www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 tra 2024 18:11

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 30 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 29 tra 2008 21:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
Ove molitve je naš Gospodin kao svoje molbe uputio Svome Nebeskom Ocu tijekom Svoje Muke.

U naše dane Isus Krist je dao te molitve vidiocu Barnabi da ih zapiše i preporučio da ih svakodnevno molimo..


molitve slijede.... :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 tra 2008 21:43 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
Molitva za pobjedu nad Sotonom i njegovim suradnicima

"Nemojte se bojati mnogobrojnih neprijatelja. Dijeco, jednostavno prikažite Rane, Patnje i Krv Moje Lijeve Ruke za njihovu propast; vidjet će te kako nestaju kao pepeo...

Uvjeravam vas, mnoga će kraljevstva neprijateljska nestati za tren oka. Molite ovu molitvu i poučite sve ljude da je mole.
Predragocijena Krv bit će vaš spas."


Svi vi, mnogobrojni neprijatelji svete Smrti moga Učitelja Isusa Krista na Križu Kalvarije, ti kneže tame i pokvarenosti, oče svih laži, ja se klanjam smrti svoga Učitelja Isusa Krista i prikazujem Njegove patnje, Rane i Predragocijenu Krv iz Njegove Lijeve Ruke vječnom Ocu, za vašu propast, za vaše uništenje i vaše bičevanje.

Predragocijena Krvi moga Učitelja Isusa Krista - vladaj u meni i u životima svih ljudi. AMEN.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 tra 2008 21:52 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
Molitva za zaštitu i jedinstvo Stada


"Moja dijeco, kad god izgovarate ovu molitvu, vi pomažete da dođe prije na zemlju čas Mojega Kraljevstva.

Po ovoj molitvi Moj Otac će dopustiti da uskoro dođe čas Drugih Duhova, kada će se Moja molitva ispuniti: da svi budu jedno...

Svi koji obavljaju ovu pobožnost, uvelike će se radovati kad dođe Moja Kraljevstvo. Uvijek ću ih zaštićivati."




Vječni Oče, prikazujem Ti sve Rane, Patnje i Predragocijenu Krv iz svetih Nogu Tvojega Sina, našega Gospodina i Učitelja, za svu Tvoju dijecu koja lutaju, kao ovce bez pastira, u ovoj zastrašujućoj velikoj šumi.
Zaštiti ih od divljih grabežljivaca i daj im mir, da bi mogli biti jedno i sjedinjeni na isti način kao što je čavao držao čvrsto Noge moga Učitelja i Spasitelja Isusa Krista. AMEN.

Predragocijena Krvi Isusa Krista - vladaj vječno.AMEN.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 tra 2008 21:59 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
Molitva za utočište u Svetom Boku Isusa Krista


"Moja dijeco, ovi zli dani progutat će mnoge duše. Zbog toga vas poučavam ovoj mističnoj molitvi, da bi se svi mogli spasiti.
Moj Sveti Bok otvoren je za sve ljude.
Molite ovu molitvu i objavite je svim ljudima.
Zaštitit ću sve koji poučavaju druge ovoj molitvi. Sve vas ljubim. Požurite, da se spasite."

O LJubljeni Oče, Bože Abrahama, Izaka i Jakova, koji si davno zaštitio Izraelce, spremno im pomažući u suhoći čas hladne, čas vruće pustinje, prikazujem Ti svetu Smrt mojega Učitelja i Spasitelja Isusa Krista, da zaštitiš Svoj narod koji je raspršen po cijelom svijetu.
neka nas Krv i Voda operu i okrijepe, spase i očiste, da bismo mogli naći dom u Svetom Boku Tvojega Sina, koji se otvara svim ljudima. AMEN.

Sveti Boku Isusa Krista - bidu naš sigurni dom. AMEN.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 tra 2008 22:14 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
Molitva za oslobođenje od pradjedovskih proklinjanja



"Moja dijeco, molite ovu molitvu i objavite je cijelom čovječanstvu.
Svi koji su pod proklestvom i stalno je budu molili, bit će oslobođeni učinka proklinjanja.
Obitelj koja trpi od prokletsva grijeha njihovih pradjedova i moli devetnicu kroz 144 dana, biti će ovom molitvom oslobođena.
Svi koji prekinu zavjet uzrokovan smrću,spasiti će se i također će biti oslobođeni od nanesenih im proklinjanja,ako neprestano budu molili ovu molitvu i kajali se."

Vječni Oče, Ti si jedini Besmrtni Bog, sama LJubav, Milosrđe i Blagost.
Pogledaj na Svoga Jedinorođenog sina, Isusa Krista i smiluj se.
Prikazujem Ti patnje Njegova bičevanja na stupu, Njegove Rane i Krv za sav Tvoj narod, koji živi pod teretom kletvi, zbog grijeha svojih predaka i njihove neposlušnosti te zbog prekida zavjeta kojeg su s Tobom sklopili.
Neka nas bičevanje Tvoga Sina oslobodi, Njegove Rane iscjele, a Njegova Predragocijena Krv spasi. AMEN.

Predragocijena Krvi Isusa Krista, oslobodi nas kletvi. Svete Rane Isusa Krista - iscijelite naše rane. Daj da po Tvojem bičevanju zadobijemo Tvoj pečat. AMEN.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 lip 2008 22:01 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
Molitva za okrjepu u vjeri

«Dok sam se spremao otići od Svojega naroda, Moja je tjeskoba bila veća, kad sam se sjetio njihove nevjernosti. Također sam se sjetio vremena koje dolazi, da će to biti strašno i užasno; da će Me mnogi izdati, kao Juda, dok će drugi zanijekati da Me poznaju... Djeco, uvijek molite ovu molitvu i objavite je cijelom svijetu, prije nego pogibeljno razdoblje dođe. Ako imate i malo vjere, kao što je gorušičino sjeme, svladat ćete ovo razdoblje. Ova mistična molitva je snažna. Neka je upozna cijeli svijet. Sve vas ljubim.»


Svemogući i Sveznajući Bože, Bože Ilije i proroka pogledaj svetu Glavu Svoga Jedinorođenog Sina i smiluj se. Prikazujem Ti svekoliko poniženje, patnje, Rane i Predragocjenu Krv iz Glave Tvoga Sina, za Tvoju djecu koja žive u ovim pogubnim vremenima. Osnaži našu vjeru, po pretrpljenim porugama Tvojega Sina Isusa Krista i spasi nas po Predragocjenoj Krvi iz Njegove Svete Glave. Daj da se i mi, po patnjama Tvojega Sina Isusa Krista, naučimo trpjeti u Tebi i umrijeti u Tebi. Amen.

Sveta Muko Isusa Krista - umnoži našu vjeru.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 lip 2008 22:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
Molitva za očitovanje Božanske Volje

«Moja smrtna muka pogoršavala se sve više kad sam ušao u Getsemani. Pogledao sam Moje ljude i vidio kako spavaju, dok se njihov neprijatelj brzo približavao i napredovao... Moje tjeskobno Srce otvorilo se ovim riječima. 'Zašto spavate, zar ne možete bdjeti sa Mnom samo jednu uru? Molite da ne padnete u napast!' Kad sam opet u molitvi kleknuo, breme Moje smrti me pretegnulo. 'Oče, ukloni ovu čašu od Mene, ali neka ne bude Moja, nego Tvoja volja.' Na kraju, podignem oči, moleći se Svojem Ocu ovako: 'O, neka sazna cijeli svijet za Vladavinu Mojeg Oca na zemlji'.»


Vječni Oče, Ti si Stvoritelj i Začetnik života. Ti ljubiš svijet kojeg si stvorio. Zato si poslao Svoga Jedinorođenog Sina da dođe otkupiti svijet, da tako dođe Kraljevstvo Tvoje. Pogledaj na Svoga Sina i podigni Ga na Svoje Prijestolje. Podigni Svoju desnu Ruku i spasi svoj narod. Prikazujem Ti sva trpljenja, patnje i smrt Tvojega Jedinorođenog Sina, kojeg ljubiš, za Tvoju pobjedu i Vladavinu na Zemlji. Po Predragocjenoj Krvi Tvoga Sina, sklopi novi zavjet i vrati svu Svoju djecu Tvojoj Svetoj Volji. Amen.

Predragocjena Krvi Isusa Krista - vladaj zauvijek. Trpeći Isuse Kriste - neka dođe Kraljevstvo Tvoje. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 lip 2008 22:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
Molitva za izdržljivost u vrijeme dolazeće stroge kazne

«Moja djeco, molite da se skrati ovo vrijeme u kojem živite. Molite također da vaša vjera ne popusti. Budite budni. Budite na oprezu i uvijek bdijte... Koliki će se od vas suprotstaviti i otjerati moga protivnika, pobijediti i dovesti zarobljene k Meni? Moja djeco, naučite ovu molitvu i uvijek je molite, osobito u časovima kušnje. Kad Me je Moj narod odbacio, osudio i rekao: 'Raspni ga! Raspni ga!' - podigao sam oči k Nebu, molio se Ocu i rekao:


'Milosrdni i Ljubljeni Oče, Tvoja je želja da se svi ljudi spase. Pogledaj dobrostivo na Svoga odbačenoga Sina, osuđenog da podnese i pretrpi mnoga mučenja, zbog grijeha Tvoga naroda. Pogledaj i vidi što je grijeh učinio Tvojem Jedinorođenom Sinu. Prikazujem Tebi sav ovaj narod, koji živi u ovim bezbožnim, opakim vremenima, sva mučenja, boli, odbacivanja i preziranja Tvoga Sina Isusa Krista za vjeru i da strpljivo podnesu kušnje dugotrajnog mučenja. Neka oni, po muci Tvojeg Jedinorođenog Sina prihvate borbu do kraja. Amen'.»

Muko našega Gospodina - umnoži našu vjeru! Predragocjena Krvi Isusova - spasi nas! Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 lip 2008 22:03 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
Molitva za izgubljene i protiv pada vjere

«Predvidio sam neprekidno napuštanje vjere u Mojemu narodu i kako će stalno odbijati svoga Boga i svakodnevno Me razapinjali. Boli su se pojačavale, kada sam vidio kako će im se biti teško vratiti... Mnogo ih je, a i bit će ih koji će se zaustaviti na putu, jer misle daje put pretežak i predug... Kako je veliki broj Mojega naroda koji će izgubiti nadu i pasti... Kažem vam, Moja djeco, probudite se i ostanite čvrsti! Kad sam pao pod teretom križa, sjetio sam se svih ovih kušnja i prikazao ih Svom Ocu, po ovoj molitvi. Po njoj će Moj Otac izliti na vas sve potrebne milosti, da ustrajete do kraja. Svi koji pobožno mole ovu molitvu, zadobit će puninu Duha Svetoga i naučiti kako će biti poslušni i ponizni.»


Vječni i Ljubljeni Oče, pogledaj blago na Svoga Jedinorođenog Sina. Gledaj teški križ, kojega su pripremili za Tvog jedinog Sina i smiluj se Svome narodu. Prikazujem Ti sve boli, patnje i Predragocjenu Krv Tvoga Sina Isusa Krista, Emanuela; molim Te za sav ovaj narod koji je ostavio svoju vjeru i za one koji će je još napustiti, posvuda po svijetu. Neka oni, po padu Tvoga Sina pod Križem, nađu snage da se opet pridignu i ostanu čvrsti u pravoj vjeri. Po oceanu Njegove Predragocjene Krvi, koja se prolijevala pod Križem ulicama Jeruzalema, ojačaj sve one koji žele vršiti Tvoju Volju. Amen.

Predragocjena Krvi Isusa Krista - ojačaj naše mlitave duše. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 lip 2008 22:04 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
Molitva za vladavinu Slave Božje na Zemlji

«Očitovanje Crvenog Zmaja i Antikrista u zadnjoj uri ovoga doba probolo je uvelike Moje Srce za vrijeme Moje svećeničke službe na zemlji, a još više kada sam trebao izdahnuti na križu. Dok sam visio na križu, suočio sam se sa oholim Zmajem, a on je prkosio kako će zauvijek vladati zemljom… U tišini sam prikazao Ocu ovu molitvu za propast neprijatelja križa... Moja djeco, po ovoj molitvi skratit će se vlast Crvenog Zmaja, Antikrista i njegovih slugu na zemlji. Što više budete molili, kraća će biti njihova vladavina na zemlji.»


Ljubljeni i Milosrdni Oče, Sveznajući i Svemoćni, koji si Alfa i Omega, Vječni Oče koji si stvorio sve stvari, Tvoja narav neće dati da napustiš Svoju djecu. Blago pogledaj na Svoga Jedinorođenog Sina Isusa Krista, koji je sišao na zemlju spasiti sve ljude i donijeti Tvoje Kraljevstvo. Prikazujem Ti sve patnje, mučenja, boli i Predragocjenu Krv Tvoga Sina Isusa Krista za propast neprijatelja Svetoga Križa Spasenja, propast Antikrista i Crvenog Zmaja, koji se bore protiv Istine, sada i na kraju ovog vremena. Neka oni, po Predragocjenoj Krvi našega Otkupitelja i po Njegovom posljednjem dahu na zemlji, nestanu poput pjene, izložene toplini sunca, tako da Tvoje Kraljevstvo mogne brzo doći na zemlju. Amen.

Po Predragocjenoj Krvi Isusa Krista - neka dođe Kraljevstvo Tvoje. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 30 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr