www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 18:31

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 28 sij 2008 21:14 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
MOLITVA U BOLESTI

Gospodine Isuse Kriste, Ti si rekao: "Dođite k meni svi koji ste izmoreni i opterećeni i ja ću vas odmoriti." Ti znaš, što znači tjelesno trpjeti i proživljavati noć duha. Zbog toga Tvoj poziv jako snažno govori mom srcu sada u ovom trenutku.

Tješi me i pomaže mi misao, da ne trpim sam. Mogu sjediniti svoje boli s Tvojima. Na taj način te boli sudjeluju u djelu spasenja i dobivaju neprocjenjivu vrijednost.

Zahvaljujem Ti prije svega za vjeru i nadu koje Si mi dao kroz Otajstvo Križa. Tvoje Rane govore mi glasnije od svih riječi, a pogled na Tvoju Presvetu Krv jača me čak i tada, kada više nisam u stanju ni misliti, ni moliti se.

Oprosti za trenutke slabosti, kada sam se tužio i kada nisam otvorio svoje srce Tebi. Znam da me razumiješ. U Maslinskom vrtu i u samoći na Kalvariji, Ti si se isto borio da sve bude u skladu s voljom Očevom. Budi uz mene i jačaj moj duh Tvojim Duhom, da bi Tvoja ljubav uvijek u meni pobjeđivala.

S Tobom želim iz sveg srca ponavljati: "Oče, u ruke tvoje predajem duh svoj!"

Molim Te za zdravlje i za novo svjetlo za moju dušu, da Ti mogu bolje služiti. Želim biti također spreman i na daljnja trpljenja, ako je to potrebno da se ispuni Tvoj plan za mene i za druge.

Hvala Ti za sve one koji mi pomažu svojom prisutnošću, primjerom, raznim službama ili molitvom. Neka Tvoja milost koja vodi u novi život, njima bude nagrada.

Molim Te također za pomoć svima drugima koji su bolesni i za sve koji proživljavaju krizei poteškoće. Daj mi veće razumijevanje za njih i pokaži mi na koji im način mogu pomoći, utješiti ih i tako olakšati njihovo trpljenje. Želim ih prije svega dati Tebi, koji si najbolji Liječnik i koji kroz bolesti i poteškoće više darivaš nego uzimaš i vodiš nas do života vječnoga. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr