www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 22:49

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 04 lip 2009 14:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 vel 2008 16:08
Postovi: 969
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
ovu srijedu oko 8 ujutro moja krsna kuma je presla u vjecnost i hio bih vas zamoliti da se pomolite a njezinu dusu da se Gospodin milosrda sjeti a ne pravednosti...

imala je samo 40 godina i umrla je nesto vise od mjesec dana nakon mozdanog udara... ima sina i majku jos zivu koji su sad ostali sami... bojim se samo da ne upadnu u ocaj... jer onda se svakakve misli vrte u glavi... pa se pomolite i na tu nakanu da uspiju prihvatiti ovaj gubitak u zivotu i da hrabro koracaju dalje...

sin joj ima i problema u skoli... drustvo ga koliko sam ja cuo "nece prihvatit" jer je malo jaci momak... znate vec kako to ide... a sad je jos i majku izgubio pa se bojim da ce napraviti isto ono sto sam i ja napravio... zatvorit se u "virtualni svijet" i tako zaboravljat i odgadat problem... vec je krenuo tim putem... sam smisljam kako da ga izvucem van iz toga... jer bojim se da ce se potpuno uvuci u sebe...

predlozio sam njegovoj baki da ga probam nekako u FRAMU uclanit da promjeni ovu zagusljivu ismijavacku i bezosjecajnu okolinu... malo sam gledao po netu i vidio sam da ima na kaptolu FRAMA pa me zanima da li je netko mozda od vas u frami pa da mi pomogne da se ja prvo uclanim pa da i njega nekako povucem sa sobom... jer nezgodno je samo tako uletit na njihovu zajednicu... nadam se da razumijete na sto mislim...

oprostite malo sam oduzio... ali evo pozivam vas da mi se pridruzite molitvi sa kuminu dusu i njezinu mamu i sina...

hvala vam puno od srca :grlim te: :grlim te:

neka vas Bog obilno nagradi za svaku upucenu molitvu i pomoc :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 lip 2009 19:20 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
malo sam gledao po netu i vidio sam da ima na kaptolu FRAMA pa me zanima da li je netko mozda od vas u frami pa da mi pomogne da se ja prvo uclanim pa da i njega nekako povucem sa sobom... jer nezgodno je samo tako uletit na njihovu zajednicu... nadam se da razumijete na sto mislim...
šta bi bilo nezgodno.. samo dođeš i kažeš ..Hvaljen Isus..evo mene..i startaš..
:a1250: -pomoliću se svakako..


Zadnja izmjena: marija-nada; 04 lip 2009 19:41; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 lip 2009 19:36 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2009 00:08
Postovi: 732
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:a1250: :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 lip 2009 13:32 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 stu 2008 20:12
Postovi: 1091
Lokacija: Na putu ka domovini
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Pomolit ću se dragi brate, za pokoj duše tvoje kume ( na isti je način i moj muž umro). Molim dragog Boga da kuming sina i majku uzme u svoju zaštitu i da ih vodi putem prema sebi.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 lip 2009 16:34 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
BiTLorD napisao:
ovu srijedu oko 8 ujutro moja krsna kuma je presla u vjecnost i hio bih vas zamoliti da se pomolite a njezinu dusu da se Gospodin milosrda sjeti a ne pravednosti...

imala je samo 40 godina i umrla je nesto vise od mjesec dana nakon mozdanog udara... ima sina i majku jos zivu koji su sad ostali sami... bojim se samo da ne upadnu u ocaj... jer onda se svakakve misli vrte u glavi... pa se pomolite i na tu nakanu da uspiju prihvatiti ovaj gubitak u zivotu i da hrabro koracaju dalje...:


Slika

Naši pokojnici nisu odsutni,
nego samo nama nevidljivi.
Svojim očima punim sjaja
oni gledaju u naše oči pune tuge.
(Aurelije Augustin)

Pokoj vjecni daruj joj Gospodine i svijetolos vjecna svijetlila joj pocivala u miru Bozjem...

Citat:
sin joj ima i problema u skoli... drustvo ga koliko sam ja cuo "nece prihvatit" jer je malo jaci momak... znate vec kako to ide... a sad je jos i majku izgubio pa se bojim da ce napraviti isto ono sto sam i ja napravio... zatvorit se u "virtualni svijet" i tako zaboravljat i odgadat problem... vec je krenuo tim putem... sam smisljam kako da ga izvucem van iz toga... jer bojim se da ce se potpuno uvuci u sebe...

predlozio sam njegovoj baki da ga probam nekako u FRAMU uclanit da promjeni ovu zagusljivu ismijavacku i bezosjecajnu okolinu... malo sam gledao po netu i vidio sam da ima na kaptolu FRAMA pa me zanima da li je netko mozda od vas u frami pa da mi pomogne da se ja prvo uclanim pa da i njega nekako povucem sa sobom... jer nezgodno je samo tako uletit na njihovu zajednicu... nadam se da razumijete na sto mislim...


Njemu je sada potreban netko s kim moze pricati,jedan pravi "prijatelj"
Ti ga mozes uclaniti u Framu,ali iz osobnog razloga znam (da se djeca,odnosno mladez jako tesko uklope u Framu..ili bilo koje drugo drustvo,ako nikoga ne poznaje..)
On bi trebao upoznati,pronaci sam,pa onda odluciti...S tim problemima koje ima sada treba netko "tko ga sulusa",a da li je Frama ta,koja ce ga slusati? Mozda poslje ,kada ojaca i ako se vise posveti vjeri i vjerskom zivotu...Ali pokusati mozes, s tim sto bi ga ti trebao pratiti ,da ne ostane sam...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 lip 2009 21:56 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 vel 2008 16:08
Postovi: 969
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
rebeka napisao:
Njemu je sada potreban netko s kim moze pricati,jedan pravi "prijatelj"
Ti ga mozes uclaniti u Framu,ali iz osobnog razloga znam (da se djeca,odnosno mladez jako tesko uklope u Framu..ili bilo koje drugo drustvo,ako nikoga ne poznaje..)
On bi trebao upoznati,pronaci sam,pa onda odluciti...S tim problemima koje ima sada treba netko "tko ga sulusa",a da li je Frama ta,koja ce ga slusati? Mozda poslje ,kada ojaca i ako se vise posveti vjeri i vjerskom zivotu...Ali pokusati mozes, s tim sto bi ga ti trebao pratiti ,da ne ostane sam...


hvala ti rebeka na lijepim rijecima :grlim te: :grlim te:

problem je u tome sto se njegova baka panicno boji da ne upadne u lose drustvo... jer sada je njegov najbolji prijatelj koji je napustio srednju skolu jer je upao u lose drustvo i poceo markirati nastavu... znate vec kako to ide... i sad se ona boji da ga nebi povukao u to lose drustvo... pa opet tu nastaje drugi problem... pocela mu je braniti recimo da sa njime ode na more... pa se poceo povlaciti u sebe... ma komplicirano...

pa sam ja predlozio da odem u farmu pa tak i njega povucem... ali vidit cemo sto ce biti od svega ovoga... jer nije bas "religiozan" tj nije bas isao u Crkvu kao "nitko ga nije naucio"... pomozite mi sa molitvom pa cemo vidit kako ce zavrsit...

BVB :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 lip 2009 06:25 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 07 vel 2009 11:04
Postovi: 107
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi brate ovo je stvarno plemenito od tebe :grlim te: ,pomolit ću se i ja za vas,BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 8 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr