www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 25 stu 2017 10:25

Vrijeme na UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 843 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 81, 82, 83, 84, 85
Autor Poruka
PostPostano: 02 svi 2017 09:07 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Vjeroispovjest: katolkinja
Status: U braku
Francesco1 , divno. :b112:
Salerno, napasti će proći, molitve- to je naše čišćenje od napasnika. To svi moramo proći. A Bog i naša Majka će ti pomoći. Samo hrabro i samo naprijed.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 05 lis 2017 09:17 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
Vjeroispovjest: Katolik
Započela sam s molitvama prije 4 dana, nadam se da ću uz Bozju pomoć, uspjeti godinu dana bez zaostataka, i da neću pokleknuti uslijed svih napasti. Ovo mi je već ne znam koji put da započinjem, stid me reći više i koji, najviše sto sam izdrzala je bilo 4 mjeseca dosad, nadam se da ću sad konačno uspjeti privesti kraju. :)
Nalazim se u jednom teškom zivotnom razdoblju, i nadam se Bozjem prosvijetljenju što učiniti i da ću shvatiti Bozju volju za sebe..Pročitala sam sve vaše postove na ovu temu, i lakše mi je kad vidim da svi imaju kušnje kakve sam i sama imala moleći ove molitve, mislila sam da se samo meni ovo događa :-D

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 05 lis 2017 13:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Vjeroispovjest: katolik
Status: U braku
Ivana2911 napisao:
Započela sam s molitvama prije 4 dana, nadam se da ću uz Bozju pomoć, uspjeti godinu dana bez zaostataka, i da neću pokleknuti uslijed svih napasti. Ovo mi je već ne znam koji put da započinjem, stid me reći više i koji, najviše sto sam izdrzala je bilo 4 mjeseca dosad, nadam se da ću sad konačno uspjeti privesti kraju. :)
Nalazim se u jednom teškom zivotnom razdoblju, i nadam se Bozjem prosvijetljenju što učiniti i da ću shvatiti Bozju volju za sebe..Pročitala sam sve vaše postove na ovu temu, i lakše mi je kad vidim da svi imaju kušnje kakve sam i sama imala moleći ove molitve, mislila sam da se samo meni ovo događa :-D

Molitvu treba prihvatiti kao nešto što je by default.
Svaki dan jedeš. Piješ vodu. Dišeš.
Da ne nabrajam.
Sve to radi tijela, da bi normalno funkcionirao.
Treba misliti i na dušu.

Davno sam izmolio 15 molitava i odlučio moliti 7 molitava, ali nema razdoblje 12 godina nego dok sam živ kao osobnu pobožnost Isusu. Bilo koja molitva u kojoj se razmatra muka Isusova kao križni put, molitve sv. Brigite i krunice su moćne molitve jer Isusu je drago da njegujemo njegovu svetu muku i rane.
Zato ustraj u molitvama uz nedjeljni svetu misu i svetu pričest.

Vrh
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 843 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 81, 82, 83, 84, 85

Vrijeme na UTC [LJV]