www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 15:12

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 26 vel 2010 14:57 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 26 vel 2010 12:48
Postovi: 6
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi dobri ljudi lijepo vas molim da molite za moju vezu koja je pokleknula pod životnim pritiscima.
Nikada nisam Boga molila za sebe, moji problemi su mi se uvijek činili minorni i nebitni u odnosu na probleme ljudi diljem svijeta i nisam htjela Bogu dodijavati. No moja veza je na velikoj kušnji i samo želim da ponovno bude na dobrom putu koji vodi u sveti brak blagoslovljen dječicom. On je čovjek s kojim želim dijeliti dobro i zlo do kraja ovozemaljskog života i napravila bih zavjet, ponudila neki zalog Bogu, ali ništa što bih mogla ponuditi ne čini mi se dostojno molbe koju bi da mi usliša.
Zato molim sve vas da odvojite minutu svoga vremena i uputite molbu dragom gospodinu Bogu, preslatkom Isusu i našoj svetoj majčici da ojačaju našu ljubav i okrune ju svetim brakom.
Unaprijed svima hvala od srca! Bog bio s vama!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 vel 2010 15:31 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3249
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
HappyDay napisao:
Dragi dobri ljudi lijepo vas molim da molite za moju vezu koja je pokleknula pod životnim pritiscima.
Nikada nisam Boga molila za sebe, moji problemi su mi se uvijek činili minorni i nebitni u odnosu na probleme ljudi diljem svijeta i nisam htjela Bogu dodijavati. No moja veza je na velikoj kušnji i samo želim da ponovno bude na dobrom putu koji vodi u sveti brak blagoslovljen dječicom. On je čovjek s kojim želim dijeliti dobro i zlo do kraja ovozemaljskog života i napravila bih zavjet, ponudila neki zalog Bogu, ali ništa što bih mogla ponuditi ne čini mi se dostojno molbe koju bi da mi usliša.
Zato molim sve vas da odvojite minutu svoga vremena i uputite molbu dragom gospodinu Bogu, preslatkom Isusu i našoj svetoj majčici da ojačaju našu ljubav i okrune ju svetim brakom.
Unaprijed svima hvala od srca! Bog bio s vama!



Draga sestrice,

najprije,dobro nam došla :grlim te: .

Drugo,što pišeš za tvoju vezu,evo ja ću se pomoliti za tebe,za vas,voljela bih da ti se ispuni želja,ali znaš uvijek treba Bogu pustiti da odluči.
Zato uvijek recimo BOŽE NEKA BUDE VOLJA TVOJA.
Znam da je to najteže,da mi uvijek molimo ono što mi hoćemo i želimo,i to je u redu,ali uvijek treba Bogu ostaviti da on odluči ono što je za nas najbolje makar nam se nekada čini da to nije ono što smo htjeli.U konačnici uvijek ispadne da je najbolje kako On misli.

Budi blagoslovljena,molit ću za tebe :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 vel 2010 15:48 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 26 vel 2010 12:48
Postovi: 6
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga sestrice najprije puno ti hvala na lijepim riječima dobrodošlice, a zatim i na molitvi :grlim te:. Uzdam se u molitve, ali i u prosudbu Svevišnjega...on ima plan za svakoga od nas...no nada je uvijek tu :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 vel 2010 15:49 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 06 vel 2010 17:14
Postovi: 14
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ja bi molila za ljubav.za obnovu veze.da mu bude stalo.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 vel 2010 16:00 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3249
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
To je lijepa nakana.Samo moli,u molitvi je snaga i spas.A na kraju bit će na dobro,pa kako god.
Ja sam dugo mislila da se neću nikada udati,jer je oko mene sve puno promašenih brakova i veza,pa sam mislila bolje da sam sama,nego da svašta trpim.S tim sam se pomirila i pustila Gospodinu da me On vodi,makar i nisam tada znala šta je pripremio za mene. :)
Evo sada sam u braku već 13 godina,a moj muž i i ja smo i dalje u ljubavi,samo sada još dubljoj,i sadržajnijoj nego na početku.
Evo,htjela bih da i vaše ljubavi budu takve,od Boga poslane i u Bogu povezane.

:grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 vel 2010 16:02 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 06 vel 2010 17:14
Postovi: 14
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Predivno..
Ja neznam kako za to moliti..Imam dečka i želim da Bog blagoslovi ovu vezu da krene dobrim putem,da mi oprosti ono loše i da mi ponovo podari svoju ljubav.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 vel 2010 16:08 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3249
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
leptirica napisao:
Predivno..
Ja neznam kako za to moliti..Imam dečka i želim da Bog blagoslovi ovu vezu da krene dobrim putem,da mi oprosti ono loše i da mi ponovo podari svoju ljubav.


Čuj,ne treba ti za to neka posebna molitva,mada vjerujem da ima molitvi baš za te nakane.
Važno je u srcu vjerovati i u srcu moliti.Ne treba tu puno riječi,samo iskrena molitva Bogu.Reci mu koliko ga ljubiš,i da mu vjeruješ,i da ga moliš ako je za dobro tvoje duše,i njegova volja, da blagoslovi tvoga dečka,i vašu vezu.I to je to.Svojim riječima,onako iz srca...

:grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 vel 2010 20:37 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 26 vel 2010 12:48
Postovi: 6
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala vam svima :grlim te:
Samo ću reći sljedeće: kada sam ga upoznala otišla sam na Kamenita vrata zapaliti najdeblju svijeću što mi je Bog u život poslao takvu osobu. :D
Mislim na sve vas i molim se za vaše zdravlje, mir i dobro. :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 ožu 2010 07:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 kol 2009 10:44
Postovi: 151
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Oče naš,
koji jesi na nebesima,
sveti se Ime Tvoje.
Dođi kraljevstvo Tvoje.
Budi volja Tvoja
kako na nebu, tako i na zemlji.

Kruh naš svagdanji
daj nam danas.
i otpusti nam duge naše,
kako i mi otpuštamo dužnicima našim.
I ne uvedi nas u napast,
nego izbavi nas od zla. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 ožu 2010 13:59 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 26 vel 2010 22:02
Postovi: 7
Lokacija: slavonija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
draga HappyDay :-)
zelim ti reci da znam kako se osjecas, jer sam i sama u slicnoj situaciji, moj ti je savjet ( koji sam i ja dobila) da se molis, puno se moli, treaži od Boga da ti uslisi tvoje molitve, ako mozes posti, odi u crkvu i tamo se moli, cini dobra djela, a ja cu takoder moliti za tebe.., :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 9 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr