www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 25 tra 2024 00:02

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 37 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 22 stu 2009 12:48 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
Latika šta je s tvojom situacijom? Jel ima napretka?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 stu 2009 14:47 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 lis 2009 11:40
Postovi: 10
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala svima na lijepim željama :P
Evo nema promjena ,ovih dana m je nekako i teže.Molim stvarno svaki dan već 2,3 godine,idem i na duhovne obnove,hagioterapija...Nisam baš htjela ići psihologu jer Isus najbolje može liječiti rane psihe i duše.I na taj sam način htjela također iskazati svoju vjeru (ima puno primjera u Bibliji gdje Isus povezuje vjeru i ozdravljenej)te sve predati Bogu u ruke.Teško mi je što osjećam da odgovora nema i kao da me Bog ne čuje...pa mi počnu i sumnje... :twisted:
Hvala svima što molite za mene
BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 stu 2009 22:47 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 11 tra 2009 17:16
Postovi: 19
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ej Latika.
Teško je svaki dan suočavati se sa strahovima i gledati ljude oko sebe postavljajući si pitanje kako netko može sa lakoćom raditi neke stvari jer ih ne proživljava na taj način kao ti.. Pa se čovjek pita kako to..
Teško je. U vrlo sličnoj situaciji sam i ja. No, treba ići dan po dan. Ozdravit ćeš sigurno. Samo vjeruj i zamisli si da je Otac , Sin i Duh Sveti uvijek sa tobom. Oni se ne boje i samim time ni ti se ne možeš bojati. Prihvaćajući djelotvornu snagu Isusa Krista jačaš sebe i svojim životom obogaćuješ ljude oko sebe. Stoga, ne boj se. Odluči i budi hrabra. Svi zajedno ćemo se moliti da tu snagu osjetiš i već sutra kreneš u NOVI ŽIVOT! Puno ljudi će se na ovom forumu moliti za tebe i biti sa tobom u mislima i zamisli koja je to snaga. Nema straha. Samo naprijed i nisi sama.
Bog te blagoslovio!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 stu 2009 11:04 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 lis 2009 11:40
Postovi: 10
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala Lipa Kata , na tako lipim željama i savjetima :grlim te:
Držim se i nadam boljem sutra!
BTB!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 stu 2009 13:44 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 pro 2008 11:36
Postovi: 170
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
latika napisao:
ja sam rezimirajući došla kroz zaključak da mogu biti razni uzroci ili spoj svih njih.prvi je definitivno mama i moja obitelj.stres ,svađa od kad postojim.ništa nisam napravilakako treba,stalno me ubijala u pojam,doslovno me gušila u razvoju..drugo dermatitis na vlasištu-uzrok isto može biti u psihi,koji sam mazala kortikosteroidnim kremama koje su mi dali dermatolozi,a da mi nisu rekli da se to smije samo 2 tjedna .ja koristila oko 3 godine Laughing ...


Dobro došla draga latika! Drago mi je što si došla do ovog foruma - ovdje ćeš sigurno dobiti dobre savjete.
Ja bih ti samo htjela napomenuti da je za ozdravljenje najvažnije sve predati Kristu i njemu se predati. To znači isto tako i prihvatiti svoju prošlost i sve oprostiti... dakle oprostiti Bogu, oprostiti sebi i oprostiti svima koji su ti nanijeli bilo kakvu bol. Iz tvog posta gore vidim da si imala ili možda imaš još problema sa mamom. Jesi li joj u potpunosti oprostila, shvatila njene postupke i zavoljela je... Ne znam koliko si se intenzivno bavila hagioterapijom (ova metoda liječenja je izvanredna, ako se radi predano i sluša hagioterapeuta) - opraštanje je ipak najbitnije za ozdravljenje. Eto to ti je jedan mali skromni savjetić od mene.
:grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 stu 2009 15:47 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 lis 2009 11:40
Postovi: 10
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala Dani !bila sam 2,3 puta kod hagioterapeuta,dalje provodim sama,svaku večer ali trebala bi duže od nekoliko min.smatram da sam oprostila mami i drugima,ali svaki dan me kritizira i napada,pa se naljutim uvijek iznova i trebam joj opraštati.danas je otišla kod onog iscjelitelja brace bez mog znanja i prikazala me u mislima.užas.da li (osim da se molim) postoji još koji način da nas zaštitim od "Bracinih posljedica"?
BTB :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 stu 2009 16:11 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
latika napisao:
Hvala Dani !bila sam 2,3 puta kod hagioterapeuta,dalje provodim sama,svaku večer ali trebala bi duže od nekoliko min.smatram da sam oprostila mami i drugima,ali svaki dan me kritizira i napada,pa se naljutim uvijek iznova i trebam joj opraštati.danas je otišla kod onog iscjelitelja brace bez mog znanja i prikazala me u mislima.užas.da li (osim da se molim) postoji još koji način da nas zaštitim od "Bracinih posljedica"?
BTB :grlim te:


:a1250: :a1250: :a1250: :b206:

Spomeni se, o predobrostiva Djevice Marijo, kako se nije nikada
čulo da si ikog zapustila, koji se k Tebi u zaštitu utekao, Tvoju
pomoć zatražio i Tvoj zagovor zamolio. Ovim pouzdanjem utječem
se i ja k Tebi, Djevice djevica. K Tebi, Majko, dolazim; pred Tobom
stojim ja grešnik i uzdišem: Nemoj, Majko vječne Riječi, prezreti
mojih riječi, već ih milostivo poslušaj i usliši. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 stu 2009 16:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 vel 2009 18:47
Postovi: 323
Lokacija: Zadar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga moja seko....koliko sebe u tebi vidim....
Prvo i osniovno, kao šo su ti već rekli odmah se prestani s tim borit sama i odbaci strah od ljekova.
I ja sam takva bila....
I ljekove je Bog dao da nam pomognu.
Tako si mlada i toliko još moraš vidjeti,tolikim se stvarima veseliti...
Ja sam bila jako loše....strah na strah....dijagnoza ko tvoja samo bez socijalne fobije..
I sad se borim, ali sam puno bolje...
I puno ću se moliti za tebe...
A ti...ja bih ti stvarno toplo i od srca preporučila da odeš kod psihijatra na razgovor i poslušaš njegov ili njezin savjet i da si pomogneš tabletama...
Nije to zauvik...
Volim te i ne boj se......neće ti ništa biti....evo ja i danas nikako zraka nemam i sto glupih crnih misli u glavi imam ali tjeram ih s Isusom i tjerat ću ih dok im ne padne napamet vratit se....
BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 pro 2009 21:26 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 11 tra 2009 17:16
Postovi: 19
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Latika,

Kako je? Sve ok?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 pro 2009 15:09 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 lis 2009 11:40
Postovi: 10
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala na pitanju,dobro sam.Ide polako,s pouzdanjem u Isusa :b206:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 37 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 16 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr