www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 17:20

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 854 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 86  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 18 vel 2016 19:36 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 kol 2015 11:02
Postovi: 30
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 10 zahvala
Također mogu posvjedočiti jakost ovih molitvi. Prije nekoliko godina sam se prvi put susrela sa ovim molitvama, baš u vremenu kad mi je sestra bila kritično, bakterija joj je napala srce tako da joj liječnici nisu davali nikakve šanse da preživi, srce joj se pretvorilo doslovno u spužvu, koliko je bakterija uništila mišić. Bogu hvala, živim čudom se izvukla,danas je sasvim normalna djevojka bez ikavih poteškoća, čak ne pije niti jedan lijek. Vjerujem da je to bio jedan od plodova ovih molitvi. :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 vel 2016 22:07 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 21 sij 2016 21:34
Postovi: 17
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
Ivana28 napisao:
Vjerujem da je to bio jedan od plodova ovih molitvi. :)

Odlično, hvala za svjedočanstvo :b112:
Stvarno nam je Sv. Brigita ostavila čudesne, moćne i izuzetno jake molitve.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 svi 2016 13:57 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 23 svi 2016 13:15
Postovi: 7
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Bok. Molim se ove molitve, i 15 i 7 molitava skoro mjesec dana. To mi je jako lijepo jer osjecam Isusovu prisutnost i milosti koje mi daje. Sve vise ljubim Isusa uz te molitve. Svakom bih htjela da to moli i da ustraje. Nadam se da cu i ja ustrajati. Nekad je tesko, teske napasti su bile, pogotovo prije...sad je vec puno bolje. Trpljenja su nekad isto velika, al to je dobro. Samo se nekad, kad je jako tesko, molim Bogu da kap ne prelije casu..da ne stradam, da budem i ostanem vjerna Isusu. A naravno, sv. Pričest mi tu puno pomaze...najvise.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 svi 2016 15:14 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Marijana F. napisao:
Bok. Molim se ove molitve, i 15 i 7 molitava skoro mjesec dana. To mi je jako lijepo jer osjecam Isusovu prisutnost i milosti koje mi daje. Sve vise ljubim Isusa uz te molitve. Svakom bih htjela da to moli i da ustraje. Nadam se da cu i ja ustrajati. Nekad je tesko, teske napasti su bile, pogotovo prije...sad je vec puno bolje. Trpljenja su nekad isto velika, al to je dobro. Samo se nekad, kad je jako tesko, molim Bogu da kap ne prelije casu..da ne stradam, da budem i ostanem vjerna Isusu. A naravno, sv. Pričest mi tu puno pomaze...najvise.


Ako mozes napisat nešto više o tom napastima? Ja sam molio te molitve mjesec ipo, i odusta. No, sad mi se u glavi gube sve oblici napasti koje sam dozivljavao. Ugl, znam da je bilo strašno.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 svi 2016 20:31 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 ožu 2011 19:11
Postovi: 409
Podijelio: 320 zahvala
Zahvaljeno je: 103 zahvala
I ja sam pokušavala puno puta ove molitve moliti kao što sam i pisala na par strana prije, ali svaki put nakon mjesec dva odustanem. Zadnji put sam počela negdje u drugom mjesecu, početkom korizme i do iza Uskrsa išlo je nekako, u biti išlo je dobro, ali onda odjednom ništa, došao mi je period da bi jedva i Oče Naš smolila.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 svi 2016 07:32 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 23 svi 2016 13:15
Postovi: 7
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
dujam napisao:

Ako mozes napisat nešto više o tom napastima? Ja sam molio te molitve mjesec ipo, i odusta. No, sad mi se u glavi gube sve oblici napasti koje sam dozivljavao. Ugl, znam da je bilo strašno.


Napasti ljutnje i napasti oholosti. Te napasti oholosti su mi uzrokovale nekoliko teskih noci..dok ne bih zaspala. Bilo je grozno, ko da cu umrijeti, ko da cu sagrijesiti, al sam govorila u sebi- Isuse, uzdam se u tebe, Isuse zastiti me svojim znakom svetog pobjednickog kriza. Osjecala sam da me Bog smiruje i tjesi milostima iz sv. Pričesti. Skoro dva mjeseca ju svakodnevno primam i tu mi je najveca utjeha, snaga i radost.
Ta oholost je bila grozna- pogotovo tu jednu noc- ko da ne zelim prihvatiti Isusove milosti i pomoc, ko da cu " prijeci" na suprotnu stranu. Samo sam se molila Isusu da prezivim, da ne sagrijesim.
Hvala dragom Bogu vise ih valjda nemam- te napasti oholosti. Pogotovo ne tako velike i grozne.
Probajte se moliti ove molitve i ustrajte...mozda bi vam pomoglo da svaki dan idete na sv. Misu i pricescujete se.
Bog je neizmjerno milosrdan i pazi na nas. Nece dozvoliti da stradamo, pogotovo jer tako jako zelimo biti Njegovi uvijek. A Bog je i velik i jak.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 srp 2016 14:20 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 srp 2016 13:39
Postovi: 65
Podijelio: 8 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Dragi moji, nisam čitala prethodne postove, a jedan od razloga zašto sam se i prijavila na ovaj forum je i taj da posvjedočim o molitvama svete Brigite.
13 godina sam bila u užasnom odnosu gdje sam davala sve od sebe, trudila se, volila svim srcem, a on je brisao mnome pod. Počela sam moliti 7 molitvi svetoj Brigiti, i nakon 4 dana mi se molitva ispunila.
Naime, zamolila sam samo da ta agonija završi. I Bogu hvala, završila je.
Taj momak je našao drugu, to mi je bio znak da više ne moram sebe davat nekome tko me ne zaslužuje i kome nije stalo do mene. Iako sam tada bila i tužna, danas vidim da me Bog samo tako zaštitio jer život tog momka svakog dana sve više i više se raspada. Naravno, kakvi smo mi ljudi, nisam izdržala u molitvama do kraja. Međutim, od Nove godine sam opet počela moliti svetoj Brigiti, do sada mi dobro ide. Ustrajat ću do kraja, cijelu godinu. Molite, iako je teško.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 srp 2016 10:29 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 kol 2015 11:02
Postovi: 30
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 10 zahvala
Chloe Angel napisao:
Tako je, svjedočanstvo o ozdravljenju vaše sestre ste objavili,a ovo je link http://www.tebe-trazim.com/emanuelas/ ,
davno sam ga pročitala i oduševila sam s.Tko ga još nije pročitao svakako bi trebao..
Hvala i Slava jedinome Bogu Isusu Kristu i zagovoru sv. Brigite Švedske.


Da, to je to svjedočanstvo :)
Marijana F. napisao:
dujam napisao:


Napasti ljutnje i napasti oholosti. Te napasti oholosti su mi uzrokovale nekoliko teskih noci..dok ne bih zaspala. Bilo je grozno, ko da cu umrijeti, ko da cu sagrijesiti, al sam govorila u sebi- Isuse, uzdam se u tebe, Isuse zastiti me svojim znakom svetog pobjednickog kriza. Osjecala sam da me Bog smiruje i tjesi milostima iz sv. Pričesti. Skoro dva mjeseca ju svakodnevno primam i tu mi je najveca utjeha, snaga i radost.
Ta oholost je bila grozna- pogotovo tu jednu noc- ko da ne zelim prihvatiti Isusove milosti i pomoc, ko da cu " prijeci" na suprotnu stranu. Samo sam se molila Isusu da prezivim, da ne sagrijesim.
Hvala dragom Bogu vise ih valjda nemam- te napasti oholosti. Pogotovo ne tako velike i grozne.
Probajte se moliti ove molitve i ustrajte...mozda bi vam pomoglo da svaki dan idete na sv. Misu i pricescujete se.
Bog je neizmjerno milosrdan i pazi na nas. Nece dozvoliti da stradamo, pogotovo jer tako jako zelimo biti Njegovi uvijek. A Bog je i velik i jak.


Ja isto preporučujem ustrajnost. Nažalost, nijednom do sada ih nisam završila, da mogu reći da sam baš godinu dana molila svaki dan :( Jučer sam ponovno počela, i ulazim jutros na forum, kad vidim da je opet otvorena tema ovih molitvi, i opet svi spominju napasti. Slažem se s time, mene npr. uhvati ravnodušnost mnogo puta dok ih molim, ili počnem moliti sva puna žara, a na pola molitve, odjednom mi se ne da, počne mi se spavati.. sjećam se da sam isto tako prije znala početi moliti, i negdje oko mj. dana molitve, počnem misliti.." pa vrijednija je Krunica od ovih molitvi, pa onda shvatim da nemam vremena u jednom danu moliti i Krunicu i ove molitve, i onda odustanem od Brigitinih, a onda i dalje ne molim krunicu svaki dan" 8) I tako u krug.
Voljela bih čuti i od drugih još koje su napasti imali, jer ja uvijek u tim trenucima pomislim kako sam slaba, mlaka, i da sam u srcu ravnodušna i onda mislim da mi molitva nema smisla :(


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 kol 2016 15:26 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 16 kol 2016 20:14
Postovi: 1
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pozdrav svima, nedavno sam bio na kampu za mlade i animatorica u mojoj grupi nam je preporučila (između ostalih) i ove molitve. Nisam prije molio ništa posebno i ne svaki dan. Odlučio sam prvo 15 molitvi godinu dana jer ipak prvi put molim ovako "veće i duže molitve" da se naučim biti ustrajan u molitvi. Počeo sam moliti 14.08. i nadam se da ću moliti kroz cijelu godinu. Pitanje: Mogu li svaki put kada molim odrediti neku nakanu za taj dan/molitvu? Hvala :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 kol 2016 16:23 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Soul napisao:
Pozdrav svima, nedavno sam bio na kampu za mlade i animatorica u mojoj grupi nam je preporučila (između ostalih) i ove molitve. Nisam prije molio ništa posebno i ne svaki dan. Odlučio sam prvo 15 molitvi godinu dana jer ipak prvi put molim ovako "veće i duže molitve" da se naučim biti ustrajan u molitvi.


Nije ti baš ta molitva "trening", tj. teško da ćeš s tom molitvom naučit "biti ustrajan u molitvi". Za te molitve trebaš bit ustrajan, i već neko vrijeme u svakodnevnoj molitvi., tj. određeni trening pretpostavlja te molitve. Nemoj mislit da te ja odvlačim od molitve, već ti govorim da je jako teška. Koliko sam vidio, to su jedne od najtežih molitvi. Da je tako, možda se uvjeriš i sam, a možda i ne. Čudni su putevi Gospodnji, ne


Soul napisao:
Počeo sam moliti 14.08. i nadam se da ću moliti kroz cijelu godinu.


Neki kažu da nada umire zadnja :mrgreen:

Soul napisao:
Pitanje: Mogu li svaki put kada molim odrediti neku nakanu za taj dan/molitvu? Hvala :)


Dakle imaš 365 nakana? LOL. Ok, vjerujem da nemaš 365 nakana, već možda 20. Jasno je što se dobiva s molitvama, a vjerujem da možeš još molit eventualno za par nakana. Evo, ako ti ovo išta pomogne;



Sveta Brigita je dugo vremena željela znati broj udaraca koje je Isus primio za vrijeme svoje muke, On joj se jednoga dana ukazao govoreći:

Dobio sam po Tijelu pet tisuća četristo osamdeset udaraca (5480) udaraca. Ako ih želite na neki način štovati, izmolite petnaest Oče naša i petnaest Zdravo Marija sa slijedećim molitvama (koje ju je naučio) tijekom cijele godine; na kraju godine, počastit ćete svaku od Mojih rana. (365 dana*15 molitvi=5475,treba dodati jos 5,da bi bilo 5480.)

Obećao je i svakom drugome tko bude molio ove molitve godinu dana:

-Oslobodit ću 15 duša njegove rodbine iz čistilišta.
-Učvrstit cu i ocuvati u Milosti 15 pravednika od njegove rodbine.
-Obratit ce se 15 grešnika iz njegove okoline.
-Osoba koja moli ove molitve postići će prvi stupanj savrsenstva, te će 15 dana prije smrti primiti dragocijeno Tijelo Isusovo koje ce je oslobodizi od vječne gladi i dragocijenu Krv koja će joj ugasiti žeđ u vijeke.
-15 dana prije smrti,spoznat će u potpunosti sve svoje grijehe i osjetit će gorko pokajanje za njih.
-Stavit cu pred nju znak Svojeg pobjedničkog Križa da bih joj pomogao i obranio je od napada njenih neprijatelja.
-Prije nego umre doći ću sa Svojom preljubljenom i dragom Majkom, primit ću blagonaklono njezinu dušu i odvest je u vjecnu radost.
-Vodeći je onamo, ponijet ću se prema njoj na poseban način, dat ću joj da pije iz Izvora Moga Božanstva, što neću dati onima koji ne budu molili ove molitve.
-Treba znati da že svakome tko je živio u smrtnome grijehu kroz 30 godina,a tko bude pobožno molio ove molitve ili ih bude naumio moliti,Gospodin oprostiti sve grijehe.
-Branit ću ga od napasti.
-Sačuvat ću njegovih 5 osjetila.
-Očuvat ću ga od iznenadne smrti.
-Spasit ću njegovu dušu od vječne muke.
-Ako je živio po svojoj volji te ako bude morao umrijeti sutra, njegov život će se produžiti.
-Postići će sve što bude tražio od Boga i Blažene Djevice Marije.
-Može biti siguran da će pridružiti zboru andjela.
-Svaki put kad izmoli ove molitve,dobiva djelomičan oprost.
-Gdje god se moli i gdje se budu molile ove molitve,tamo će Bog biti prisutan sa Svojom Miloscu.
-Tko nauči nekoga ove molitve, steći će radost i zasluge, koje neće imati kraja, nego će biti postojane i trajati u vijeke. Roditelji i ucitelji koji nauče djecu ove molitve osigurat će im time da ona budu sačuvani od svake nesreće.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 854 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 86  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr