www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 tra 2024 09:54

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 48 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 24 kol 2010 20:56 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 23 kol 2010 14:51
Postovi: 20
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:grlim te: SAN :), tvoje riječi su me dirnule i nagnale suze na oči, hvala za ove utješne riječi. Hvala dragom Bogu na svim divnim ljudima koji posjećuju ovaj forum i mole skupa samnom. Osjećam da nisam sama.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 kol 2010 12:14 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 23 kol 2010 14:51
Postovi: 20
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Velik je Gospodin i čudesna su djela njegova! Hvala Ti Gospodine što bdiješ nadamnom.

Javio mi se suprug mailom danas. Je da se javio iz potrebe jer mu treba novac, ali javio se nakon dva i pol tjedna. Zamislite koliko je bilo teško uzeti telefon u ruke i zamoliti za financijsku pomoć. Ne znam hoću li mu dati...ne traži malo...računa da mi je odobren kredit, ali očito je da nema koga drugog pitati kad traži od mene. Bilo kakav glas od njega za mene je pomak u komunikaciji. Odlučila sam mu ne odgovarati išta danas. Moram dobro razmisliti. Dala bi mu sve samo zato jer ga volim, no ovdje ipak treba razum ispred srca prevladati. Bar tako mislim. Ne želim da pomisli da ga ucjenjujem i ne želim to. Želim da shvati kolika je moja ljubav za njega i koliko nas dragi Bog zove da se vratimo ispravnom putu.
Preporučam se i dalje u vaše molitve... BVB :grlim te: :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 ruj 2010 17:13 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 45 zahvala


MOLITVE U TEŠKIM TRENUCIMA BRAKA
Oče Nebeski, nikad ne bih bio vjerovao da možemo jedno drugomu nanijeti toliku bol. Sve više spoznajem kako je teško ljubiti i kako smo slabašni. Pomogni nam da uzmognemo jedno drugomu praštati. Daj nam spoznati što smo skrivili.
Daj nam uvijek pronaći put koji će nas dovesti jedno drugome. Ne daj da propadne naša ljubav, nego da postane zrelijom.

Amen.
This month

Molitva za milost u braku
O sveta majko Ano,ti si cijelo vrijeme svoga bračnoga života uz pomoć milosti Božje sveti provela i svakim načinom promicala slavu Božju ispunjavajući najsavjesnije dužnosti supruge,majke i domaćice;isprosi meni svojoj štićenici,kod Isusa,da sačuvam one milosti,što sam ih primila po sakramentu ženidbe,da poput tebe sveto čuvam od Boga posebnim načinom odlikovani i blagoslovljeni stalež,da mogu sve svoje dužnosti vjerno ispunjavati na slavu Božju,na spas duše moje i mojih,dok se ne dovrši moja zemaljska zadaća.Ne daj ,moćna zaštitnice,da ikad nešto pomislim,prigovorim ili učinim,čim bi izgubila one milosti i zašla stramputicama.Daj da me tvoj sveti primjer neprestano hrabri,te vazda napredujem u ljubavi Božjoj i postignem kršćansko savršenstvo primjereno mojeem staležu.Amen.

Budi im milostiv
Svemoguci vjeci Boze,Ti si stvorio musko i zensko,i blagoslovio njihov brak,kako bi uzajamno u sebi nasli pomoc i oslonac,stiti ih da im ljubav bude uzajamna,dar neprekidne uzajamne pozornosti.
Udjeli milost dugoga zivota,radosti i mira..Budi im milostiv.
Zahvaljujemo Ti za bracnu vezu (moju) (mojih roditelja) ili (sestre,brata,prijatelja itd.)U Ime Tvoje ponizno molimo,da se i dalje pridrzavaju savrsene vjernosti,zive u miru i ljubavi,i da ustraju savladati svakidasnje probleme..
Gospodine Isuse Kriste,primi molitve nase i nasu dobru volju,osnazi ju i ucini plodnom za Tvoju Slavu,koji zivis i vladas na vjeke vjekova .Amen.

Molitva vjenčane žene za sebe

Milosrdni,svemogući Bože,daj mi milost i potrebitu snagu,kako bi sa svojim mužem živjela uvijek u ljubavi i miru,da mognem vjerno vršiti sve svete dužnosti svoga staleža,te da se ne preplašim križeva i tegoba,već da sva strpljivo podnesem i u svemu tako živim,kako dolikuje vjenčanoj drugarici.preblažena Djevice Marijo,sveti Josipe hranitelju Isusov,sveta majko Ano,anđele moj čuvaru i svi sveti ženidbeni drugovi.molite za mene.Amen.




Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 ruj 2010 08:19 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 23 kol 2010 14:51
Postovi: 20
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi moji svi!

Obraćam vam se s molbom da molite za mene i za moj brak...već tri mjeseca ne živimo zajedno...ne znam još uvjek prave razloge njegovog odlaska...danas smo se vidjeli, dočekao me s osmjehom...pričali smo kao prije, kao da se ništa između nas loše nije dogodilo...kad smo odlazili...pitala sam ga što će biti s nama...rekao mi je ništa. Pitalča sam kako to misli...a on je mene pitao jel sam bila kod advokata. Bila sam mu dala na zadnjem razgovorui da potpiše razvod, nije htio...uzeo je papir sa sobom, a cijelo vrijeme mi tvrdi da nema smisla da pokušavamo spasiti brak...ja ga volim i dalje...sve više i više iželim da se spasi naš brak...i molim se puno dragom Bogu...više ne znam što da radim...molim vas za pomoć...ne znam kako ću dalje. Please!!!!
BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 ruj 2010 12:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 pro 2009 14:13
Postovi: 771
Lokacija: hercegovina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Molim TE Bože upravi i providi sa ovim brakom
onako kako je najbolje.
Oče naš... :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 lis 2010 16:40 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 31 kol 2010 20:03
Postovi: 44
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:twisted: molim Te Isuse pomozi mom braku,a meni daj snage da izdrzim i ne posustanem.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 lis 2010 17:21 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 ruj 2010 16:09
Postovi: 68
Lokacija: bih
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
sanjci napisao:
:twisted: molim Te Isuse pomozi mom braku,a meni daj snage da izdrzim i ne posustanem.

Stavila sam molitvu koja je meni pomogla na postu hitne molitve u postu molitva za spas braka
možeš pročitati! Meni je pomoglo a ako želiš mogu i tebi poslati predavanje od Prof. Tomislava Ivančića o braku i kako spasti brak!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 lis 2010 18:22 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 31 kol 2010 20:03
Postovi: 44
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala,bila bih ti jako zahvalna da mi to posaljes.Svjesna sam toga da svaki brak ima krizu.Moj je tek poceo,a osjecam se kao da je pri kraju.Molim se,toleriram sve,znam i to da ni ja nisam idealna.Ali ima jedna mala princeza koju znam da nam je Gospodin poslao s razlogom.I zato zelim da uspijemo i budemo opet sretni.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 48 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr