www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 ruj 2019 07:27

Vrijeme na UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 284 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 25, 26, 27, 28, 29
Autor Poruka
PostPostano: 06 ruj 2019 13:59 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Podijelio: 8 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Vjeroispovjest: katolkinja
Status: Solo
Kopitar, kvariš ovaj forum, osim ako nekom nije zabavno nadmudrivati se s tobom. Ti ne podržavaš Papu nego onaj dio njegova pristupa našem narodu koji paše tvom. Kako god se ti kopitao svi ovdje znaju da nisi Hrvat i da tu podvalu prodaješ pokušavajući svima nama nabiti kompleks uvijek krivog i nevrijednog naroda. A ako je neki narod skroman i ponizan (što se vidi iz dugogodišnje povijesti naše) onda smo to mi Hrvati jer da je drugačije ne bi cvali takvi kao ti na ovim prostorima.
Hajde da skinemo to jednom s dnevnog reda pa neka neka se netko oglasi tko ti vjeruje. Ako ih bude bar tri, značit će da sam ja u krivu i zamolit ću za oprost al nemoj da se kloniraš pa da ispadne da si potomak i pobornik Ćosićev a ti znaš šta on kaže o iskrenosti vaših.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 06 ruj 2019 16:16 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova

Podijelio: 25 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Vjeroispovjest: katolik
Status: U braku
Ma Kopi je pročitana otrcana knjiga...Točno kažeš,briga njega za papu Franju,služi mu samo da bi neki dio njegovog izričaja nabio nama na nos...Pokušava misionariti na katoličkim forumima,no,nema više prostora...

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 07 ruj 2019 06:36 
Odsutan

Podijelio: 78 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
Vjeroispovjest: Katolil
Judita napisao:
Kopitar, kvariš ovaj forum, osim ako nekom nije zabavno nadmudrivati se s tobom. Ti ne podržavaš Papu nego onaj dio njegova pristupa našem narodu koji paše tvom. Kako god se ti kopitao svi ovdje znaju da nisi Hrvat i da tu podvalu prodaješ pokušavajući svima nama nabiti kompleks uvijek krivog i nevrijednog naroda. A ako je neki narod skroman i ponizan (što se vidi iz dugogodišnje povijesti naše) onda smo to mi Hrvati jer da je drugačije ne bi cvali takvi kao ti na ovim prostorima.
Hajde da skinemo to jednom s dnevnog reda pa neka neka se netko oglasi tko ti vjeruje. Ako ih bude bar tri, značit će da sam ja u krivu i zamolit ću za oprost al nemoj da se kloniraš pa da ispadne da si potomak i pobornik Ćosićev a ti znaš šta on kaže o iskrenosti vaših.

Znam da vas moja ideološka nepristranost vređa ali ja ću i dalje slobodno iznositi svoje mišljenje poštivajući sva pravila dobre i pristojne komunikacije a vi se zapitajte da li je uredu čovjeku prišiti etiketu da je lažov.
Dakle još jednom za one koji sumnjaju, a što zbilja ne bi trebalo biti od ikakve važnosti: ja sam po nac.Hrvat a po vjeri katolik ali to mi ništa ne znači ako nisam Čovjek a ako nisam nadam se da ću to jednom postati.

Tema ove objave je papa Franjo a ne "ja"pa stoga razmislite o kršenju pravila komunikacije ovog foruma.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 10 ruj 2019 13:55 
Odsutan

Podijelio: 25 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Vjeroispovjest: katolik
Evo dalje-čitam Šolu u slobodnoj,Papa imenuje nove kardinale-socijalistički nastrojene,gay friendly i zagovornike migrantske politike...Kaže,gay lobi i dalje jača u crkvi....

Vrh
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 284 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 25, 26, 27, 28, 29

Vrijeme na UTC [LJV]