www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 20:23

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 159 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 16 ruj 2016 13:50 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
I nemoj mi sad pa ima I dobrih muskaraca medju baustelcima. Nema. Njima se zivot svodi na pivo I TV. I sve da dobiju 50 milijuna Eura na lottu nisu za mene jer s takvim ne mozes razgovarati ni o cemu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 13:51 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
lalelu napisao:
Hrvoje Hrki napisao:
lalelu napisao:
Stvar ti ovako izgleda I tl ti ljudima ne mozes objasniti. Obrazovan muskarac ima cesto ne uvijek I dobra primanja. On gleda da je zena lijepa ne obrazovana.
Tako da za manje lijepe zene ostanu bis koristi muskarci. U slucaju da je zena glupa uzme takvog pa se cudi sto on nije normalan. Pametna zena takvog ne ce jer zna da je budala.

Tako nam ostaje na trzistu slobodnih hrpa obrazovani zena I hrpa niskorisnih muskaraca.

Tko je tomu kriv? Ja? Ne nego Bog koji mi je dao pamet a ne ljepotu.


Koliko vidim iz ovoga posta ti dijeliš muškarce na bogate ( koji imaju dobra primanja) i niškoristi muškarce (budaletine).

Znači tvoj glavni kriterij da li je muškarac dobar/poželjan je da li je BOGAT!
Pa šta onda očekuješ od takvih???...da će prije primjetiti tebe negoli Klaudiu Šifer koja sjedi pored tebe?



Ne ocekujem da je muskarac obrazovan. Za mene je siromasan filozofe opcije ali NIJE opcija bogatstvom diler.

No pretezno je tako da uz obrazovanje idu dobra primanja ( ne nuzno bogatstvo)pa ti onda odaberu glupu tuku dugih nogu (one koje je Bog nagradio) a nas ne vide (nas koje je Bog kaznio).

Nama je ostavio ljencuge kojima je cilj u zivotu ispijati pivo za pivo I visiti po cijele dane u kladionici. A mi pametne takve ne cemo jer znamo da si samo Probleme navlacimo s takvim.

I sve s svodi na: Bog je kriv
ž

Budi jasnija...jel ti važniji uvjet obrazovan ili bogat...iz tvoga citiranog dopisa, kojeg sam ranije boldao JASNO SE VIDI da je tebi važnije da je bogat...jer su ti ostali niškorist!??
Znači svatko( ILI VELIKA VEĆINA ) tko nije bogat je niškorist?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 13:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 lip 2015 17:27
Postovi: 100
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 49 zahvala
lalelu napisao:
pa ti onda odaberu glupu tuku dugih nogu (one koje je Bog nagradio) a nas ne vide (nas koje je Bog kaznio).

Glupa tuka? Samo zato sto ima lijepe duge nge na kojima si zavidna je ona za tebe glupa tuka?!! Ti li ono za sebe napisa da si osoba dobrog karaktera??!! Ja sam ti vec napisala, a sad cvrsto iza toga stojim - da sam ja musko, ja bih od tebe pobjegla glavom bez obzira, ne zato sta si ruzna, nego zato sto si izuzetno odbojna osoba. Za tvoju informaciju, najatraktivnija zena koju ja znam, i ne da sam je ja proglasila atraktivnom, nego kad bismo izasli ne bi bilo veceri da joj ne bi prislo barem 5 muskaraca, je izuzetno inteligentna, svakako puno inteligentnija od tebe. Zavist i ljubomora je jako ruzna osobina.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 13:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 lip 2015 17:27
Postovi: 100
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 49 zahvala
lalelu napisao:
Mashna napisao:
lalelu napisao:
Stvar ti ovako izgleda I tl ti ljudima ne mozes objasniti. Obrazovan muskarac ima cesto ne uvijek I dobra primanja. On gleda da je zena lijepa ne obrazovana.

Drugim rijecima, ti si otkrila da je kod muskih atraktivna sposobnost zaradjivanja, a kod zenskih ljepota. A dobro jutro. I onda nad tim places. Ocemo plakat i nad tim da je nebo plavo, a trava zelena? Ili nad jos nekom ocitom zivotnom cinjenicom?



To ja znam vec 20 godina. I tko je tomu kriv? Bog
Sadist. Da mi je dao izgled, bila bi u sretno vezi.
Ovako me je kaznio izgledom I zbog toga nisam u sretno vezi nego u patnji. Eto to je taj Bog.

Ako je tebe Bog cime kaznio, to nije izgledom nego karakterom. ;-)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 14:21 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
lalelu napisao:
I nemoj mi sad pa ima I dobrih muskaraca medju baustelcima. Nema. Njima se zivot svodi na pivo I TV. I sve da dobiju 50 milijuna Eura na lottu nisu za mene jer s takvim ne mozes razgovarati ni o cemu.


http://www.laudato.hr/Duhovnost/Svjedoc ... ivota.aspx

Evo svjedočanstvo jednog čovjeka koji potječe iz velike obitelji...vjerujem da većina njih nije bila gogata i uspješna ( tomo je uspio zbog slavujskog glasa). PROČITAJ GA.
ISTO TAKO VJERUJEM DA je većina njegove braće i sestara zadovoljna životom, da se udala/ oženila ...a vjerujem da većina nije bila bogata!

Ne znam kako je kod VAS U NJEMAČKOJ...MOGUĆE JE DA STE VI TAMO VIŠE MATERIJALISTIČKI NASTROJENI I DA SE SVE SVODI tko je bogat i nešto vrijedi, a tko je manje bogat taj je NIŠKORIST kako ti kažeš!
Mada ne bi trebalo biti tako jer i ljudi s mnaje primanja u njemačkoj mogu SOLIDNO živjeti!.
U hrvatskoj je prosječna plaća SAMO 800EURA...to ima 70-80 posto ljudi u RH!...mirovine su oko 300-350 eura samo!

A u njemačkoj je samo socijalna pomoć po jednom djetetu 800eura,,,a prosječna plaća je možda oko 2000- 2200 eura!!
znači, Više manje svi ste vi u njemačkoj bogati...opgledaj razlike sa hrvatskom!...ali ste nezadovoljni jer ste materijalisti i stalno tražite više, ili se takmičite sa jačima

kod nas ljudi imaju plaću 700, 800, 1000 eura pa su sretniji nego vi,,,i prije se udaju/ ožene sa tako malim primanjima nego njemački građanI koji primaju 3 puta više...znači , svak se bori za ono što mu fali
BITNO JE SAMO ISPRAVNO ODABRATI ŠTA JE ONO ŠTO MI FALI...LJUBAV, ILI MATERIJALNO


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 14:40 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
lalelu napisao:
I nemoj mi sad pa ima I dobrih muskaraca medju baustelcima. Nema. Njima se zivot svodi na pivo I TV. I sve da dobiju 50 milijuna Eura na lottu nisu za mene jer s takvim ne mozes razgovarati ni o cemu.


PA nisu bauštelci jedino koji se nude...kad izbijemo doktore, ekonomiste , injžinjere koje si ti spomenula ima na stotine drugih zanimanja
evi svi šti ti npr. rade u upravi su sigurno obrazovani( i bogati)...svi činovnici imaš ih na tisuće u minhenu, štutgartu, berlinu...
Šta si se uhvatila samo bauštelaca...ako je tebi do intelektualne priče sa budućim momkom/mužem....nisu svi ostali neobrazovani bauštelci


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 14:42 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
lalelu napisao:
Mashna napisao:
lalelu napisao:
Stvar ti ovako izgleda I tl ti ljudima ne mozes objasniti. Obrazovan muskarac ima cesto ne uvijek I dobra primanja. On gleda da je zena lijepa ne obrazovana.

Drugim rijecima, ti si otkrila da je kod muskih atraktivna sposobnost zaradjivanja, a kod zenskih ljepota. A dobro jutro. I onda nad tim places. Ocemo plakat i nad tim da je nebo plavo, a trava zelena? Ili nad jos nekom ocitom zivotnom cinjenicom?



To ja znam vec 20 godina. I tko je tomu kriv? Bog
Sadist. Da mi je dao izgled, bila bi u sretno vezi.
Ovako me je kaznio izgledom I zbog toga nisam u sretno vezi nego u patnji. Eto to je taj Bog.


Ne bih ja Boga sudio za sve...strah me je ( ako ništa drugo!)
Nešto su krivi i naši preci...od njih povlačimo gene za ljepotu, intelekt, karakter itd


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 15:12 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Mashna napisao:
lalelu napisao:
pa ti onda odaberu glupu tuku dugih nogu (one koje je Bog nagradio) a nas ne vide (nas koje je Bog kaznio).

Glupa tuka? Samo zato sto ima lijepe duge nge na kojima si zavidna je ona za tebe glupa tuka?!! Ti li ono za sebe napisa da si osoba dobrog karaktera??!! Ja sam ti vec napisala, a sad cvrsto iza toga stojim - da sam ja musko, ja bih od tebe pobjegla glavom bez obzira, ne zato sta si ruzna, nego zato sto si izuzetno odbojna osoba. Za tvoju informaciju, najatraktivnija zena koju ja znam, i ne da sam je ja proglasila atraktivnom, nego kad bismo izasli ne bi bilo veceri da joj ne bi prislo barem 5 muskaraca, je izuzetno inteligentna, svakako puno inteligentnija od tebe. Zavist i ljubomora je jako ruzna osobina.


Nije nuzno glupa tuka. Ima I onih sretnica kojima je Bog dao pamet I ljepotu. Ali ako ona ne zna sloziti prosirenu recenicu onda je glupa tuka. I da ogorcena sam zbog takvih ali to nisam bila uvijek nego sam takva postala zbog Boga koji mi nikad nikoga normalnog nije dao


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 15:14 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Hrvoje Hrki napisao:
lalelu napisao:
I nemoj mi sad pa ima I dobrih muskaraca medju baustelcima. Nema. Njima se zivot svodi na pivo I TV. I sve da dobiju 50 milijuna Eura na lottu nisu za mene jer s takvim ne mozes razgovarati ni o cemu.


http://www.laudato.hr/Duhovnost/Svjedoc ... ivota.aspx

Evo svjedočanstvo jednog čovjeka koji potječe iz velike obitelji...vjerujem da većina njih nije bila gogata i uspješna ( tomo je uspio zbog slavujskog glasa). PROČITAJ GA.
ISTO TAKO VJERUJEM DA je većina njegove braće i sestara zadovoljna životom, da se udala/ oženila ...a vjerujem da većina nije bila bogata!

Ne znam kako je kod VAS U NJEMAČKOJ...MOGUĆE JE DA STE VI TAMO VIŠE MATERIJALISTIČKI NASTROJENI I DA SE SVE SVODI tko je bogat i nešto vrijedi, a tko je manje bogat taj je NIŠKORIST kako ti kažeš!
Mada ne bi trebalo biti tako jer i ljudi s mnaje primanja u njemačkoj mogu SOLIDNO živjeti!.
U hrvatskoj je prosječna plaća SAMO 800EURA...to ima 70-80 posto ljudi u RH!...mirovine su oko 300-350 eura samo!

A u njemačkoj je samo socijalna pomoć po jednom djetetu 800eura,,,a prosječna plaća je možda oko 2000- 2200 eura!!
znači, Više manje svi ste vi u njemačkoj bogati...opgledaj razlike sa hrvatskom!...ali ste nezadovoljni jer ste materijalisti i stalno tražite više, ili se takmičite sa jačima

kod nas ljudi imaju plaću 700, 800, 1000 eura pa su sretniji nego vi,,,i prije se udaju/ ožene sa tako malim primanjima nego njemački građanI koji primaju 3 puta više...znači , svak se bori za ono što mu fali
BITNO JE SAMO ISPRAVNO ODABRATI ŠTA JE ONO ŠTO MI FALI...LJUBAV, ILI MATERIJALNO


Tko trazi bogatog? Trazim obrazovanog. Kuzis li ti to? I Btw socijalna pomoc za dijete u Njemackoj je daleko ispod 800 eura.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ruj 2016 15:17 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Ne bih ja Boga sudio za sve...strah me je ( ako ništa drugo!)
Nešto su krivi i naši preci...od njih povlačimo gene za ljepotu, intelekt, karakter itd[/quote]

Eto ja od oba roditelja povukla najgore sto se izgleda tice izgleda.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 159 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 11 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr