www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 12:34

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 58 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 02 kol 2009 23:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 svi 2007 19:34
Postovi: 175
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi prijatelju neka te dragi Bog povede u vječnost i zakrili te u svome srcu. Dragi brate, moli za nas kod nebeskog Oca. Snivaj mirno!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 kol 2009 08:16 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
rebeka napisao:
(Stavit cu ovdje pismo od Stjepana,da se i on ovdje oprosti)

Citat:
Evo pismo:

Za prijatelja Tonija...

....... Tragično poginuo 30.07.2009. u prometnoj nesreći....... Što je ovo???? Kakva je ovo neslana šala???? Ma neee... ili sanjam, ili se stvarno netko zeza sa ozbiljnim stvarima!?!?!?!...
Moj prijatelju, zar već? Samo 17 godina? Kako to?
Prije 3 godine, kada sam došao na forum Tebe Tražim, ti si bio osoba koja mi se prva obratila... Sjećam se tvojih riječi: "ej, brate, aj mi daš msn, pa ćemo se tamo dop." Sa zadovoljstvom sam ti dao msn, i prihvatio te kao prijatelja.... Odmah si mi se "uvukao" pod kožu... Rekao sam sam sebi: "ne mogu vjerovati da takvih ljudi ima... tako mlad, a tako pametan, dobar, duhovan"... Počeli smo se družiti... Dnevno smo znali pričati na mobitel ohohoho..... Naravno, nakon vremena druženja znali smo se i pokaćiti i posvađati... Žao mi je Toni zbog toga... ali , ja mislim da je to bilo i normalno, jer kakvi bi mi to prijatelji bili kada se ne bi nikada porijećkali... Uskrs... prošle godine... donosiš mi vijesti o svojoj mami... da je dobila karcinom... i da dolazi u Osijek.... Od trenutka kada smo se prvi puta vidjeli, sve je drugačije bilo... Više mi nisi bio prijatelj, POSTAO SI MI BRAT.... Znali smo šetati Osijekom kao luđaci... a, znam da se i sjećaš one skoro fatalne tada nesreće.... Izbjegli smo je onda za dlaku... sva sreća, pa smo onda ostali živi.... Kada je onaj kombi naletio na nas... Mislim da smo se onda uplašili kao nikada u životu... Kolike smo kave zajedno popili... S tobom sam naučio sve o mobitelima... Znao si sve marke i sve "mogućnosti"... Sjećaš se da smo zajedno konstantno nešto "trgovali" sa mobitelima... Bio si mi velika utjeha u vremenima gdje sam ja bio na "dnu"... Upoznao sam tvoju obitelj; majku, oca, brata, baku... Obitelj imaš takvu, da mnogi samo to mogu sanjati... Drago mi je i što si ti upoznao dio moje obitelji... Jedno vrijeme se nismo čuli.... bila je neka (stanka) u pitanju... nisam više mogao izdržati... javio sam ti se.... i dan danas pamtim tvoje riječi.... "hvala dragom Bogu da si se javio....".... od onda si više nisam dozvolio ni dana da ti se ne javim ili da ne pomislim na tebe, ne pošaljem ti sms, ili se čujemo preko neta... Znao si sve o meni... Bio si mi doslovno drugi brat... Prije tri dana.... dan prije te tvoje kobne nesreće.... dobio sam poruku na mobitel od tebe: " Pa gdje si brate?? Jer se ljutiš na mene? Kako si?.... na tu poruku sam ti odgovorio... Zatim su uslijedili još dvije tvoje poruke na koje nisam odgovorio... I sada mi je tako žao... Ali mislio sam: ma ima vremena... već ću ja njega nazvati.... ti dobro znaš, da ja nisam volio pisati poruke...

Da sam samo znao da će mi to biti zadnje poruke upućene od tebe...... da sam znao da te više nikada neću vidjeti...... da te neću čuti ....... da sam izgubio brata........

Gdje da sada dođem? Znaš i sam da sam trebao doći kod tebe u Požegu?.... Obećao sam ti to... Ali, dragi prijatelju...... ja tebe vidjeti neću, doći hoću, to ti obećajem.... ali na mjesto gdje je mramor.... Tu ću razgovarati s tobom..... iako ću biti sam........ Ne znaš kako mi je bolno ovo pisati.......

Žao mi je što te nisam došao ispratiti... Pitao me otac, da li želi da me odveze... ja nisam ni znao kada je sahrana..... Nisam otišao... Ali, sam zato otišao na groblje u osijek, i zapalio svijeću za tebe..... bijele boje....

Uvijek ćeš ostati tu...... Izgubio sam brata...... ali sam dobio veeelikog zagovornika... kod svoga oca.... i oprosti na svemu....

Sve one planove o tvom studiranju u Osijeku.... ne bacam ih u vjetar.... Studirati ćeš ti sa mnom, tj. ja s tobom, kroz cijeli moj život........ i jednog dana.................................................nakon svitanja.........mi ćemo se susresti...... i nadam se reći jedan drugome: "ma beži bre seljačino, idi kopaj njivu".... Da, to nam je bio pozdrav....... To su riječi koje nikada neću zaboraviti....... Ali i riječi koje više ne mogu izgovoriti.......

Dragi moj Toni, zbogom............ Sva nebesa se raduju zajedno s tobom...... Dobili su još jednog anđela.......

U spomen na sjećanje, tvoj brat Stjepan........ :( :( :(

:twisted: :grlim te: :twisted: :grlim te: :twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 kol 2009 09:03 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
:cry:
Počivao u miru Toni
Svidjelo se Gospodinu odjenuti te u novo ruho...


Zadnja izmjena: marija-nada; 03 kol 2009 09:09; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 kol 2009 09:07 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 kol 2006 21:09
Postovi: 580
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
:twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 kol 2009 16:38 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
O Bože.... Bliže veličju svome odveo si nam našeg brata Tonija!

Čuvaj nam ga i pošalji Sv. Duha Utješitelja Tonijevoj obitelji...

VOLJENI NAŠ TONI, mi molimo za tebe i ti moli za nas, anđele Božji!!! :grlim te: :grlim te:

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 kol 2009 19:16 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 sij 2009 22:22
Postovi: 185
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pocivao u miru Bozijem i svjetlost vjecna svijetlila mu. Amen :b232: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 kol 2009 21:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 lis 2007 08:55
Postovi: 480
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Toni.... nismo se upoznali, ali bio je prva osoba koja mi se javila na pp kad sam došla na forum.
Jučer, nakon deset dana sam saznala za smrt ovog dragog brata.

Počivaj u miru Božjem anđele.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Mir Bozji
PostPostano: 14 kol 2009 14:49 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Gospodine Isuse primi ovo svoje dijete u Krilo svoje
i Mir mu vjecni podari.Toni-andelu nas ,moli se za nas
a mi cemo za tebe.Neka te cuvaju andeli nebeski.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 kol 2009 17:51 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 srp 2008 21:43
Postovi: 176
Lokacija: Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Počivao u miru Božjem, Toni!
Neka te svjetlost prati! Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 kol 2009 18:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 sij 2007 15:19
Postovi: 210
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 58 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr