www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 26 tra 2024 08:18

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 14 tra 2008 13:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 ožu 2007 14:07
Postovi: 714
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Molim Vas da se pomolite Ocu našemu za moju sestričnu Ivonu..

mlada je ima 27.g a svaki dan ima problema, nitko nezna jesu psihička ili stvarna fizička... (ja ipak mislim da su duhovna)

neki napadi gušenja, ostajanje bez zraka, strahovi, grčenje lica.... alergija 100 je dobila u zadnju godinu dana... misli sad da ima blage napade epilepsije..
cijela familija je proglasila "ludom" čak i njena majka vlastita..
ja osječam da zli ima prste u tome... ali kako sam je nekako presubjektivna i predobro je poznajem nekako mi fali one prave vjere i nade za nju...

teško joj je a i meni kad znam da mi fali vjere i nade za nju s obzirom da sam 100 puta sa njom pričala o svemu i Isusu ali ona zna najbolje...

Rekla sam joj nek odluči sama sebi pomoći ako joj je stalo do života i sebe, da ode u Gospu od zdravlja (u Splitu je).. ako netko zna za nekog duhovnika u STu koji bi se pomolio nad njom....

molim Vas eto da zamolite oca za milosrđe za nju jer se mi vi jedina nada i snaga... vaša živa vjera....

Molim Vas braćo--- jer mnogo može molitva pravednikova (makar da odlući otići nekom svečeniku da spozna da je Isus jedini lječnik)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 tra 2008 14:23 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 svi 2007 16:41
Postovi: 1062
Lokacija: Vukovar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 tra 2008 14:38 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 pro 2007 15:14
Postovi: 75
Lokacija: Mostar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
bit će u mojim :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 tra 2008 15:06 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Elenora napisao:
Molim Vas da se pomolite Ocu našemu za moju sestričnu Ivonu..

mlada je ima 27.g a svaki dan ima problema, nitko nezna jesu psihička ili stvarna fizička... (ja ipak mislim da su duhovna)

neki napadi gušenja, ostajanje bez zraka, strahovi, grčenje lica.... alergija 100 je dobila u zadnju godinu dana... misli sad da ima blage napade epilepsije..
cijela familija je proglasila "ludom" čak i njena majka vlastita..
ja osječam da zli ima prste u tome... ali kako sam je nekako presubjektivna i predobro je poznajem nekako mi fali one prave vjere i nade za nju...

teško joj je a i meni kad znam da mi fali vjere i nade za nju s obzirom da sam 100 puta sa njom pričala o svemu i Isusu ali ona zna najbolje...

Rekla sam joj nek odluči sama sebi pomoći ako joj je stalo do života i sebe, da ode u Gospu od zdravlja (u Splitu je).. ako netko zna za nekog duhovnika u STu koji bi se pomolio nad njom....

molim Vas eto da zamolite oca za milosrđe za nju jer se mi vi jedina nada i snaga... vaša živa vjera....

Molim Vas braćo--- jer mnogo može molitva pravednikova (makar da odlući otići nekom svečeniku da spozna da je Isus jedini lječnik)


Epilepsije ima 28..vrsta..5 njih je najcesce, kojima se velika paznja poklanja...zato je vrlo vazno,da osoba koja ima slicne napade, pronadje...
"Pravog lijecnika.."
Zelim odmah ovdje naglasiti,da sam cula, kako se u Hr. proglasava..
najcesce zlim duhom...
Znam da u Astriji, jedan Ergocit..koji ima dozvolu....da bi vrsio ergocizam...potrebnu su mu svi medicinski nalazi...i porijelko bolesti...
Ukoliko se ispostavi,da su organski problemi, nema vrsenja ergocizma...
Samo na simptomima, tamo gdje "Svecenstvo odluci, ili prepozna te sindrome" moguce je moliti...
U veliku korist ide, akceptiranje, prvo obitelji, brace i sestara, bracnog duga...i rodbine i drustva...
Jer drustvo, tjera jos dalje...takvu osobu , s nepovjerenjem,i doprinose sa svojim predrasudama...da postaje i psihicki bolesna.....
Shvatite, to kao ozbiljnu stvar...i radite na tome, da joj se pruzi veliko povjerenje....
Ukoliko je Epi...danas postoje lijekovi, koji se cijeli zivot moraju uzimati,
ali dovode sve pod kontrolu...i smanjuje..broj napada....
Sve dotle dok se postigne..."bez napada"..treba mijenjati lijekove, i dozu lijekova...


Uzimam ju od danas i moje svakodnevne molitve... :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 tra 2008 16:14 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 stu 2007 21:16
Postovi: 145
Lokacija: gračac
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga Elenora,evo i ja se priključujem :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 tra 2008 12:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 ožu 2007 14:07
Postovi: 714
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hvala sestre moje :P

Rebeka, hvala na objašnjenju...
nekako mi je teško povjerovati da čovjek koji je stvoren na sliku Božju može samo tako obolit od psihičke bolesti ili od epilepsije...

baš čitam od Ivana Vinkova, molitva egzorcizma se vrši samo na čovjeku koji je SKROZ OPSJEDNUT a ne na onom koga zli uznemirava ili uzrokuje fizičke patjnje ALI nije u posjedi cijelog tijela niti duše, pa se tu nevrši egzorcizam kao takav, ali molitva otklinjanja ili bar polaganje ruku i Krštenje u Duhu ili najbolje: sv.Ispovjed bi bila dobra...



ona je inaće emotivna jako i osječajna ali sa druge strane tvrdoglava..lakše joj je ići nekom travaru u Bosnu i to skupo plaćati nego samo POVJEROVAT Kristu..

Inaće imale smo u isto vrijeme neke iste simptome (o ćemu bih otvorila posebnu temu jer jje to nekako TABU danas) ali meni je sve to nestalo od kad sam prihvatila srcem Isusa kao mog Gospodara i jedinog lječnika (i to besplatnog)


eto, ostaje mi jedino molitva za nju..

zato sam i vas zamolila..

budite blagoslovljeni! i hvala vam!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 tra 2008 14:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 stu 2006 11:26
Postovi: 249
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bit će u mojim molitvama.
Isuse dragi pokaži svima Put.
Isuse trebamo Te, ne možemo bez Tebe...
Pomozi dragoj Ivoni, neka Te nađe. :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 tra 2008 17:43 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Elenora napisao:
hvala sestre moje :P

Rebeka, hvala na objašnjenju...
nekako mi je teško povjerovati da čovjek koji je stvoren na sliku Božju može samo tako obolit od psihičke bolesti ili od epilepsije...

baš čitam od Ivana Vinkova, molitva egzorcizma se vrši samo na čovjeku koji je SKROZ OPSJEDNUT a ne na onom koga zli uznemirava ili uzrokuje fizičke patjnje ALI nije u posjedi cijelog tijela niti duše, pa se tu nevrši egzorcizam kao takav, ali molitva otklinjanja ili bar polaganje ruku i Krštenje u Duhu ili najbolje: sv.Ispovjed bi bila dobra...



ona je inaće emotivna jako i osječajna ali sa druge strane tvrdoglava..lakše joj je ići nekom travaru u Bosnu i to skupo plaćati nego samo POVJEROVAT Kristu..

Inaće imale smo u isto vrijeme neke iste simptome (o ćemu bih otvorila posebnu temu jer jje to nekako TABU danas) ali meni je sve to nestalo od kad sam prihvatila srcem Isusa kao mog Gospodara i jedinog lječnika (i to besplatnog)


eto, ostaje mi jedino molitva za nju..

zato sam i vas zamolila..

budite blagoslovljeni! i hvala vam!


Otvorit ceme drugu temu...jer ,vidjela sam da dosta ljudi, ne shvaca o cemu je rijec kod Epilepsije...,tako neka bude na korist, ako netko nesto trazi...

A ovdje ostajemo i dalje da se molimo.... :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 tra 2008 18:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 ožu 2007 14:07
Postovi: 714
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hvala Rebeka, Bog te blagoslovio!

treba nam malo ta tema o psihološkim pojavama i o epilepsiji

BB!

Gospodine samo te molim da Ivonu pozoveš na svetu Ispovjed i Euharistiju, smiluj mi se.. :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 tra 2008 07:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 lis 2007 08:55
Postovi: 480
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Gospodine, molim Te za Ivonu.
Smiluj se.

:a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 14 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr