www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 21:23

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 854 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 86  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 09 tra 2006 01:59 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 ožu 2006 13:01
Postovi: 274
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Letizia napisao:
Evo, konačno da ispunih što obećah. Ovo je 7 molitava sv.Brigite na čast Muke i Krvi Isusove.
...


Hvala.

Molim te, da li bi nam htjela napisati tko ih je odobrio, kako su nastale, tko je Imprimatur, tko je dao Nihil Obstat?
:!:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 tra 2006 02:01 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 ožu 2006 13:01
Postovi: 274
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
speranza napisao:
Pierre napisao:
Marijancica napisao:
PS Ako cemo zbilja biti andjeli, sto ce nebo biti ispunjeno andjelima.


:q4: :q4: :q4: ... (Marijančica, Letizia i Pierre) ...


Ja vam se divim ali nikada se nisam odlučila na tako veliki zahvat. :b41:


Pa, to i nije neki veliki zahvat. Samo pocnes moliti, i uzdas se u Bozju pomoc da ces ih zavrsiti. Tako svaki dan, i - vidi, vidi - godina je vec zavrsila. Pokusaj. Mi smo pokusali, i uspjeli. Hvala Bogu! :!:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 tra 2006 02:24 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 ožu 2006 13:01
Postovi: 274
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
andjelina1 napisao:
ja završavam tek one od godinu dana.... :oops:


Ustraj. :evil:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 tra 2006 08:53 
Odsutan
Počivao u miru Božjem
Počivao u miru Božjem

Pridružen: 31 sij 2006 18:58
Postovi: 685
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:evil:

dat će Bog :arrow:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 tra 2006 13:49 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 ožu 2006 13:01
Postovi: 274
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
andjelina1 napisao:
:evil:

dat će Bog :arrow:


Nadajmo se! Moras ko-operirati! :evil:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 tra 2006 17:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 03 vel 2006 13:40
Postovi: 251
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Marijancica napisao:
speranza napisao:
Pierre napisao:
Marijancica napisao:
PS Ako cemo zbilja biti andjeli, sto ce nebo biti ispunjeno andjelima.


:q4: :q4: :q4: ... (Marijančica, Letizia i Pierre) ...


Ja vam se divim ali nikada se nisam odlučila na tako veliki zahvat. :b41:


Pa, to i nije neki veliki zahvat. Samo pocnes moliti, i uzdas se u Bozju pomoc da ces ih zavrsiti. Tako svaki dan, i - vidi, vidi - godina je vec zavrsila. Pokusaj. Mi smo pokusali, i uspjeli. Hvala Bogu! :!:


Ja sam zapocela tako da sam sama sebi rekla: "Te molitve traju pola sata, ako ne mozes odvojiti pola sata na dan samo za Isusa, onda zbilja nemas pravo nista traziti od Boga."
I to mi je pomoglo da ustrajem.
Kada sam zavrsila 15 molitava sv.Brigite, onda sam vidjela koliko sam bila blagoslovljena i nastavila jer 7 molitava traje samo 15 minuta, a divno je razmisljati o Isusu. Utih 7 moiltava je ukljuceno sve, nema te nakane koja ne bi bila u toim molitvama: za obitelj, za jedinstvo kršćana, za grijehe iz mladosti, za grijehe srca, za grijehe duše, za laike, za bolesne, za svećenike,... Sve je ukljuceno u njih.

Samo hrabro!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 tra 2006 17:13 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 03 vel 2006 13:40
Postovi: 251
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pierre napisao:
speranza napisao:
Ja vam se divim ali nikada se nisam odlučila na tako veliki zahvat. :b41:


Još uvijek stigneš :wink:

Ja, s druge strane, nikako da ulovim kontinuitet u moljenju Časoslova :cry:


I ja :oops: , ali sam se uvjerila da za sve postoji i vrijeme i mjesto pa tako ce i kod nas doci casoslov kad treba.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 tra 2006 17:31 
Odsutan
Admin

Pridružen: 27 sij 2006 14:21
Postovi: 1048
Lokacija: Hrvatska, Požega
Podijelio: 17 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Ja sam sebi ove molitve isprintao i molit ću ih, jer smo osjetili silno pomazanje kad smo ih molili na chatu, a i slijedeći dan nam je bio jako blagoslovljen


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 tra 2006 05:51 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 ožu 2006 13:01
Postovi: 274
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Letizia napisao:
Ja sam zapocela tako da sam sama sebi rekla: "Te molitve traju pola sata, ako ne mozes odvojiti pola sata na dan samo za Isusa, onda zbilja nemas pravo nista traziti od Boga."
I to mi je pomoglo da ustrajem.
Kada sam zavrsila 15 molitava sv.Brigite, onda sam vidjela koliko sam bila blagoslovljena i nastavila jer 7 molitava traje samo 15 minuta, a divno je razmisljati o Isusu. Utih 7 moiltava je ukljuceno sve, nema te nakane koja ne bi bila u toim molitvama: za obitelj, za jedinstvo kršćana, za grijehe iz mladosti, za grijehe srca, za grijehe duše, za laike, za bolesne, za svećenike,... Sve je ukljuceno u njih.

Samo hrabro!!!

Ja sam se bojala da cu umrijeti prije nego se navrsi godina, pa sam ih molila i ujutro, i navecer, i po noci, samo da sto prije izmolim onoliki broj molitvi koje je potrebno izmoliti u godinu dana. Uspjela sam ih izmoliti u otprilike 7 mjeseci, onda sam molila samo jedanput na dan. Onda sam si mislila, kad vec imam viska, bilo bi dobro kad bih na taj visak nadodala jos molitvi, pa sam tako, kad se je navrsila godina dana, nastavila, i izmolila jos jednu godinu, za svoju mamu i za svojeg partnera, tako da im podijelim obecanja po pola, a sa onu vodu Isusovog bozanstva sam odlucila namijeniti sveceniku koji se je igrao sa mnom dok sam bila mala djevojcica. On ih je zbilja zasluzio, u tesko doba komunizma je bio svecenik na katedrali, tesko je disao, valjda je imao astmu, ili neki problem sa plucima, bio je vec star, nije imao kopiju, pa ih sigurno nije mogao moliti, a rado bi ih molio da je mogao. :twisted: Vise nije ziv. Ja sam bila jako bezobrazna djevojcica, ali me je on podnasao, da napravi krscanstvo popularno, pa mu u ime otstete mogu namijeniti tu vodu Isusovog bozanstva. Ako se Isus slozi, naravno. Nadam se da je vec pije u nebu, i da me rado pogleda odozgo, i moli se za mene! :a1250: :b112:

Ovih 7 molitvi cu moliti odmah poslije Uskrsa, ali se necu zuriti. Ako ne dozivim kraj, pa valjda cu dobiti neke milosti. Sto se cistilista tice, tu sam mirna, jer sam obavila poboznost 5 prvih subota (vidi topic 5 prvih subota.)

Jos jednom, molim Letiziu da nam napise tko ih je odobrio, tko je Imprimatur!

PS S obzirom da je u njih ukljuceno sve moljenje, za sve potrebe mogu posluziti i kao sredstvo za bolje klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu! :!:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 tra 2006 07:26 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Marijancica napisao:
Jos jednom, molim Letiziu da nam napise tko ih je odobrio, tko je Imprimatur!




Želio bih samo skrenuti jednu malu pažnju,iako vjerujem da znadete,al eto od viška glava ne boli :lol:

Prema najnovijem dekretu Kongregacije za nauk vjere od 7. ožujka 1975. god. pod naslovom "Dekret o nadzoru crkvenih pastira nad tiskom" "imprimatur" nije više obvezatan za sve knjige osim za: Sveto pismo, liturgijske knjige i priručnike za vjeronauk.
II. Vatikanski sabor traži slobodu informacija među časnim ljudima.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 854 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 86  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 21 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr