www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 13:42

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 17 lip 2010 11:15 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 lip 2010 13:53
Postovi: 162
Lokacija: Rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Molit ću za vas, iako vas ne poznajem, ali nas sve ujedinjuje Božja ljubav, a vidim da ju i vi tražite kao i ja, pa smo svi braća. A i znam da je molitva za druge mnogo jača nego molitva za sebe, pa vas zato molim da i vi molite za mene, posebno za mog sina, neka bude Božja volja u našim životima, neka nas uvijek on vodi.
I molim vas da mi pomognete u razmišljanjima koja me u posljednje vrijeme prate. Prošla sam teški križ u životu zbog svog sina, sad je hvala Bogu dobro, i nadam se da će tako i ostati. Bog mi je uvijek, hvala Mu, davao snage da ga nosim, iako je bilo i kriza, ali uspjela sam i što je najvažnije nisam nikad gubila nadu u moć moje molitve, iako mi je činilo da me godinama i godinama Bog ne čuje i ne uslišuje.
Ono što želim reći je da sad molim Boga da me poštedi sličnoga križa, jer mi se čini da to više ne bih mogla podnijeti. Prije sam molila: "Isuse, daj mi križeva, ali i snage da ih nosim." , ali sad Ga otvoreno, svjesna svoje slabosti molim da me poštedi više križeva vezanih za moga sina, kao da ja mogu određivati koje će mi križeve poslati na put. Mislim da sam zaslužila ostatak života mira i radosti od moga sina, nakon toliko godina patnje. I to nije moje da sudim, znam. Ali, slaba sam i tako mislim i osjećam, i onda iskreno to kažem Isusu.
Pomozite mi da uvidim da se ipak moram podvrgnuti Božjoj volji i prihvatiti je, kakva god ona bila.
Bog vas blagoslovio, ispunio radošću i mirom! :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 lip 2010 11:20 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
draga Tvalic,.. BTb i dobro nam dosla,..

i ne brini ako Isusu kazes ja ne mogu vise,.. brini se ti,.. pomozi mi,.. ta On je za to tu,..

i ta i On je rekao: "OCE AKO JE MOGUCE ODMAKNI OD MENE OVAJ KALEZ!"
i nadodao,.. "ALI NEKA BUDE VOLJA TVOJA A NE MOJA!"

dakle nitko kao on ne moze razumjeti tvoju slabost,.. s povjerenjem mu se nastavi moliti,.. On te razumije,.. i sigurno je ponosan sto si poslije tolike kusnje (znam po svojoj majci koja je to kusnja) ostala uz Njega,.. Vjerna,.. Dosljedna,..

BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 lip 2010 12:22 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 lip 2010 13:53
Postovi: 162
Lokacija: Rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi Matyjesus,
hvala na korisnim riječima, pomogle su.
btb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 lip 2010 12:48 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
tvalić napisao:
Molit ću za vas, iako vas ne poznajem, ali nas sve ujedinjuje Božja ljubav, a vidim da ju i vi tražite kao i ja, pa smo svi braća. A i znam da je molitva za druge mnogo jača nego molitva za sebe, pa vas zato molim da i vi molite za mene, posebno za mog sina, neka bude Božja volja u našim životima, neka nas uvijek on vodi.
I molim vas da mi pomognete u razmišljanjima koja me u posljednje vrijeme prate. Prošla sam teški križ u životu zbog svog sina, sad je hvala Bogu dobro, i nadam se da će tako i ostati. Bog mi je uvijek, hvala Mu, davao snage da ga nosim, iako je bilo i kriza, ali uspjela sam i što je najvažnije nisam nikad gubila nadu u moć moje molitve, iako mi je činilo da me godinama i godinama Bog ne čuje i ne uslišuje.
Ono što želim reći je da sad molim Boga da me poštedi sličnoga križa, jer mi se čini da to više ne bih mogla podnijeti. Prije sam molila: "Isuse, daj mi križeva, ali i snage da ih nosim." , ali sad Ga otvoreno, svjesna svoje slabosti molim da me poštedi više križeva vezanih za moga sina, kao da ja mogu određivati koje će mi križeve poslati na put. Mislim da sam zaslužila ostatak života mira i radosti od moga sina, nakon toliko godina patnje. I to nije moje da sudim, znam. Ali, slaba sam i tako mislim i osjećam, i onda iskreno to kažem Isusu.
Pomozite mi da uvidim da se ipak moram podvrgnuti Božjoj volji i prihvatiti je, kakva god ona bila.
Bog vas blagoslovio, ispunio radošću i mirom! :D



draga sestro,bit ćeš u mojim molitvama.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 lip 2010 13:07 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
tvalić napisao:
Dragi Matyjesus,
hvala na korisnim riječima, pomogle su.
btb


Matyjesus=Maty,.. :D (female :grlim te: )


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 lip 2010 14:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 sij 2010 15:03
Postovi: 177
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ISUSE MISLI TI ZA OVU OBITELJ,BUDI VOLJA TVOJA!
HVALA I SLAVA TI ISUSE.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 9 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr