www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 20:10

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 854 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 01 ožu 2017 06:50 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 kol 2007 22:51
Postovi: 338
Podijelio: 35 zahvala
Zahvaljeno je: 24 zahvala
Mali dodatak (da netko ne pomisli da sam po navedenom u prijasnjem postu skrenuo u bolesnu pobožnost):
Do sada hvala Bogu ostvario katolička hodočašća u Svetu Zemlju,Fatimu,Lourdes,Czestochowa,Rim,Assisi,Padova i dr.
Od društvenih događaja kojima sam prisustvovao izdvojio bih ZG koncerte izvođača koje slušam Beyonce, Lady Gaga, Britney Spears, Dj Tiesto, Armin Van Buuren, David Guetta,skočio bunjee jumping s Masleničkog mosta (56m), finale Davis Cupa HRV-ARG i dr.
Za kraj samo napomena da od prije četiri godine imam dijagnozu MS i 80%invalidnosti. To smatram darom od Boga koji mi omogućava da se sada još više posvetim molitvi za druge. Hvala mu i slava uvijeke!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 ožu 2017 16:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 kol 2016 09:59
Postovi: 397
Lokacija: Dolina suza
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Sve super salto divim ti se.Al stavljati Beyonce i Lourdes u isti post mi je oksimoron i to zesci :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 ožu 2017 12:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 kol 2007 22:51
Postovi: 338
Podijelio: 35 zahvala
Zahvaljeno je: 24 zahvala
francesco1 napisao:
Sve super salto divim ti se.Al stavljati Beyonce i Lourdes u isti post mi je oksimoron i to zesci :wink:


Oprosti. Ja se samo drzim evandjelja Mt 7, 1-6. Zanimljivo mi je da dežurni dušobriznici kod Beyonce vide samo negativno (ne poričem da nisu vidljve sublimacijske poruke u video spotu), a s druge strane ne vide da je nedavno začela blizance što znači da slavi život. Vjerojatno su zgroženi zbog toga jer očekuju nove 'sotonine sluge'. Ili? :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 ožu 2017 16:40 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 kol 2016 09:59
Postovi: 397
Lokacija: Dolina suza
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Ma sve super,rijetko koga sudim,stvarno rijetko.Ali ne treba nitko nas krscane zedne preko vode nositi..Ta zena je poslanik djavolji,i to treba rec.Vrsi grijeh sablazni nad milijunima diljem svijeta,i nazalost znak je nekog novog vremena.Usput koliko sam nacuo,birala je embrije umjetnom oplodnjom,pa i ta djeca ne znam koliko je mogu opravdati.
Ako zelis napredovat u duhovnom putu ako nemas Bozje jakosti da se s takvim ljudima boris,bjezi od njih.
Da ne chetam temu,samo mala digresija,morao sam,inace sam jako ponosan na tebe i tvoj nacin zivjenja Samo hrabro!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 ožu 2017 19:10 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
salto napisao:
Oprosti. Ja se samo drzim evandjelja Mt 7, 1-6. Zanimljivo mi je da dežurni dušobriznici kod Beyonce vide samo negativno (ne poričem da nisu vidljve sublimacijske poruke u video spotu), a s druge strane ne vide da je nedavno začela blizance što znači da slavi život. Vjerojatno su zgroženi zbog toga jer očekuju nove 'sotonine sluge'. Ili? :)



Kad ja to ljudima kažem za Staljina onda mi ne vjeruju!!! On je isto slavio život, imao decu, ma sve...lol :roll:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 ožu 2017 07:01 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 kol 2007 22:51
Postovi: 338
Podijelio: 35 zahvala
Zahvaljeno je: 24 zahvala
francesco1 napisao:
Ta zena je poslanik djavolji,i to treba rec.


Hvala ti za podršku za moj život.
Za kraj o Beyonce samo još pitanje kako objašnjavaš ovaj njen dio govora kod primanja Grammy nagrade za najbolji Urban Contemporary album?
Prijedlog i moderatoru da premjesti ovu raspravu o njoj na drugi već otvoren topic? Ovaj je ipak posvećen Sv.Brigiti.

Thank you to the Grammy voters for this incredible honor. Thank you to everyone who worked so hard to beautifully capture the profundity of deep Southern culture. I thank God for my family, my wonderful husband, my beautiful daughter, my fans for bringing me so much happiness and support. We all experience pain and loss, and often we become inaudible. My intention for the film and album was to create a body of work that would give a voice to our pain, our struggles, our darkness and our history. ...and I feel it's vital that we learn from the past and recognize our tendencies to repeat our mistakes.

Pitam sebe i tebe kako to da 'poslanik djavolji' pred milijunima gledatelja javno zahvaljuje Bogu za obitelj,supruga,kćerku? Pa tu ima jedinstvenu priliku da proslavi djavla?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 tra 2017 14:34 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 23 svi 2016 13:15
Postovi: 7
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Izmolila sam godinu dana 15 molitava Sv. Brigite. Tako sam sretna. Jako su nam se poboljsali životi, i meni i mojoj obitelji. Sretniji smo, zdraviji, više se volimo, bolji smo. Bogu hvala na svemu i na tim molitvama. Bog je vjeran i ispunjava sve što je obećao. Puno više ljubim Boga i gotovo su nestali negativni strahovi. I više od godinu dana sam skoro svaki dan išla na sv. Misu i pričešćivala se. I dalje namjeravam tako. Sv. Pričest mi daje veliku snagu i ljubav. Svima nam Bog daje puno milosti i ljubavi u svakoj sv. Pričesti.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 tra 2017 05:44 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 kol 2007 22:51
Postovi: 338
Podijelio: 35 zahvala
Zahvaljeno je: 24 zahvala
Marijana F. napisao:
Izmolila sam godinu dana 15 molitava Sv. Brigite. Tako sam sretna. Jako su nam se poboljsali životi, i meni i mojoj obitelji. Sretniji smo, zdraviji, više se volimo, bolji smo. Bogu hvala na svemu i na tim molitvama. Bog je vjeran i ispunjava sve što je obećao. Puno više ljubim Boga i gotovo su nestali negativni strahovi. I više od godinu dana sam skoro svaki dan išla na sv. Misu i pričešćivala se. I dalje namjeravam tako. Sv. Pričest mi daje veliku snagu i ljubav. Svima nam Bog daje puno milosti i ljubavi u svakoj sv. Pričesti.


Čestitam ti na postojanosti. Lijepo je vidjeti tvoje svjedočanstvo djelotvornosti molitve. Uživaj u plodovima. :)
Meni još preostaje izmoliti do Brigitinog spomendana 23.7. (po drugi put). Poslije planiram pokušati njezinih 7 molitvi.
lp


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 tra 2017 08:25 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 23 svi 2016 13:15
Postovi: 7
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
salto napisao:
Marijana F. napisao:
Izmolila sam godinu dana 15 molitava Sv. Brigite. Tako sam sretna. Jako su nam se poboljsali životi, i meni i mojoj obitelji. Sretniji smo, zdraviji, više se volimo, bolji smo. Bogu hvala na svemu i na tim molitvama. Bog je vjeran i ispunjava sve što je obećao. Puno više ljubim Boga i gotovo su nestali negativni strahovi. I više od godinu dana sam skoro svaki dan išla na sv. Misu i pričešćivala se. I dalje namjeravam tako. Sv. Pričest mi daje veliku snagu i ljubav. Svima nam Bog daje puno milosti i ljubavi u svakoj sv. Pričesti.


Čestitam ti na postojanosti. Lijepo je vidjeti tvoje svjedočanstvo djelotvornosti molitve. Uživaj u plodovima. :)
Meni još preostaje izmoliti do Brigitinog spomendana 23.7. (po drugi put). Poslije planiram pokušati njezinih 7 molitvi.
lp

Hvala ti. To je sve uz Božju i Majčinu pomoć. Mislim, i inače je sve uz pomoc Boga i s Njegovom milošću, bez Njega ne bi mogli išta. Hvala Bogu i Njegovoj Majci Mariji.
Samo se ti moli. :b112:
I ja molim 7 molitava, skoro godinu.
Lp , Božji blagoslov.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 tra 2017 16:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 kol 2016 09:59
Postovi: 397
Lokacija: Dolina suza
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Super,neka ti molitve sv Brigite daju snagu u ustrajnosti i redovitosti u molitvi.Moli svaki dan,bilo sta,i bilo kako,samo moli..Izdvojit 2x20min dnevno plus pola sata Euharistije zaista nije puno.Toliko traje jedna utakmica ili jedna serija.Molitve sv.Brigite nemaju magijsku vrijednost,ali molitva kao prijateljevanje sa Gospodinom ima cudesnu moc preobrazavati tvoj vlastiti pa i tudji zivot.Nacin na koji treba moliti obicno Gospodin procisti kroz godine ustrajnosti,i onda ne molis vise ti,nego Duh Sveti kroz tebe.Tek tada se desava nesto predivno.Makar je i sam put razvoja molitvenog puta takodjer predivan.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 854 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr