www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 16:18

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 09 lip 2011 11:00 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 stu 2009 10:00
Postovi: 26
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
upravo sam se vratila sa razgovora za posao, prošla sam dva kruga selekcije i danas imala završni razgovor. u "igri" je nas 7 za radno mjesto gdje primaju samo 1. ostavila sam dobar dojam, zadovoljna sam. rezultati će biti za 7-10 dana :? molim vas, spomenite me u vašim molitvama našem dragom Ocu, da se pozitivno izrealizira ovaj posao, da napokon i financijski privrijedim svojoj obitelji. :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 lip 2011 12:40 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 pro 2009 14:13
Postovi: 771
Lokacija: hercegovina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Oče naš.... :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 lip 2011 10:10 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 stu 2009 10:00
Postovi: 26
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
10 dana je prošlo,a nitko me još nije zvao.jooooooj.jako su profesionalni, i znam da će se javiti svakako, taman i mailom poslati odbijenicu.teško je ovo isčekivanje. i dalje molim nebeskog Oca za pozitivan odgovor.... :a1250: :a1250: :a1250:

Bože svemogući, Gospodine moj, koji si me ljubio otkad sam začeta u majčinoj utrobi, pomozi da Te više ljubim, daj da ljubim bližnje i živim svetim životom po Tvojoj volji. Isuse, Gospodine i Spasitelju moj, Ti si radio kao tesar u kući svoga oca. Ti razumiješ teškoće i probleme nastale zbog moje nezaposlenosti. Pomozi mi da pronađem meni primjeren posao da bih mogla živjeti dostojan život. Spremna sam prihvatiti bilo koji posao koji pronađeš za mene. Oslobodi me ponosa, lijenosti i straha, i daruj mi hrabrost, snagu, dobru volju, da radim posao koji mi povjeriš. Obećajem da ću Ti služiti ljubeći Te i slijedeći Tvoj put, uvijek najprije tražeći Tvoje Kraljevstvo. Hvala Ti Isuse, slavim Te Isuse...
Obećajem da ću desetinu plaće koju dobijem dati za evangelizaciju...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 8 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr