www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 10 svi 2024 12:07

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 854 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 86  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 05 sij 2014 20:43 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 ožu 2012 21:09
Postovi: 80
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pocela sam mislim po treci put s tim molitvama; 23.prosinca i mogu reci da se Isusova milost vec pocela ocitovati na tako lijepim primjerima dviju dusa iz familije,sire i dalje :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 sij 2014 21:16 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 pro 2013 14:11
Postovi: 222
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Ja sam izmolila godinu dana, i tijekom tog vremena (mislim nakon nekih 2-3 mjeseca) doživjela sam savršeno pokajanje.
Jedan jedini puta u životu, i svakako su molitve bile te koje su kod mene sve to potaknule.
Prekrasno iskustvo, prekrasne molitve. Molit ću ih opet.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 sij 2014 17:00 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 29 vel 2008 13:20
Postovi: 24
Lokacija: Split
Podijelio: 6 zahvala
Zahvaljeno je: 6 zahvala
Evo sam upravo pročitala Emanuelasino svjedočanstvo na naslovnici, pa me potaklo da se svratim na ovu temu. Htjela sam i ja posvjedočiti koliko su snažne ove molitve. Molim 15 molitvi Sv. Brigiti godinama, zadnje dvije godine i 7 molitvi, ali mi nikad nije palo na pamet da ih molim na neku nakanu. Do nedavno... Jedna kolegica me potakla prije nekoliko mjeseci da molim na nakanu nečeg što me mučilo; da moj otac ne ide u crkvu i da se nije ispovjedio 40 godina uz sve naše napore. Napokon se i to čudo dogodilo; prije mjesec dana čovjek se ispovjedio i redovan je na misi. Ljudi, moja najtoplija preporuka u svakoj nevolji, ma samo i za mir vaše duše, molite se Sv. Brigiti!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 sij 2014 19:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 ožu 2011 23:52
Postovi: 585
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
Hvala vam na svjedočanstvima..drago mi je da se Bog tako proslavlja po ovim molitvama.

Malo kad razmotrim vrijeme dok sam ih molila, tek sad vidim koliko je to bilo nesabrano, često puta bezvoljno.
Mislim da ću ih ponovno krenuti moliti kad završim faks, ali ovoga puta malo drugačije, da zbilja proživim s Isusom njegovu Muku.. a ne ofrlje ko prije, kad stignem, izmolim. :roll:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 sij 2014 11:01 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 srp 2013 20:31
Postovi: 97
Lokacija: zemlja
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Ja moram ovo hitno podijeliti sa svima vama. Ja mislim da mi je udjeljena milost po molitvama sv. Brigite da sam nakon godina razmisljanja sto je to jos u mom zivotu ostalo za ispovjediti i zasto mi ne ide i ovo i ovo, konacno shvatila sto imam za ispovjediti. Molim tek od 22.1.14 i stvaro je ko otvaranje ociju.

Evo, iako imam toliko briga i pila sam tablete za smirenje od muke, ja sad skacem po kuci i mislim samo kako da idem Bogu zahvaliti na prosvjetljenju. Naravno sv. ispovijed, ali idem i pred Isusa klececi, da ga slavim na njegovoj snazi sto je skinio okove grijeha oko mene.
Jaoooo koje olaksanje.

U sebi osjecam da je od sv. Brigite i da tek sad polazim otvoreno putem Isusovim.

Do prije pola sata sam se jos mucila i sad sam dobro.
Boze hvala ti i Slava.
Jutros je to pocelo klijati u meni, a sad sam bas to prihvatila. To je to! To je u meni davalo zlu sansu da djeluje. Nema strah vise. Bog ce mi dati snagu da izguram dalje.

Bog vas sviju blagoslovio i tko nije poceo moliti ove molitve,a ne zna kako dalje i sto, odmah poceti. Od srca vam preporucam.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 sij 2014 11:30 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2013 12:42
Postovi: 290
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
zagubljena napisao:
Ja moram ovo hitno podijeliti sa svima vama. Ja mislim da mi je udjeljena milost po molitvama sv. Brigite da sam nakon godina razmisljanja sto je to jos u mom zivotu ostalo za ispovjediti i zasto mi ne ide i ovo i ovo, konacno shvatila sto imam za ispovjediti. Molim tek od 22.1.14 i stvaro je ko otvaranje ociju.

Evo, iako imam toliko briga i pila sam tablete za smirenje od muke, ja sad skacem po kuci i mislim samo kako da idem Bogu zahvaliti na prosvjetljenju. Naravno sv. ispovijed, ali idem i pred Isusa klececi, da ga slavim na njegovoj snazi sto je skinio okove grijeha oko mene.
Jaoooo koje olaksanje.

U sebi osjecam da je od sv. Brigite i da tek sad polazim otvoreno putem Isusovim.

Do prije pola sata sam se jos mucila i sad sam dobro.
Boze hvala ti i Slava.
Jutros je to pocelo klijati u meni, a sad sam bas to prihvatila. To je to! To je u meni davalo zlu sansu da djeluje. Nema strah vise. Bog ce mi dati snagu da izguram dalje.

Bog vas sviju blagoslovio i tko nije poceo moliti ove molitve,a ne zna kako dalje i sto, odmah poceti. Od srca vam preporucam.



:r086: :r086:

Koje li radosti!!!! Ajmeeee... Naš Bog je divaaaan!!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 vel 2014 19:44 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 11 lip 2012 19:51
Postovi: 15
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Željela bih i ja ukratko posvjedočiti o blagodatima ovih predivnih molitava.
Otkako ih molim, počeo je moj čudesni put obraćenja, oslobođenja, ozdravljenja, pa i mojih namilijih, kako i stoji u obećanjima. Svima ih od srca preporučujem!
No, htjela bih istaknuti jednu u nizu čudesnih pojavnosti: dogodilo se dva puta kada sam išla spavati da sam čula prekrasne glasove kako milo pjevaju, no nisam mogla razabrati što. Prvi put sam pomislila da ta pjesma dopire iz susjedine kuće gdje se slavio rođendan i nisam tome pridavala neku važnost. Drugi put sam se, već lagano toneći u san, jako trudila razaznati riječi te milozvučne pjesme „dječjega zbora“, sve uzalud, ali sam osjetila snažnu milinu i toplinu u srcu i tad sam dobila spoznaju da su to anđeoski glasovi.
Imali to veze s obećanjem da će oni koji mole te molitve „biti sigurni da će se pridružiti zboru anđela“, u to ne bih ulazila. Samo sam sigurna da su te molitve Gospodinu jako drage pa nam katkad kroz sitne darove na tako veličanstven način očituje svoju neizmjernu Ljubav, želeći nas utvrditi u vjeri i osnažiti nas na putu obraćenja.
Naš Bog je velik!
Hvala vjernoj zagovornici sv.Brigiti!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 tra 2014 21:46 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 srp 2013 20:31
Postovi: 97
Lokacija: zemlja
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
evo sad vec neko vrijeme molim ove molitve i imala sam ponekad lakih i teskih trenutaka, ali sam jedno primjetila, da kad molim da mi u misli dolaze odredene osobe koje bas pasu uz odredenu molitvu koja je po redu. Znam da sam napisala zbunjujuce, ali nije autosugestija, jer ja ne znam jos napamet koja molitva slijedi, a ime ili situacija mi vec padnu na pamet. Ispada meni kao da taj tren mi je dato da molim za odredenu osobu. Od susjeda, do kolega, preko prijatelja koji su tisucama km daleko i sve tako....

Jos sam veceras osjetila tako jedan lijep osjecaj mirnoce srca. Kao da mi ga je netko amputirao. Kad sam pocela moliti osjecala sam zbog nekih osoba napadaj tjeskobe, neugode. Ni ne shvacajuci, odjednom mi se srce umirilo. ( ne, nije infarkt). kao da je u prsistu srce zaspalo,a ja jos citam molitve. Budna sam i evo jos pisem, a taj mir jos je tu. Prelijepo.
Mirno cekam slavu Uskrsa.
Hvala i Slava Kristu Kralju!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 tra 2014 09:38 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 sij 2014 12:19
Postovi: 42
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Vec sam jednom dala svoje svjedocanstvo ovdje na forumu u vezi moci Brigitinih molitvi,koliko su pomogle mojoj mlađoj sestri koja se nalazila na granici izmedu zivota u smrti. Svima ih preporucujem,ja sam ih opet pocela moliti,stvarno je velika njihova snaga,znam i po mnogo tuđih iskustava :) BB+


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 tra 2014 14:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 06 ruj 2013 01:19
Postovi: 134
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 6 zahvala
zagubljena napisao:
evo sad vec neko vrijeme molim ove molitve i imala sam ponekad lakih i teskih trenutaka, ali sam jedno primjetila, da kad molim da mi u misli dolaze odredene osobe koje bas pasu uz odredenu molitvu koja je po redu. Znam da sam napisala zbunjujuce, ali nije autosugestija, jer ja ne znam jos napamet koja molitva slijedi, a ime ili situacija mi vec padnu na pamet. Ispada meni kao da taj tren mi je dato da molim za odredenu osobu. Od susjeda, do kolega, preko prijatelja koji su tisucama km daleko i sve tako....


Vjerujem da ti to Duh Sveti donosi osobe za koje u tome trenutku valja moliti.

Preporučujem poslušati osobno svjedočanstvo Josipa Lončara koje se nalazi negdje u ovim video-zapisima (ne znam sad točno gdje, budem vidio) koje govori baš o tome, o osobama koje su mu dolazile u misli za vrijeme molitve i kako se to kasnije rasplelo sa tim osobama. Isplati se poslušati.

http://www.youtube.com/watch?v=hpo0nu9eQOw
http://www.youtube.com/watch?v=ANszxst1TCg
http://www.youtube.com/watch?v=5KGs80PXPuU
http://www.youtube.com/watch?v=scPK6Rd9DRE


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 854 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 86  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr