www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 25 tra 2024 15:35

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 48 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 15 ožu 2009 09:29 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Molimo Te Gospodine za sve brakove i sve bracne parove,
da uneses u svaki bracni par svoj MIR i LJUBAV,kako bi sve
obitelji zivjele u slobodi,miru i razumjevanju.Hvala Ti.

:grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 ožu 2009 20:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 stu 2007 22:52
Postovi: 175
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Brak taj divni i sveti zahvat kojeg nam je Gospodin darovao teško je napadnut obezvrijeđen ,svi ga negiraju a ipak svi težimo za toplinom doma .Baš večeras dok sam pekla krafne i širio se miris vanilije i onog divnog domaćeg ognjišta ,moja majka koja je odnedavno došla živjeti k meni jer je tata umro pa su dugo već živjeli sami ,ušla je u kuhinju i tako sretno stajala na štakama i gledala mene i moju kćerku i ostali dio obitelji i reče ona meni -Oh kako te lijepo vidjeti u kuhinji -.Da braćo moja ona koja sada ima 78 godina sve više uviđa kako je važna obitelj i to zajedništvo i kako ništa nije tako važno kao ta povezanost.Dok su roditelji bili mlađi upisali su se u starački dom no mojoj majci bi srce prepuklo a i meni da mora u dom .Pa njo je najvažnija ta ljuba i da gleda svoju djecu i unučad .Ma nikakav dDom ne može dati tu ljubav obiteljskog ognjišta .
Gospodine usliši moju molitvu da djeca mogu svoje stare roditelje imati u svom domu jer njima je potrebno samo malo ljubavi.
Ja Te Gospodine molim da mi daš zdravlje da svoju majku mogu njegovati u svom domu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 ožu 2009 20:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 tra 2007 14:35
Postovi: 374
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
mila ne daj se jel davo zeli da pobjedi ali predaj sve sta se desava isusu, predaj to sta se momentalno desava sve isusu i nemoj molim te da padnes na onoga sta nas zteli tuzne vidjet nego idi putem isusa i ja te imam u molitvama ne zaboravi da davo zeli brakove srustit jel njemu je naj gore vidjet da je neko sretan ne daj se


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 ožu 2009 16:00 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 30 sij 2009 21:51
Postovi: 46
Lokacija: srce Podravine
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
U mojem je braku izbilo veliko nerazumijevanje i čini se da sve ide prema raspadu zajednice. Jednostavno ne mogu mužu objasniti neke stvari koje smo radili krivo (nekoliko grijehova) i sad je doma jako teško. Financijski ćemo se odvojiti, to je sigurno. Ako ima imalo šanse da ostanemo skupa- Bog će već nači načina da nas spoji ponovo. Molim vas da pomognete molitvom. Ja sam jedna od onih koji su u građanskom braku, svjesna težine situacije u kojoj nema sakramenata.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 ožu 2009 18:53 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 30 sij 2009 21:51
Postovi: 46
Lokacija: srce Podravine
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Gospodine Bože, velik si. Hvala vam svima koji ste molili! :grlim te: :b206: smajlic22


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 ožu 2009 19:28 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 16 ožu 2009 17:52
Postovi: 25
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
BLAGOSLOV

Neka te Gospodin blagoslovi,
i neka te čuva!

Neka te Gospodin licem Svojim obasja,
i milostiv neka ti bude!

Neka Gospodin pogled Svoj svrati na te,
i mir ti podari, ...

... i ljubav, i radost i svaki drugi blagoslov
srca duše, duha i tijela,
misli, riječi i svih tvojih djela!

Amen!
:grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 kol 2010 13:50 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 23 kol 2010 14:51
Postovi: 20
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Molim za pomoć. Moj brak je pred razvodom, a tako kratko je trajao. Suprug i ja već 2 mjeseca živimo odvojeno. Imamo 30 godina. U braku smo 2 godine. Do Uskrsa smo živjeli kod mojih roditelja. On je bio nesretan tamo jer nije osjećao da su ga u potpunosti prihvatili. Inače nikad ga nisu voljeli, ali su koliko toliko to pokušali sakriti. Moj brat je otvoreno pokazivao da ga ne voli. Zbog financijske situacije smo odlučili živjeti kod njih. Zbog toga smo odgađali i da imamo djete, a nedavno sam shvatila da su mi cjeli moj život usadili ogroman strah, te sam se bojala što će mi reći ako kažem da sam trudna, a nisam diplomirala. I to je razlog zašto sam ja toliko odgađala. Uvijek su me strašno omalovažavali riječima...govorili mi da ću biti nitko i ništa...mislila sam da će se situacija promjeniti kad se udam i da će shvatiti da više nisam djete i da moraju i moje mišljenje početi uvažavati. Suprug je to gledao sa strane, i nije ništa govorio jer zna da ih volim, da me ne pvrijedi. Uvijek kad bi se posvađali (više poriječkali) bilo bi zbog njih. Unazad godinu dana prestao je ići u crkvu...samo za velike blagdane je išao ako nije radio, a ja nisam išla jer sam željela da idemo zajedno kao obitelj. Puno puta sam mu predložila da odemo ali nije htio radi financija jer je mislio da ne bi uspjeli plaćati podstanarstvo. Sada kad smo otišli i kad smo kao obitelj trebali profunkcionirati, otišao je...naveo je puno ružnih razloga za svoj odlazak, strašno me povrijedio, ali bez obzira na to ja ga i dalje neizmejno volim i nastojim se na sve moguće načine boriti za spasenje našeg braka -jer rečeno je "što Bog združi čovjek neka ne rastavlja". Spomenuo je čak i prijevaru, a ja sam rekla da i to mogu oprostiti, iako će imati idjete s drugom (iako mu ne vjerujem da je to istina, već me želi povrijediti da ga odbacim jer ga strašno boli što nije u mogućnosti financijski se brinuti za obitelj i što je na rubu propasti) i to dijete bi prihvatila jer nije ništa krivo, jer ga neizmjerno volim. Ne vjerujem da je sve to istina jer to nije ponašanje čovjeka za koga sam se udala, i ne kažem to ja nego svi iz njegove obitelji i najbolji prijatelji, a on s nikim ne želi razgovarati i potražiti pomoć. On je oduvijek bio moralna osoba. Molim krunicu, istina uz papire jer ju do sada nisam nikada naučila, ali trudim se, pokušavam svaki dan. Ako ne izmolim krunicu, obavezno se pomolim Bogu i Blaženoj Djevici Mariji za spasenje našeg braka. On se ne želi vratiti, ne želi reći pravi razlog, a traži me da mu financijski pomognem da kako kaže "stane na noge".
Ima još jedna stvar koju sam saznala nedavno i koja me plaši. Onaj dan kad smo se ženili starija susjeda je pred ogradom dvorišta vidjela nepoznatog čovjeka, obučenog u crno, navodno je došao biciklom, pitala ga je "i vi ste došli u svatove", a on je rekao da nije već da je došao vidjeti šta će i kako će to bit. Nešto je još govorio ali ga nije razumjela, ali je razumjela riječi koje je izgovorio: "Taj tu biti neće!"...ne znam više što da mislim jer ovo ponašanje moga supruga nije normalno...kao da je u njeg nešto ušlo...molim za pomoć jer vidim da nije dobro to što radi...a ne znam kako da mu pomognem...novac mu ne želim davati jer time ionako ništa neće riješiti...Pomozite molim Vas! Savjetom, molitvom... Unaprijed zahvaljujem...BVB :cry: :twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 kol 2010 14:42 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 23 kol 2010 14:51
Postovi: 20
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Zaboravila sam još reći da se nismo ni čuli ni vidjeli od 7.08. :( strašno mi nedostaje. Za to vrijeme puno razgovaram s njegovom tetom koja mi je velika podrška, iako nas dijeli ocean, i koja je jedina uspjela s njime razgovarati, iako joj također nije želio ništa konkretno reći. Oprostite što su moji postovi dugački, ali to mi je na duši i moram izbacit tu bol nekako iz sebe. :(


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 kol 2010 19:27 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 23 kol 2010 14:51
Postovi: 20
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala marija-elena na pp. :grlim te:
Osjećam da mi je sada svaka pomoć potrebna. Pogotovo jer mi većina prijatelja koji znaju što nam se događa govori da odustanem od borbe i zatražim razvod, ali moje srce mi to ne dozvoljava jer unatoč svim riječima koje mi je uputio moje srce osjeća da me ipak negdje u sebi barem malo voli. Jer još nedavno mi je pogledom poklanjao toplinu, pokazivao ljubav. Oči su ogledalo duše i ne mogu sakriti istinu. Ne znam kako se to nekoga koga cijelu noć grliš i brišeš suzne oči, ispituješ sam sebe što to radiš kad tako nanosiš riječima i ponašanjem bol, govoriš "volim te, nikad te neću ostaviti, bit ću ti najbolji muž na svijetu, nemoj plakati... " kako se u 2 dana promjeni sve i kažeš "nikad te nisam volio, cijeli je naš život laž, nikad nisam želio dijete s tobom, nikad nisam vjerovao da naš brak može uspjeti, oženio sam se samo radi kuće tvojih"!? Kako to može reći osoba koja je odgajana u kršćanskom duhu, čijoj je obitelji brak svetinja i neraskidiva zajednica. Sve je to tako bolno. :cry:
Vjerujem da je naša ljubav čista i da će se uz pomoć dragoga Boga i njegova sina Isusa i Blažene Djevice Marije uspjeti othrvati napadu ovog zlog trenutka.

Molim Te Gospodine čuj moju molitvu, dozovi mog supruga i pokaži mu put kojim trebamo zajedno ići. Molim Te Gospodine blagoslovi naš i sve brakove kako bi u njima vladala vječna sloga, mir i ljubav kako bi se poštivali u dobru i zlu, kako smo i obećali, u sve dane života svoga, jer mnogi od nas to zaboravljaju. Gospodine, Ti si jači od sveg zla i samo ti nam možeš donijeti mir i ljubav u svaku našu obitelj kako bi se podupirali, osobito u trenucima slabosti. Hvala ti što bdiješ nad nama.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 kol 2010 19:49 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Draga Ninetta Isus je uz tebe,neboj se,imaj to na umu.....da to je tvoj muž ako ste se obećali pred Bogom zauvjek u dobru i zlu.....posti i moli,potrudi se,uz post i molitvu sve se može,tako i tvoji bračni problemi riješiti,izvest će Bog u svoje vrijeme sve na dobro....nadat je se...BORI SE ZA ČOVJEKA KOJEG VOLIŠ,ZA VAŠU LJUBAV,BORI SE MOLITVOM I POSTOM...ODI KOD ČASNIH SESTARA I ZAMOLI IH DA MOLE S TOBOM SKUPA ZA TEBE I TVOGA MUŽA.....moli i za tvoju obitelj,žao mi je što si ti zlatno dijete al tvoji roditelji nažalost nikad to nisu primjetili....no osvjestit će se oni nekad......Vidi se da si dobra i krasna osba zato imaj ove riječi uvjek na umu - Bog je uvjek na tvojoj strani,i mislim da si na pravom putu da se spasi tvoj brak...kako veli Gospa iz Međugorija uz molitvu se sve može...P.S:Bilo bi dobro da kontaktiraš i karizmatika fra Ivu Pavića, njegov broj imaš na stranicama župe Šurkovac,mislim da je molitva fra Ive Pavića izrazito učinkovita i jaka i mislim da ti može pomoći...Eto PREDRAGOCIJENA KRV KRISTOVA NEKA OPERE SVE LOŠE U TVOME ŽIVOTU,I NEKA TI SPASI DUŠU,BLAGOSLOVIO TEBE,TVOJ BRAK I SVE TVOJE DOBRI I SVEMOGUĆI BOG...U ŽIVOTU JE SVE MOGUĆE...DOĆI ĆE DANI RADOSTI I SREĆE I ZA TEBE I TVOJ BRAK!BOG TE BLAGOSLOVIO!NEDAJ SE NINA! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 48 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 17 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr