www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 23 tra 2024 10:31

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 57 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: TU sam
PostPostano: 25 lis 2009 15:58 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 kol 2009 19:03
Postovi: 10
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
..ma svaki dan sam ja tu ,samo nekada nema se kaj napisati...
samo da vam kažem da sam sretan i da živim.... smajlic8 smajlic8 smajlic8 smajlic8 smajlic8 smajlic8 smajlic8 :r086: :r086: :r086: :r086: :r086:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 lis 2009 17:39 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 12 stu 2008 10:35
Postovi: 1008
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Tihi neka te dragi Bog blagoslovio u pomogne ti u borbi protiv tog zla.
Samo vjeruj Bogu i predaj mu se.
Bog te stvorio na svoju sliku, savršenog, to je načinio đavao od tebe, usadio ti u glavu da si možda rođen s tim.
Ne, svi smo rođeni prekrasni, na sliku Božiju, ljubljeni i predragocjeni. Sjeme koje je Gospodar posadio mora biti savršeno, al kukolj se tu umiješa.
Samo budi hrabar i vjeruj, Bog je tu, On te ljubi, i On te stvorio kao muškarca, da budeš sa ženom, kao Adama i Evu, Bog je to stvorio brate.
Zbog toga budi siguran da tako nisi rođen...

Bog te blagoslovio i ostani s nama!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 lis 2009 23:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 03 sij 2008 21:31
Postovi: 698
Lokacija: Najljepša zemlja na svijetu!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ma Bog te blagoslovio prijatelju
nisi ti ništa manje vrijedan
Svi smo mi Božja djeca
kiša pada i po malima i velikima


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: TU sam
PostPostano: 31 lis 2009 21:42 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 29 srp 2007 20:25
Postovi: 90
Lokacija: okolina Vinkovaca
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
tihi_74 napisao:
..ma svaki dan sam ja tu ,samo nekada nema se kaj napisati...
samo da vam kažem da sam sretan i da živim.... smajlic8 smajlic8 smajlic8 smajlic8 smajlic8 smajlic8 smajlic8 :r086: :r086: :r086: :r086: :r086:


Tako je tihi74 samo hrabro s Bogom se može sve riješiti tj ...samo mu vjeruj i nedaj da te kušnje i napasti pobjede!!!!!

Ustraj a ustrajnost češ dobiti s molitvom !!!
Uvjek moli i napast če pobječi a ti češ biti pobjednik!!!!!!

Boži ti blagoslov!! :P


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 pro 2009 09:58 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 kol 2009 19:03
Postovi: 10
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
u molitvi sa svima Vama.... smajlic20 smajlic20 smajlic20 smajlic20 smajlic20 smajlic18 smajlic18 smajlic18


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 pro 2009 16:31 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
tihi_74 napisao:
u molitvi sa svima Vama.... smajlic20 smajlic20 smajlic20 smajlic20 smajlic20 smajlic18 smajlic18 smajlic18


Lijep znak za tebe i za nas, ako je istina da si u molitvi, onoj koja rađa pokajanjem u srcu. Najljepši je pak to znak za Boga onda.
Blagoslovljen budi i vazda Boga blagosljivljaj jer tko tako iz srca čini, ne može propasti.
Evo ti jedna prikladna molitva pa je razmotri ako već nisi, a možeš i otvoriti lanac onih koji bi molili protiv grijeha bluda. Ti prvi, osobno vjerujem kako si ti na TT-u najbolja osoba, u smislu najmilija Bogu za otvoriti lanac molitve protiv grijeha bluda za cijeli svijet. Nije teško niti malo, tek svaki dan odvojiti jednu minutu. Dakako, možeš što hoćeš i ovo sve je tek moje uvjerenje.

Molitva protiv grijeha bluda
«Znate li da sam bio gol pred očima svih ljudi, da vi pobijedite i uništite putene želje, koje vode u ovaj grijeh bluda i preljuba? Djeco, moj neprijatelj služio se ovim grijehom kako bi pridobio sve ljude za sebe... Grješnik, koji stalno bude molio ovu molitvu, zadobit će istinsko pokajanje... Što je više budete molili, više ćete se vraćati k Meni i ostaviti se bluda i preljuba. Mnogi će ljudi propasti zbog grijeha bluda. Trudite se spasiti dušu...»

Sveti i Milosrdni Oče, Tvoj Jedinorođeni Sin stoji gol, naočigled svih ljudi tako da Tvoj narod spozna i boji se Tvoga Svetoga Zakona. Primi moju poniznu molitvu za cijeli Tvoj narod, koji živi u opačini, bludu i preljubu, da po cijelom poniženju i osramoćenju Tvoga Jedinorođenog Sina, dotakneš njihove duše da se pokaju i spase. Neka grješnici po Predragocjenoj Krvi Tvoga Sina Isusa Krista, usrdno molim, zadobiju pokajanje u svojim srcima i budu spašeni po Isusovom poniženju, a ono neka ih potakne i ohrabri na pokajanje. Amen.

NIHIL OBSTAT
Rev. P. Stephan Obiukwu, cenzor
Nadbiskupija Onitsha, država Anambra
NIGERIJA - 1. srpnja 1999.
IMPRIMATUR
Dr. Ayo-Maria Atoyebi, OP
biskup Ilorina, država Kwara
NIGERIJA - 17. srpnja 2001.
Preuzeto iz molitvenika:
Predragocjena Krv Isusa Krista – Pobožnost i apostolat, Sion, Zagreb, 2007.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 pro 2009 23:24 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 lis 2007 19:06
Postovi: 667
Lokacija: ...more,more....
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
BTB tihi74...
sviđa mi se što ovako otvoreno progovaraš na ovu temu ...o sebi...
vjerujem da za to treba hrabrosti...
sama sam bila strašno brrrrrr kad bi netko spomenuo gay...nisam to mogla nikako shvatiti ni prihvatiti....čak sam i osuđivala i nisam imala razumijevanja ...
no međutim ...pade mi na nos....moj jako dragi subrat gay.. :cry: ja sam doživila taki šok ..pogotovu zato što su mi svi govorili za njeg al ja sam odlučno odbijala neeeeeeeee ne i ne ...a inače ih raspoznam na km 8)
...prošlo je podosta vremena i stvarno mi je tibalo da prihvatim...odbijala sam svaki kontakt...a kad bi ga vidila samo bi se javila i bižžž.....
no tu je pobjedila molitva i ljubav....
strava....koje izgubljeno vrime ....a samo je jedno stvorenje koje pati ko i ja ...svi mi...samo na drugačiji način ....
al trebala sam ja prihvatiti i njegovog muškog dečka...e i tu je bio problem ..za njega sam čula po drugima... koji su ga osuđivali da nam je uništio prijatelja ..za njeg pak nisam tila ni znat da postoji ...i šta ...susretnem ga jednog dana na misi ...uuuufffff bježžž ja ...
međutim molila sam i za njega ..da ga makar prihvatim ko stvorenje ...koje kao i ja pripada Bogu ....
možeš li zamislit...
danas neznam od njih dvojice koji mi je draži...tako me nasmiju obadvojica ....eeee..
mislim da su prekinuli ...nikad ih nisam pitala ...vidim da se muče i pokušavaju ...trude se ..makar ja tako mislim ...i svjesni su sveg toga ...u vjeri su obadvojica kao i ti ...onaj prvi i dublje u vjeri...
al eto padamo i padaćemo dok smo živi...
ne osuđujem ih ..osuđujem taj grijeh.....
ne opravdavam ih nimalo..ali niti ih osuđujem ...jer sigurna sam da će Gospodin osloboditi obadvojicu kada za to bude vrijeme ...
eto
samo ustraj u vjeri i moli..i ti ćeš bit u mojim molitvama da te Gospodin oslobodi tih okova bluda ..
BTB :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: BTB
PostPostano: 25 pro 2009 10:22 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 kol 2009 19:03
Postovi: 10
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala ti na ovim riječima maranatha!!!!
čitajući tvoj post kao da slušam meni najdražu prijateljicu...iste riječi i ona mi je rekla...neopravdavam te i ne mogu ti dati blagoslov ali te iz srca ne mogu istjerati jer bi mi to bio grijeh...uz nju sam i dobio uzlet da idem pravim putem..Hvala Bogu odolijevam svemu već jako dugo i sretan sam ...
neka Vam je svako dobro za Božić
:grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 pro 2009 15:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2007 20:13
Postovi: 971
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Dragi Tihi hvala ti sto si sa nama, neka te ISUS mali koji se danas rodio ispuni svojom ljubavlju i oslobodi od svih tvojih pogreski, neka te povede novim putem, putem svoje ljubavi. Ja znam da ces uspjeti jer Isus je stobom i On ce to sve izvesti na dobro. Bog te blagoslovio i cuvao dragi brate u kristu :grlim te: .
____________________
VJERU IMAJTE VJERU.
BOG JE LIJEK I LIJECNIK.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 sij 2010 12:59 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 kol 2009 19:03
Postovi: 10
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ZAHVALJUJEM BOGU NA VAMA SESTRE I BRAĆO....TEŠKO MI JE ,ALI VI STE MI NEIZMJERNO I NEIZRECIVO PUNO POMOGLI
SRETNA VAM NOVA smajlic6 smajlic6 smajlic6 smajlic6 smajlic6 smajlic6 smajlic6 smajlic6


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 57 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 13 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr