www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 21:54

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 29 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
PostPostano: 24 lis 2012 11:09 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Stovanje nasih pokojnih.. :a1250:
Slika

(pjesma sa ktilici.org)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 ožu 2013 19:04 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Nora -Zbogom... :grlim te: :q4:

Slika



PORUKA NORINOG TATE:

Danas pada kiša. Ne pada onako jako sa vjetrom već baš nekako blago, toplo, plačno. Jako smo iscrpljeni zadnjih dana i sinoć smo pokušali odspavati da skupimo snage za danas ali nije išlo. Ipak smo se morali vratiti u bolnicu i biti pored nje jer kad je gledamo, tek onda odmaramo i tek smo tada smireni. Znali smo da je ovo dan za opraštanje od naše male ljubavi i htjeli smo biti što duže sa njom. U životu sam premalo plakao a danas sam isplakao sav onaj dug u suzama iz prošlosti. U 0.20 ili u 5.20 sati po našem vremenu naša mala duša je napustila svoje izmučeno tjelo. Otišao je strašni tatin i mamin lav i pridružio se svom čoporu malih lavova koji su otišli prije nje. Otišla je među svoje male prijatelje ćelavih glavica i tužnih umornih očiju, nadamo se u jedan bolji i sretniji svijet. Išla se igrati sa Ivanom, Nikolom, Katjom, Garackim i svim onim malim mučenicima koji su otišli prije nje.
Skinuli su okove sa našeg malog galiota jer je njena lađa došla do svoje mirne luke. Napokon je slobodna. Bez inekcija, bez lijekova, bez suza i boli. Umrla je na našim rukama i pored naših srca koja će do kraja života biti ispunjena ljubavlju i uspomenama na nju. Spavaj mali umorni strašni lave. Vole te tata i mama.


https://www.facebook.com/#!/noraforacro


Dragi prijatelji,

Nocas u 00:20, ili 05:20 po nasem vremenu, nas je strasni lav odlucio sklopiti oci i odmoriti. Bilo je dosta i bilo je previse.
Kad je njoj bilo dosta, onda znate da je stvarno bilo DOSTA!

Otisla je tamo gdje je nista ne boli, gdje je nitko ne bode i gdje nema ni gljivica, ni leukemije ni patnje.
Bili smo s njom do zadnjeg trenutka. Otisla je mirno i spokojno. Prelijepa kao i uvijek. S dugim trepavicama i najsladim majkinim obrascicima...bas kao da spava. Jer ona je samo htjela konacno leci i zaspati, uz svoje tatu i mamu, i da nam nitko drugi ne smeta. Pogotovo ne tamo neki doktori s iglama i tabletama.

Plese negdje moja princeza, sretna i slobodna! Cuva nas i gleda! Naucila nas je sto je ljubav. Promijenila nam je zivot.

Nece biti lako bez nje, ali ona ce zapravo uvijek biti tu...

Imam jednu ranu na srcu koja jako boli. Ali svaki put kad zaboli, sjeti me tko je unutra. Kao prije sest godina kad me je lupala u stomaku.


Volimo vas i hvala vam na bezuvjetnoj i nesebicnoj potpori svo ovo vrijeme!
Nora u srcu :-)

P.S. nadam se da je nebo dovoljno veliko za njenu energiju i hiperaktivnost. Ovdje nije imala dovoljno prostora :-) !


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 ožu 2013 19:10 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Slika


"Na ovu zemlju sam svratio
da ti namignem malo.
Da za mnom ostane nešto
kao lepršav trag.
I zato: ne budi tužan.
Toliko mi je stalo
da ostanem u tebi
budalast i čudno drag.

Noću,
kad gledaš u nebo,
i ti namigni meni.
Neka to bude tajna.
Uprkos danima sivim
kad vidiš neku kometu
da nebo zarumeni,
upamti: to ja još uvek
šašav letim, i živim."

...Naš anđeo dobio je krila...

http://www.youtube.com/watch?v=p3gqEBIWFsc


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 ožu 2013 20:29 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Zbogom mali anđele smajlic5


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 ožu 2013 18:56 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Norin tata:
"Jedan dan Nora me upitala: "Šta misliš da li mene sada ljudi vole?" sa čuđenjem sam joj prvo postavio pitanje: "Zašto ne bi voljeli ovako snažnog lava?",
a ona je sa suzama u oćima rekla: "Zato su morali dati novac za mene, a ja se sad ne mogu potruditi da ozdravim da narastem da radim i dam njima novac!" Zaplakao sam i odgovorio joj "Nora moja, laviću moj maleni, tebe puno ljudi voli i svima nam je jedina zelja da ti ozdraviš i da se vratiš u Hrvatsku da svi nastavimo svoj žvot." Ona me sa
smiješkom pogledala "Tata, to neće ići tako, ja ne mogu to. Tata ja ne mogu to uraditi. Oprostite mi ali ne mogu, tata ja neću više živjeti, a kad odem, tata obećaj da nećete ni ti ni mama plakati za mnom, obećaj da će mama rodit još jednu bebu i da će te svi biti sretni. I tata, reci onim ljudima što su dali novac za mene, reci im da ću ih čuvati odozgo i da ću vam svima biti anđeo♥!

(Facebook)

Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 ožu 2013 08:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 kol 2011 08:23
Postovi: 682
Lokacija: Podravina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Slika

Počivaj u miru, mali anđele.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 ožu 2013 16:10 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 20 stu 2012 13:21
Postovi: 81
Lokacija: Hercegovina
Podijelio: 31 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
Posljednje zbogom Nori.
Počivaj u nebeskom miru majušni anđele :cry:
Sada si skupa na nebu sa mojom dragom, mojom Angel smajlic22

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 tra 2013 18:46 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Slika
Jedna od tri teško ozljeđenih djevojčica je izgubila bitku. Iskrena sućut obitelji i prijateljima!
♥ IVONA ♥


Slika

Pokoj vjecni daruj joj Gospodine! :a1250:

Ivona Srećković (15) iz Nove Gradiške, jedna od triju djevojaka nastradalih u prometnoj nesreći u Slavonskom Brodu jučer je podlegla ozljedama, doznajemo od dr. Jasminke Kopić, voditeljice Odjela za anesteziju, reanimaciju i intenzivno liječenje brodske Opće bolnice.
Obitelj odobrila višeorgansku eksplantaciju - preminula djevojčica spasit će nečiji tuđi život
Obitelj preminule Ivone odobrila je višeorganski eksplantacijski proces, koji je zatim i obavljen, čime će se spasiti nečiji život, doznaje se u Općoj bolnici 'dr. J. Benčević'. Djevojka je u bolnicu bila zaprimljena s teškim ozljedama glave, a njezino je stanje od početka bilo najkritičnije. Stanje druge dvije djevojčice, Anamarije i Margarete također je još uvijek ozbiljno, ali su izvan životne opasnosti.

'Idu kući i da ih netko s leđa pokosi, da ih ubije. Mislim, to je nešto što ne možete ne plakati nad tim. To je strašno pogodilo učenike, nastavnike, mene i roditelje, preteško', kazao je ravnatelj SŠ 'M.A. Reljković' Vlado Poprskalo.

http://dnevnik.hr/vijesti/crna-kronika/ ... 84385.html


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 tra 2013 19:34 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Slika
"Anđele, slatko snivaj, sada si anđeo..
Pleši, smij se i pjevaj gore sa anđelima.
Nikada te nećemo zaboraviti, živjet' ćeš skroz dok te ima u našim srcima, a to je zauvjek",
najnoviji je status na toj stranici."


Zbogom!

Ispraćaj Ivone Srećković 30. Travnja u 15:30 na Centralnom groblju Nova Gradiška.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 29 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr