www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 13:32

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 92 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 22 srp 2008 18:40 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 vel 2006 14:33
Postovi: 255
Lokacija: Njemacka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Citat:
...Čekaj nas...
...čekaj...
...Angelina...


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_PimZ5SGIlE[/youtube]


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: za Inu
PostPostano: 22 srp 2008 22:13 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 stu 2007 22:52
Postovi: 175
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Svima nam je znala reći riječ utjehe i zato neka je u vječnosti sretna jer ovdje je imala patnju ,hvala Ti Gospodine za Inu i primi je u svoj zagrljaj,da vječno bude u Tvojoj blizini i kao što je ovdje na zemlji molila za nas ,neka nas i sada zagovara


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 srp 2008 15:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 vel 2006 23:15
Postovi: 709
Podijelio: 3 zahvala
Zahvaljeno je: 6 zahvala
Imala je Dar ljubavi. Od prvog dana osnutka TT-a nesebično je svoj Dar djelila sa svima nama. Svaki njen post je bio napisan iz dubine srca. Samo se tako mogla koristiti tim Darom. Bila je prvi moderator TT-a i njen boravak u TT obitelji je ostavio ne samo neizbrisiv trag, nego i temelj TT-a. Jedan od najtužnijih dana na TT-u je bio kad je odlučila otići i osnovati svoj blog i forum. Ipak ta tuga nije ništa u odnosu na vijest da nas je zauvijek napustila :twisted: . Pokoj vječni daruj joj Gospodine i neka joj vječna Svjetlost svijetli. Počivala u miru.
P.S.
Ako je njen malodobni sin nezbrinut i ako mu se može ikako pomoći predlažem da se provjeri tko može i pomogne preko Humanitarne udruge "Tebe tražim" ili pojedinačnim uplatama na njegov račun.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 srp 2008 17:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 14 lis 2006 20:27
Postovi: 128
Lokacija: Slavonija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
damir707 napisao:
Imala je Dar ljubavi. Od prvog dana osnutka TT-a nesebično je svoj Dar djelila sa svima nama. Svaki njen post je bio napisan iz dubine srca. Samo se tako mogla koristiti tim Darom. Bila je prvi moderator TT-a i njen boravak u TT obitelji je ostavio ne samo neizbrisiv trag, nego i temelj TT-a. Jedan od najtužnijih dana na TT-u je bio kad je odlučila otići i osnovati svoj blog i forum. Ipak ta tuga nije ništa u odnosu na vijest da nas je zauvijek napustila :twisted: . Pokoj vječni daruj joj Gospodine i neka joj vječna Svjetlost svijetli. Počivala u miru.
P.S.
Ako je njen malodobni sin nezbrinut i ako mu se može ikako pomoći predlažem da se provjeri tko može i pomogne preko Humanitarne udruge "Tebe tražim" ili pojedinačnim uplatama na njegov račun.


Svaka čast..evo pogledajte tko ima najmekše srce ...baš sam čekao da vidim tko će prvi uvidjeti potrebu i najistinskije od srca suosjetiti sa djetetom...vjera se, ipak, prvenstveno očituje kroz djela, a riječima se može svatako razbacivati...tu maske padaju.

Damire Bog te blagoslovio..i dao ti sve što poželiš


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 srp 2008 19:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 vel 2008 18:24
Postovi: 690
Lokacija: POŽEŠKO SLAVONSKA
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ova vijest me pogodila na godišnjem naš "prijatelj" sa TT-a mi je javila i molila sam , ali želim svejedno reči:
Pokoj vječni daruj joj Gospodine i svjetlost vječna neka joj svijetli počivala u miru Božjem. Amen :q4:

U potpunosti se slažem sa Aureliusom


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 srp 2008 08:15 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 sij 2007 15:19
Postovi: 210
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
sad tek vidim...
pokoj vjecni daruj joj gospodine ,svjetlost vjecna svjetlila joj :cry: :b232:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 srp 2008 10:39 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Pa ne mogu vjerovati kad pročitah ovo.

Mila angelina1....evo i ja ću se ovdje oprosti od tebe u ovom zemaljskom životu...no ostati ćeš uvijek u srcima svih nas.
Tvoja gorljiva ljubav, tvoja čista i ponizna duša...svaka riječ koju si ostavila na ovom forumu ostat će kao sjećanje da smo te poznavali i voljeli i da si i ti voljela nas.

Neka te anđeli božiji povedu u zagrljaj Kristu za kojim si tako čeznula.

Počivaj u miru mila sestrice.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 srp 2008 15:56 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 lis 2007 19:06
Postovi: 667
Lokacija: ...more,more....
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
draga sesto angelina 1 ....
ja vjerujem da si sada u zboru anđela koji nam pjevaju ...kao što si to radila i za života...puna Duha i ljubavi ...
..počivala u miru Gospodnjem .. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 srp 2008 21:40 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 12 ožu 2008 13:13
Postovi: 58
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
..trci nebekim prostranstvom,,leprsava i bezbrizna
jer Oni su sa tobom..

Svjetlost vjecno svjetlila ti...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 kol 2008 15:55 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Citat:
Andjelina je napisala..
Krist na ovu zemlji nije mogao doći u slavi koju je imao u nebeskom dvorovima.....
oči grešnih ljudskih bića ne bi mogle to izdržati.

svoje božanstvo On je zaklonio odjećom ljudske prirode, ali se pri tome nije lišio svog božanstva.....
kao božansko-ljudskoi Spasitelj stajao je na čelu palog ljudskog roda, i dijelio je ljudska iskustva od jasala do Golgote.

svoje božanstvo Krist nije zamijenio ljudskom prirodom, nego je božanstvo samo zaodjenuo ljudskom prirodom.

sad mene zanima...što vi mislite koji je OSNOVNI razlog zašto nam Bog ne dozvoljava tj..da se bolje izrazim..zašto mi nismo u mogućnosti gledati slavu Božiju....????
iz kojeg razloga bi mi umrli da vidimo Boga???




Draga Andjelina...cula sam tuznu vijet,da si nas napustila...Bila sam iznenadjena...Prvo sam pomislila to nije moguce...
Upoznali smo te kao osobu punu elana i zivota,puna vjere...
Bilo je vrijeme,kda si se druzila s nama svaki trenutak,i u tom periodu...
ne samo meni ,nego mnogima ovdje bila si na korist ..i dobro.
Sirila si ljubav,i davala svu sebe, sto se i danas vidi jos po tvojim postovima...
Ostala si mi u lijepom sjecanju...Na brz i bolan nacin,preselila si se u vjecnost, u kucu Oca nasega..Nadam se da ces biti vjecno sretna i gledati Lice Bozje za svu vjecnost.... :grlim te:
SlikaSlikaSlika

POKOJ VJECI DARUJ JOJ GOSPODINE I SVETLOST VJECNA NEKA JOJ SVIJETLI..I POCIVALA U MIRU BOZJEM .AMEN


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 92 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr