www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 25 tra 2024 12:52

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 37 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 20 pro 2009 18:38 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 15 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Bit će sve u redu,s Božjom pomoći.

U mojim si mislima. :b206:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: BOK !
PostPostano: 14 sij 2010 16:22 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 26 svi 2007 20:50
Postovi: 12
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hitno molim za molitvenu podporu u ovim danima kada osjećam da bi najradije prekinula život , poludila , kada ne vidim ni najmanje nade u neko bolje sutra i to tako traje već PREDUGO !!!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 sij 2010 20:25 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 16 ruj 2009 21:40
Postovi: 66
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hej draga rozi, nisi jedina, puno nas je imalo takvih trenutaka, ali ti znas da nemas pravo sama sebi oduzeti zivot, ako je bog zelio da zivis i budes na ovoj zemlji znaci da je imao neki razlog za to, da ima neki plan s tobom i da tvoj zivot ima smisla, iako je sad sve crno i besmisleno moras izdrzati, molit cu danas za tebe


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: BOK !
PostPostano: 14 sij 2010 21:20 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 15 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
rozi5 napisao:
Hitno molim za molitvenu podporu u ovim danima kada osjećam da bi najradije prekinula život , poludila , kada ne vidim ni najmanje nade u neko bolje sutra i to tako traje već PREDUGO !!!!!



Draga sestrice,ja ću moliti za tebe,da te Bog dragi ozdravi,i pomogne ti.
Slobodno nam napiši što te muči,pomoći ćemo ti koliko možemo našim savjetima i molitvom.

:grlim te: :b206:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Hvala
PostPostano: 15 sij 2010 13:30 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 26 svi 2007 20:50
Postovi: 12
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
To znam da život nije od mene niti ću si ga sama oduzeti ! Razmišljam svaki dan o tome i kao JoB govorim ( one njegove početne rečenice ..neću sada ponavljat :-) ) ali to neću učiniti ! Znam da bi na drugom svijetu morala itekako odgovarat za takvu stvar ! JOŠ mi se ništa nije desilo ( mada , priznajem , molim i za to ) a svaki da vozim 2- 4 h /dan već godinama !I rekla sam svojima da ako mi se ikada išta desi neće biti namjerno ! Ali , to ne znaći da ja već godinama ne želim upravo to ---da finim sa životom ! Sorry, možda ću i požalit što sam ovako iskrena ovdje , na forumu !! Ja sa nijednim segmentom svog života nisam zadovoljna i ne vidim ničeg osim još 30 godina ovakvog življenja ! Pa, kako da se onda veselim životu ! Ne mogu je sad veseliti samo zato jer bi mi netko to ovdje naredio , preporučio i slično ! Pa, kada bi mogla drugačije - ja bi življela drugačije ! Ali ne ide !!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 vel 2010 19:42 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 28 sij 2010 03:32
Postovi: 1
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
latika napisao:
Dragi forumaši!

Evo ja sam nova na forumu,iako vas već dugo pratim i pročitala sam sva vaša svjedočanstva.Moram priznati da su uistinu predivna i da su mi dala nadu da i ja ozdravim kroz Božju pomoć i molitvu.
Prvo sam razmišljala da ću na forum staviti svoje svjedočanstvo kad ozdravim,a budući da se to još nijw dogodilo,odlučila sam vas zamoliti za pomoć.Molitveni lanac,gdje iskreno moli više ljudi , je upravo ono što bi meni moglo pomoći.
Ukratko moje stanje-stručnim terminima anksioznost sa paničnim poremećajom i socijalnom fobijom.U prijevodu,jako puno straha.Imam 21 godinu i već 4-5 godina se nosim s time.Trebalo mi je vremena da shvatim od kud dolaze svo ti užasni simtomi-lupanje srca,znojenje,iracionalni strahovi,nemogučnost normalnog disanja,konstantna tjeskoba,loše misli...i još puno toga.Zamislite kako je proživljavati svaki dan milijun situacija kad se javi "napad",kad osjetim sve te simptome,a svijesna sam da se ničega ne treba bojati.Sve sam stvarno probala,ali simptome potiče nešto drugo na što ja ne mogu svojom voljom utjecati.Uzroci su vjerojatno u dosadašnjem životu i stresu-tj.majka koja me uvijek kritizirala i omaložavala(vjerojatno i sama djelujući iz svojih rana).
Molim vas da molite za mene da ozdravim jer mi je uistinu teško.Idem na faks i svako predavanje mi može biti problem.I na misi teško izdržavam pa ne mogu biti u miru,nego sam konstantno u muci.U meni svi simptomi vrište,središnji živčani sustav mi šalje reakcije da se nešto strašno događa i da moram pobjeći,a ja znam cijelo to vrijeme da nema nikakve prijetnje i moram ostati normalno stajati,sjediti,pričati,pratiti nastavu...štogod radila.Uistinu teško...Da li mi je suđeno trpiti to ii davati zadovoljštinu Bogu li mi Bog želi pomoći da ozdravim?
Unaprijed vam hvala što ćete moliti za mene

Bog VAS SVE BLAGOSLOVIO I ČUVAO.POZDRAV!!! smajlic22






i ja imam isti problem kao i latika..isto imam 21 godinu i idem na faksa i stvano neznam više šta da radim, ali s tim se sve teže i teže nosim... :twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 vel 2010 20:39 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 22 stu 2009 15:20
Postovi: 65
Lokacija: Šibenik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Drage moje cure žao mi je što se nalazite u tako teškim situacijama,ali čvrsto vjerujem da će dragi Bog pronaći način da vas izbavi iz vaših tjeskoba,strahova...na vama je samo da mu se prepustite,da se s puno pouzdanja molite i da mu vjerujete.Teško je,znam ali ne posustajte,mi smo s vama ,a zajedno smo jači.....Molit ću za vas i vjerovati da će sve to što vas trenutno tišti vrlo brzo biti riješeno....da će vaša srca i duše biti ispunjeni mirom i ljubavlju....Ne predavajte se strahu,očaju,tjeskobi,radije se predajte u potpunosti našem dragom Isusu,jer on je lijek i liječnik.Mislim na vas i molim za vas.... :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 37 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 16 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr