dolazi u obzir. Ima dosta I zena koji tako misle pa neka njima bude par.

E, te žene možda imaju dobre sise, pa će one biti par onom momku s fakultetom, kojeg nije briga za tvoj fakultet nego traži dobre sise, a ti ćeš ostati bez ikog jer si umišljena da vrijediš više nego što vrijediš zbog tog bezveznog faksa.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 kol 2016 19:46 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
E masha kad sam ja tvrdila na forumu da je vazno da je zena lijepa ( sto ti nazivas dobrim sisama) tad su mi ljudi govorili da si umisljam. Sad ti sama to kazes. Jasno je meni da su sise vaznije id fakulteta ali tu je Big kriv sto mi je dao pamet a ne SiSE. Kuzis. I umjesto da ispravi svoju gresku sto mi nije dao sise nego pamet I milosrdno mi do dijeli adekbatnog muskarca on me kaznjava samocom


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 kol 2016 20:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 lip 2015 17:27
Postovi: 100
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 49 zahvala
lalelu napisao:
E masha kad sam ja tvrdila na forumu da je vazno da je zena lijepa ( sto ti nazivas dobrim sisama) tad su mi ljudi govorili da si umisljam. Sad ti sama to kazes.

Jesam ti ja to govorila? Sasvim sigurno nisam. Ja ti od početka govorim jedno te isto - vjerojatno nisi dovoljno lijepa da bi mogla pucat na atraktivnije frajere, ali sigurno nisi toliko ružna da si ne bi mogla ama baš nikoga naći!!! I da, ako si želiš nekog naći, moraš realno sagledat situaciju i prilagodit kriterije. I da ti je to puno korisnije nego pokušavati svojom kuknjavom ucijeniti Boga da ti isporuči na vrata baš onakvog momka kakvog si ti zacrtala. Ali ti od te svoje ideje ne želiš odustat, jer ti se puno više sviđa ideja da postoji dobri tatica na nebu s kojim možeš trgovat i dobit ono što si zacrtala, nego se suočit sa stvarnošću da nisi posebno atraktivna i da ne možeš sebi priuštiti neku izbirljivost. I onda tvrdoglavo lupaš po tome. Ja mogu samo reći - samo naprijed. Dosad si se već time lijepo ugurala u depresiju, a ti samo nastavi, sigurno ćemo svi mi na forumu i bog zajedno s nama patit zbog toga što ti sama sebi tvrdoglavošću škodiš.

lalelu napisao:
Jasno je meni da su sise vaznije id fakulteta ali tu je Big kriv sto mi je dao pamet a ne SiSE. Kuzis. I umjesto da ispravi svoju gresku sto mi nije dao sise nego pamet I milosrdno mi do dijeli adekbatnog muskarca on me kaznjava samocom

Hahahahaha, koja si ti legenda!!!! Ti ćeš Bogu govorit šta mu je greška, a šta nije. I onda se ful ozbiljno smatraš vjernicom. Hahahaha. I onda još pričaš o 'adekvatnom' muškarcu. E pa stvarno si mustra, to je isto poprilična zatelebanost u sebe samu, ti si ful uvjerena da si ti princeza i da je za tebe adekvatno samo ono najbolje. Hahahaha, koja legenda...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 159 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 28 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr