www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 21:54

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 40 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 24 lip 2010 19:43 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 12 tra 2010 10:58
Postovi: 38
Lokacija: Ličko - senjska županija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi moji,
evo napokon da Vam se javim. Danas sam išla na hodočašće u Podmilačje. Nekako sam pod tim dojmom, molila sam za sebe i njega, svećenik koji me ispovjedao podržao je moju odluku, tako da mi je sada malo lakše. Hvala Vam svima doći ću do sebe!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 lip 2010 22:07 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 sij 2010 19:19
Postovi: 34
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
vidim da nisam jedini :lol:
vec sam tu na nekoj temi pisao da me ostavila djevojka nakon 4 godine veze.. da nije ljudi sa ovoga foruma i dragog Boga koji mi daju snagu vec bih pokleknuo. Proslo je samo 3 mjeseca ali držim se.
Hvala vam svima sto postojite i hvala Bogu sto me uputio na ovo mjesto koje pruza toliko utjehe!
Naročito hvala na pomoći jednoj osobi koja mi se osobno javila.
Marijana, samo hodi putem kojem ti Krist pokazuje da ides.. Kroz molitvu ces ubrzo spoznati sto je za tebe najbolje. Sretno i Btb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 lip 2010 00:25 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Marijana samo polako,.. vrijeme ce pokazati koji je put za te najbolji,.. i ja sam nakon jedne ozbiljnije veze isto tako prekinula/li,.. i najbolji savjet koji su mi dali je da se molim i za njega,.. da ga Blagoslivljem,.. i da molim za njegovu sretnu buducnost,.. i mogu ti reci, da dan danas,.. nakon toliko godina, ne znam nista o njemu ali kad ga se sjetim pomolim se za njega,..

Red i tebi isto tako bi rekla,.. nisam te prije citala, oprosti, ali moli za srecu tvoje bivse, i tebi ce doci odraz te molitve,..
BVB :grlim te: :grlim te:

abandonnee napisao:
Matyjesus napisao:
Abandonne... kako si to lijepo opisao,.. nemam sta nadodati,.. (osim da se vratis Valu ;-) )

BTB :grlim te:

Hvala Maty.Idem u Ned.u Medjugorje tamo su valovi ljubavi i milosti.Sjeticu te se,a takodjer i sve clanove sa TT-a.Pozz.


jesi li bio,.. jesi li opet uzeo val,.. i zaplovio u Njegovoj Ladji??? BTB :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 srp 2010 07:56 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 14 tra 2009 21:03
Postovi: 72
Lokacija: vojvodina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Marijana, pre vise od godinu dana i ja sam bila u istoj situaciji. bila sam sa tim momkom tri godine. cak sam i pisala na ovom forumu o tome kao i ti. znam kako je kad stalno razmisljas...pokusavas da razumes situaciju, stalno se preispitujes...na kraju se u tebi stvori toliki ocaj i teskoba da boli...jer ne znas kako dalje...da li si pogresila...sta da radis...lakse je kad odlucis i stavis tacku na dvoumljenje ali kako mogu odluciti? sve to boli i iscrpljuje...
vreme sve leci, to je jedino sto znam. ali svaki trenutak predaj Isusu, meni je samo to pomoglo. mozemo ti pisati svakakve savete ali Isus je taj koji ti jedini moze pomoci, na Njegov nacin. ali nemoj zaboraviti da je Isus ljubav i da On nece dati nesto sto nije dobro za tebe. mozda nam svima nedostaje mnogo vise pouzdanja u Njega. mozda bi tada shvatili koliko je divan ovaj zivot.
znam koliki je bol u tebi jer sam sama prosla kroz to. budi jaka, ako i padnes, Isusu se obrati, On je jedini uteha i pomoc. uzdaj se u Njega da ce te voditi . nekad je tesko se moliti jer jako boli ali Isus cuje i one molitve koje ne izgovorimo. ako je po Njegovom planu da budete zajedno, ni on , ni ti to necete moci spreciti svojim odlukama, greskama. mi ne znamo sta je dobro za nas ali on zna. nekad se zlo krije i tamo gde nismo svesni da ga ima. a nekad Isus unese mir i ljubav tamo gde mislimo da nema spasa. ne boj se, Isus je uvek tu, da Te voli i cuva, nikada te nece napustiti i pomocice ti i u ovoj situaciji, ostani kraj Njega
BTB sestro :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 srp 2010 07:20 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 srp 2009 09:59
Postovi: 145
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Isuse, budi milostiv nama i ne gledaj nase grijehe :a1250: .

Po svojim grijesima nisam dostojna tvoga pogleda, ipak se trudim vjerovati da me volis kako govore oni koji su Te blize osjetili...oprosti sto sam tako malovjerna :twisted: . Pogledaj sto je upravo u mom srcu...kako dalje...ti znas kolko je to meni tesko, kolko nemam snage a kamoli ideje...samo u Tebi je moja snaga, strah me bez Tebe.

Boze ucini srca nasa po srcu svome, nemoj nas napustiti :a1250:.

Boze blagoslovi sve one koji traze ljubav, daj im snage Duha svoga da je nadju i prepoznaju, milost Isuse :a1250: :a1250: .

Od srca vam svima zelim da se nikad vise ne osjecate nevoljeno.
Bog vas sve blagoslovio.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 stu 2010 13:38 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 12 tra 2010 10:58
Postovi: 38
Lokacija: Ličko - senjska županija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi moji!
Evo nakon 5 mjeseci ponovo se javljam....Jedno vrijeme bila sam odsutna, onda nakon toga jako puno obveza. Kao prvo želim se svima Vama zahvaliti na prekrasnim riječima...HVALA SVIMA KOJI STE SE MOLILI ZA MENE....Novosti ima...Nedugo nakon prekida brzo sam došla do sebe, prihvatila sam činjecu onakva kakva je...Molila sam Boga za njega, samo da ga čuva. Ni u jednom trenutku nisam osjetila mržnju prema njemu, niti sam pomislila nešto ružno. Moja tuga se ugasila.Nakon nekog vremena počeli smo komunicirati...Ne znam, ali nisam mogla da ga ignoririram niti je on mogao...Iskrice su se ponovo počele javljati...ali trgnula sam se opet i rekla da sve ima svoj karaj pa tako ćemo nekakav kraj imati ja i on...pa sada kao ne znam, prepuštam sve Gospodinu neka bude njegova volja a ne moja....Bože čuvaj nas sve, od srca svima Vama želim sve najbolje, poooozzzz!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 stu 2010 14:51 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 sij 2010 19:19
Postovi: 34
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bravo Marijana, samo tako optimistično nastavi i Bog će sve posložit onako kako je najbolje.
Ja sam uvijek želio doživjeti to potpuno predavanje svog zivota Bogu u ruke ali sam uvijek dok sam molio znao iskazivati svoje ideje i moliti Ga da uslisi neke moje zelje. Nista se nije događalo.
I tek kad sam zbilja odlucio da cu svaki dan govoriti "Neka bude volja Tvoja" i "Isuse u tebe se uzdam" i kada nisam nametao svoju volju dogodilo mi se puno toga lijepoga. Bog me opet spojio sa osobom koju volim, sve je zablistalo i nikad sretniji nismo bili nego sad. Hvala i Slava dragom Bogu!! :a1250: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 stu 2010 17:31 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Ma ne moze biti nas odabri bolji od Njegovog Blagoslova,.. ako prihvatimo Blagoslov koji nam se uvijek daje, i nas odabir ce biti bolji, uspjesniji,.. imajmo povjerenja, i zahvalimo Mu i prije nego nam uslisi molitvu,..

Red bas mi je drago zbog vas,.. BVB :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 vel 2013 15:06 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 12 lis 2012 10:05
Postovi: 5
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pozdrav dragi prijatelji i Bog vas blagoslovio

Dakle,i ja sam ostavljena,bolje receno izigrana od strane jednog mladica.Bilo mi je jako tesko,ali eto ide na bolje otkad puno vise molim i razgovaram s Bogom. :) Ono sto me zanima jest kako da oprostim toj osobi ;on vise nije u mom zivotu,ostala je samo gorcina i pitanje :zasto? Malo sam naisla i vidim po vasim postovima i rubrikama prof.vlc.Ivancica da je bitno moliti za tu osobu i blagoslivljati je,ne misliti i ne pricati lose o njoj. Evo ovo zadnje jos i mogu,ali kako,kako da molim za njega kad mi je pruzio samo laz i bol? :twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 vel 2013 15:49 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 kol 2011 12:45
Postovi: 163
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
sara1210 napisao:
Pozdrav dragi prijatelji i Bog vas blagoslovio

Dakle,i ja sam ostavljena,bolje receno izigrana od strane jednog mladica.Bilo mi je jako tesko,ali eto ide na bolje otkad puno vise molim i razgovaram s Bogom. :) Ono sto me zanima jest kako da oprostim toj osobi ;on vise nije u mom zivotu,ostala je samo gorcina i pitanje :zasto? Malo sam naisla i vidim po vasim postovima i rubrikama prof.vlc.Ivancica da je bitno moliti za tu osobu i blagoslivljati je,ne misliti i ne pricati lose o njoj. Evo ovo zadnje jos i mogu,ali kako,kako da molim za njega kad mi je pruzio samo laz i bol? :twisted:


Pa evo ja imam malo apstraktan odgovor koji je ujedno i pitanje. Zamisli si da ćete oboje jednog dana postojati u raju, tamo vlada isključivo ljubav...kako bi sebe mogla zamisliti na takvom mjestu s nekim komu ne možeš nešto oprostiti? Polažeš li snagu u oproštenje u sebe ili vjeruješ da će ti Bog dati tu snagu? Moj savjet ti je da si daš vremena za rast u vjeri i da svakim danom stavljaš Boga na prvo mjesto, malo po malo ćeš se i ti mjenjati i naučiti praštati jer vjera je proces koji traje čitav život, bitna je naša volja da Bogu prepustimo da nas izgrađuje.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 40 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr