www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 21:23

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 08 srp 2011 15:17 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 srp 2011 09:44
Postovi: 18
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Nova sam na forumu, čitam vas već duže vrijeme, evo imam problem, neznam kako u sebi ponovo pronaći vjeru? Izgubljena sam, izgubila sam posao, dečka, imam loš odnos u obitelji, dugove i sve mi se nekako čini bezizlazno....Osjećam se prazno, bez imalo energije u sebi, nemam volje za molitvom, nikako da nađem posao...kap koja je prelila čašu je bio prekid, to me jako pogodilo...jedan period sam svakodnevno molila gospinu krunicu i krunicu krvi kristove, poslije sam prestala, žao mi je zbog toga, jako se osjećam tužnooo, depresivno i nije mi do ničega, sinoć nisam mogla zaspati, veliki nemir se uvukao u mene i strah, prisilne misli, da nisam mogla oči sklopit, a prije toga sam čitala svjedočanstva ljudi, čitala ovaj forum, pa neznam jel to povezano....u jakom sam letargičnom i kaotičnom stanju, neznam kako da se izvučem iz svega, k tome sam i razdražljiva, lako planem, živčana sam,ubija me to a neznam kako da si pomognem........Molit ću Vas za neki savjet, lijepu riječ, bilo što da mi bar malo pomogne da se bar malo bolje osjećam. :cry: :cry:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 srp 2011 15:51 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 vel 2008 16:08
Postovi: 969
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
marta232 napisao:
Nova sam na forumu, čitam vas već duže vrijeme, evo imam problem, neznam kako u sebi ponovo pronaći vjeru? Izgubljena sam, izgubila sam posao, dečka, imam loš odnos u obitelji, dugove i sve mi se nekako čini bezizlazno....


uf, covjece a ja sam ponekad znao pomisliti da je meni "najteze u zivotu" a ni priblizno nije bila teska i slozena situacija kao tvoja :? :?

koliko god da nama se cini bezizlazna situacija ona to nije... stvar je u nasem pogledu kojim gledamo na taj problem...


marta232 napisao:
jedan period sam svakodnevno molila gospinu krunicu i krunicu krvi kristove, poslije sam prestala, žao mi je zbog toga


ma pusti to... bitno je vratiti se ponovno molitvi :wink: :wink: , a proslost ionako nemos mjenjat :grlim te: :grlim te:

marta232 napisao:
jako se osjećam tužnooo, depresivno i nije mi do ničega, sinoć nisam mogla zaspati, veliki nemir se uvukao u mene i strah, prisilne misli, da nisam mogla oči sklopit, a prije toga sam čitala svjedočanstva ljudi, čitala ovaj forum, pa neznam jel to povezano....


to je normalno jer si ionako u banani pa se opteretis dodatno tudjim problemima... savjetuju psihijatri da kad je osoba u depresiji da se sto manji slusa i zamara tudjim problemima jer onda se vise opteretis pa ti je teze... radije citaj nesto sto je veselo, neke pobjede koje je covjek izborio u zivotu... vidjet ces da ce ti dati novi polet da se izvuces iz ovog stanja... "ako su drugi mogu i ja" :wink: :wink:

marta232 napisao:
u jakom sam letargičnom i kaotičnom stanju, neznam kako da se izvučem iz svega, k tome sam i razdražljiva, lako planem, živčana sam,ubija me to a neznam kako da si pomognem........Molit ću Vas za neki savjet, lijepu riječ, bilo što da mi bar malo pomogne da se bar malo bolje osjećam. :cry: :cry:


s obzirom na tvoju zivotnu sitaciju nemoj se puno sa time osudjivat... normalno je kad je osoba napeta da tu napetost nekako izbaci iz sebe pa onda "poludi"... dobro je nekada doslovno "izudarat jastuk" i izbacit to iz sebe... taj nakupljeni stres i napetost ali pritom se ne poistovjecivati sa tim osjecajima vec samo da ti bude lakse... bolje na jastuku nego na bliznjima koje volis i zelis im samo najbolje :grlim te: :grlim te:




svjestan sam da je lakse pomoci drugima nego sebi samome kad problem nastupi...

zelim ti sve najbolje, puno Bozjeg blagoslova i da izadjes iz ovih problema kao pobjednica koja ce svojim iskustvom moci pomoci drugima na njihovom "kriznom putu"

samo polako :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Zadnja izmjena: BiTLorD; 08 srp 2011 15:51; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 srp 2011 15:51 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Draga marta232, lijep pozdrav!Dobro došla!
Drago mi je što postojiš,hvala Isusu što dišeš,nije kraj svijeta ako nemaš volje,pa svakom se može desiti,mnogi ljudi često padaju u takvo stanje,izlaz postoji,sama si moraš pomoći,trgni se,ako opet padneš,opet se trgni,nisi ti jedina na ovome svijetu,mnogi ljudi su u takvom stanju,no sama si pomozi,TI SI MOŽEŠ POMOĆI,imaš život na dar,super,tvoj život je veliko blago,vrijedna si,znam izgubila si posao,a i drugi su bez posla,moli ovako Ivane Pavle II pomozi mi da budem radosna,jer radostan si bio i ti,i u sreći i u nesreći,moli strelovite molitve,ako nemožeš krunicu,budi Bogu zahvalna na stanju u kakvom si sad,nisi pedofilski zlostavljana, nisi silovana, doduše neznam jel iko na tebe bacao kakve uroke, pa si u takvom stanju....,bit će posao,razmišljaj pozitivno,možda neodmah,al u budućnosti ćeš se ti zaposliti,ima momenata kad čovjek u životu nemože ništa uraditi,što se tiče ljubavnog života,ljubav zna da boli,al čuda se dešavaju,naići će netko,možda,a možda i neće,možda se i pomiriš sa bivšim,život je nepredvidiv,ono što ti mogu reći je to da Bog zna za tebe,i svi te mogu ostaviti,napustiti,al Isus neće...p.s: Sama se trgni, ma možeš ti to, ako možeš napravi neki zavjet, bilo u Međugorije, ili neko drugo bliže ti svetište, ma možeš ti to, pokreni se, ako se sama nepokreneš neće nitko umjesto tebe, a to što si živčana, a tko nije, i djeca su živčana, život je takav, nedaj se sestro,živi život na slavu Bogu unatoč svemu, a dat će Bog tebi i blagoslova i sreće, onda kad On bude htjeo, samo pozitivno, budi optimista, ma možeš ti to, ma nedaj da te zli uvjeri da ti nisi optimista, ma ti možeš i onda kad si na dnu dna biti optimista, samo moraš izabrati, tvoja slobodna volja mora izabrati optimizam, a svi mi znamo pasti, ja prva al se dignem, nedam se, NEDAJ SE NI TI...anđeli i arkanđeli neka te čuvaju, drago mi je što postojiš, ma ti si divna, krasna, Isus te ljubi, ti si njegova milina, ljubav, ti nemožeš bez Isusa, bez sviju ostali možeš! Btb!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 srp 2011 16:35 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 srp 2011 09:44
Postovi: 18
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Puno hvala svima, znam da se moram trgnut, moram ustrajat u molitvi, ali mi se u ovakvom stanju u kojem jesam, ne čni ništa motivirajuće, ne vidim nikakvu nadu, sve mi je crno, pesimistično gledam sve oko sebe...Taj osjećaj praznine u meni,,, znam Isus je s menom reći ćete, nisi sama, al zašto osjećam kao da nije pored mene? Kao da ne vidi moju patnju.....Izgubila sam vjeru i to me grize,,što sam lijena zbog svog stanja molit, nadam se da će mi dat snage da se uspnem.......da idem dalje....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 srp 2011 16:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Sestrice do tebe je to, ti sebe uvjeravaš sama da si lijena zbog svoga stanja moliti,sama se moraš trgnuti,nema druge,Bog ti je dao slobodnu volju,on je uz tebe,u to nema sumnje,osjećala ti ili neosjećala,Isus je uz tebe,i u tebi,trgni se,nedaj se,ma možeš ti to,aktiviraj se,evo što pišeš ovdje na forumu,znači da ipak u tebi ima volje za dopisivanje,ako nemože moliti piši molitve,sama si pomozi,prošetej,udahni zrak,strelovite molitve moli,odi do časnih sestara u tvome kraju i reci im za tvoje probleme,one su prijateljice,molit će za tebe,za mir u tvome srcu,tvojoj duši i u tvojoj obitelji,evo meni je pala na pamet ideja da odeš kod časnih i moliš sa njima, lakše j moliti sa nekim,ajde aktiviraj se.Možeš ti to,nemoj razmišljati nema izlaza,ima izlaza,optimizmom i pozitivnošću makar sve je onako kako ti neželiš nemaš što izgubiti,imaš slobodnu volju,sad si reci ja sam optimista,ja sam pozitvna,ja dišem,nemam rak,nisam u kolicima,ma hvala Bogu što postojim,a doći će dani sreće,možda ne odmah,al u budućnosti,trgni se,trgni,sama biraš,možeš se ti trgniti,i sama znaš da možeš i nemoj se uvjeravati u suprotno,ako one osobe koje su zatočene i silovane godinama nastave sa živtom,i nebudu u depresiji,nema razloga da i ti se netrgneš,ajmo možeš ti to,ja vjerujem da ti možeš,ma nisi izgubila vjeru,trenutno nije tvoja stvarnost onakva kakva bi ti želila da bude, ma imaš ti vjeru, čim si došla na ovaju forum, vjera znači živjet život na slavu Bogu unatoč svemu, pokreni se, nađi si prijatelje i odite skupa pješke na neko hodočašće u neko svetište, neočekuj odmah čudo, al očekuj da ćeš biti u budućnosti uslišana, vjeruj u sebe, ma ja vjerujem da ti vjeruješ i u sebe i u dragog Boga, inače nebi bila na ovome forumu,Btb!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 srp 2011 17:52 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 srp 2011 09:44
Postovi: 18
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala i pomolite se za mene :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 srp 2011 17:57 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 srp 2011 09:44
Postovi: 18
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Znam da ima puno gorih stvari u životu od mojih, te situacije se dešavaju raznim ljudima....to su opći problemi s kojima se susrećemo svakodnevno..ali ja sam slaba zato i gledam na to tako dramatično, jer mi je sve krenulo jedno za drugim. Molim Vas da se pomolite za mene! :grlim te: Da dobijem snagu i spoznaju i mudrost da me vode kroz život...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 srp 2011 17:58 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 15 ožu 2011 16:49
Postovi: 1617
Lokacija: severna Bačka
Podijelio: 48 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
:a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 srp 2011 18:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Draga marta232,uzmi teku,bilježnicu i piši molitve svojim riječima,piši Oče Naš...Zdravo Mariju...ma nemoj opet negativno,nisi slaba,jaka si,pala si,pa što,svi ljudi padaju ponekad,rijetki nepadju,doduše ima i takvi,dišeš,postojiš,tvoje srce kuca,ti si sretna osoba,nije sve danas kako bi ti želila da bude pa što ako nije,no bit će u budćnosti...odi na strnicu Oca Jamesa Manjacka...pošalji mu mail,ili pismo...odi na stranicu župe Šurkovac,odi na duhovnu karizmatsku obnovu...odi nekud...ma može ti,ajde nađi frendice,i ajte na zavjet pješke,budućnost će biti dobra...
Evo ja ću napisati molitvu za tebe,a molit ću se i posebno za tebe milosrdnu krunicu :a1250: :a1250: :
Dragi Bože evo tvoje dijete,tvoja Marta je ovih dana malo tužna,ona čak i sumnja,pala je na dno nevidi izlaz,hvala Ti što joj ti nezamjeriš i što je ljubiš,da kad bi znala koliko plakala bi od radosti,hvala Ti što je ona Tvoja ovca,ona ovčica,kad ih imaš 100,1 kad zaluta,ti ju nađeš,evo TT veli da si našao svoju martu232,jupi,hvala Ti Isuse što si ju našao,bila je uvjek u Tvom srcu,i nikad iz Tvog prečistog srca neće biti izbrisana,hura,radujemo se radi toga svi,Bože blagoslovi martin život od trenutka rođenja do sada,hvala ti što je naša marta blagoslovljena,blagoslovi opet i opet njenu sadašnjost,njenu budućnost,Ti daješ sreću Bože,a ničiju sreću nije vuk pojeo,pa tako ni martinu,yes!Blaženi Ivane Merze moli za našu martu232!Sveti arkanđele Mihaele,zaštiti i pomozi našoj marti232 u svemu...Isuse hvala Ti!Amen,aleluja!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 srp 2011 19:11 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 srp 2011 09:44
Postovi: 18
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Od srca hvala na lijepim željama i riječima, to mi i treba, da osjetim malo utjehe, otići ću u crkvu ispovjedit se, nisam jako dugo, možda već tada osjetim olakšanje kad se isperem od svojih grijeha. Lijenost duha me uhvatila ali izdignut ću se ja, Bog će mi pomoći! Moram vjerovat u to! Bog ima plan za svakog od nas, možda sve to nije slučajno što mi se dešava.....Hvala i na molitvi, to mi puno znači, puuno hvala od srca :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr