www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 10:47

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 417 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 13 vel 2019 13:01 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Zrno napisao:
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Zrno napisao:
Nemogu se moliti. Nemogu to opisati. Nekakav pritisak, nemogu meditirati. Zaspem. Težina I ispraznost. Pokušavao sam puno puta. Nemogu. Nekada ni Očenaš nemogu izmoliti.
Ne idem na misu.

Može li se netko pomoliti za mene kad sam nemogu

Zašto ne ideš na misu,je li zato jer ne možeš,kao ni moliti se ili ti se ne ide?

Nemogu to opisati. Napadnut sam sa svih strana. Iznutra I izvana. Propast, razdor, nemoć, jad, bol, mržnja, zbunjenost. Ljudi. Sramota. Ogovaranje. Osveta. Kazna. Blokada. Gušenje. Dim I pritisak.

Uh.Nije ti lako.Mogu ti dati savjet u vezi ljudi i ogovaranja,to sam doktorirala na svojoj koži.To moraš ignorirati.Dobar čovjek neće ti to raditi,a loš to radi jer ima problema sa sobom.Zapravo,ljudi vrlo malo mare za ikoga osim za sebe,ako su što i mislili,sutra zaborave.Niti te hrane,niti odjevaju,nebitni su.Otkači ih,ne razmišljaj o takvima.Samo ćeš sebe uzrujati,pa nisu vrijedni toga.Imaš u sebi snagu,sve što trebaš.Takvi loši trenuci dođu,nije nitko imun na to.Ali isto tako i prođu.Probaj gledati sa strane,kao da si posmatrač svega što ti se događa.Odmakni se,probaj sa malo humora pogledati na sve,ne uzimati se puno ozbiljno.Ako imaš nekog bliskog,puno znači podijeliti osjećaje,odmah su duplo lakši.Meni je u kritičnim trenutcima,kad sam mislila da ću ispaliti,pomagalo otići u prirodu.Nisam doduše imala snage otići negdje dalje,ali imam vrt,pa bi tamo stala,gledala stabla,biljke,zelenilo i to bi me pribralo.No,to je meni djelovalo.Samo znam,ne daj se,imaš u sebi alat za sve razriješiti,jači si od svega toga. :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 vel 2019 13:24 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 12 vel 2019 12:45
Postovi: 16
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala na savjetima. Možda još I sebe kažnjavam. U slobodnom sam padu. Sve činim protiv sebe. Uništavam se.
Kao da su me zlodusi opsjeli. Duh razdora. Nemočan sam. Pokušavao sam se vratiti puno puta nemogu. Teško je objasniti.
Nemogu ni u prirodu. Sve je protiv mene. Sam sam protiv sebe.
Bog će me kazniti. Bojim se svega. Neuspjeha. Bolesti. Smrti... nisam spreman za ništa I svjestan sam toga.
Nedam nikome ni da me podržava.
Gadim se sam sebi jet vidim da ništa ne radim dobro. To mi još doljeva ulje na vatru. Nemogu se izvući


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 vel 2019 15:20 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Zrno napisao:
Hvala na savjetima. Možda još I sebe kažnjavam. U slobodnom sam padu. Sve činim protiv sebe. Uništavam se.
Kao da su me zlodusi opsjeli. Duh razdora. Nemočan sam. Pokušavao sam se vratiti puno puta nemogu. Teško je objasniti.
Nemogu ni u prirodu. Sve je protiv mene. Sam sam protiv sebe.
Bog će me kazniti. Bojim se svega. Neuspjeha. Bolesti. Smrti... nisam spreman za ništa I svjestan sam toga.
Nedam nikome ni da me podržava.
Gadim se sam sebi jet vidim da ništa ne radim dobro. To mi još doljeva ulje na vatru. Nemogu se izvući

Nije nas Bog stvorio da nas kažnjava,zašto bi te trebao kazniti?Ti kao da si nešto našao u sebi,spoznao,što ti se ne sviđa?
Pa tko se ne boji bolesti i smrti.Neuspjeha?A neznam što je uspjeh.
Evo,ja ću te većeras spomenuti u molitvi.Inače,postoje i stručni ljudi,koji ti mogu pomoći,ako je baš tako loše.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 vel 2019 22:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 kol 2016 09:59
Postovi: 397
Lokacija: Dolina suza
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Zrno bez ljutnje,ali nemoš samo uletit ko golf GTI na forum,izlanit tako teške stvari i očekivat nekakav konstruktivni savjet.Imaš valjda nekog svečenika u blizini,pa se s njim popričaj,pitaj ga jel tvoj problem prvenstveno duhovne ili samo psihičke naravi,u slučaju ovog drugog imaš psihijatre i psuhologe pa tamo potraži pomoć.Samo nemoj molim te po internetu ili forumima,jer opasno je to.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 vel 2019 09:12 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 12 vel 2019 12:45
Postovi: 16
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Nemogu


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 vel 2019 10:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 tra 2018 20:10
Postovi: 287
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 18 zahvala
Bas si mu francesco dobro rekao. Kao da mu propali katolicki svecenici mogu vise pomoci nego mi na katolickom forumu. A i sam si prije nekoliko dana govorio o trulezi katolickog klera. Zar ce ti truli,propali,bezbozni svecenici nekome pruzit duhovnu ili psiholosku pomoc i podrsku. A da ne govorim o bezboznim psiholozima i psihijatrima koji jos manje mogu pomoci u ovakvim slucajevima. Mnogima od njih je toliko zamracen razum da ne mogu shvat ni postojanje Boga a kamo li nesto vise. I ti preporucas da se takvim majmunima obrati za pomoc. Mogu ga samo nakrcat tabletama i nista vise.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 vel 2019 11:11 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 12 vel 2019 12:45
Postovi: 16
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Jel može djelovati molitva, ako bi netko molio za mene na forumu. Moram li svojim snagama koje nemam isplivati


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 vel 2019 13:23 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Zrno napisao:
Jel može djelovati molitva, ako bi netko molio za mene na forumu. Moram li svojim snagama koje nemam isplivati

Zrno,ja sam sinoć molila sv.Josipa za tebe.Pa nije valjda da nisi barem mrvicu bolje?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 vel 2019 16:20 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 12 vel 2019 12:45
Postovi: 16
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Osjeti se sve pomalo


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 vel 2019 16:40 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Zrno napisao:
Osjeti se sve pomalo

Onda ću opet večeras :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 417 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr